Stranica 3 od 26 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 636

Tema: Alfa GT

  1. #51
    turbo-limac
    Guest
    peugeotu ne samo da su digici dizajnirali najljepsi auto vec ga i (djelomično) proizvode....

  2. #52
    Mario Haas
    Guest
    Eto sve je to opće poznato a ja svejedno ostah u nemilosti talijanskog lobija ovdje. I SHALL NEVER SURRENDER!!


  3. #53
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mazda 3 zašto bi ubrzanje od 8.2 s bilo nerealno??????

    Možda zato što cjenjena mazda-ford 6 2.3 nema toliko??????

    Pa bmw 320 ima 8.3 170 ks. Zašto bi alfi bilo nemoguće postići 8.2 sa 165 ks i manje kg od bmw-a?????

  4. #54
    Dr. Strangelove
    Guest
    ej ej..stani INTCP... nemora se baš sve pretvorit u naguravanje... polako... ajmo malo tolerancije... fakat se forum pretvori u neku neprobavljivu kašu kad krene prepucavanje oko stotinki, dekagrama i sličnih trica... ajd bar na ovoj temi nemojte počet...

  5. #55
    Mazda3
    Guest
    INTCP, u svim testovima alfa ima 8.5 i 8.7. to je jednostavno tako. Uostalom mazda 2.3 je brza od alfe jts. od 0-130 km/h razlika je 1 sekundu u korist mazde. Mazda tezi 1430kg...

  6. #56
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mazda 3, ma u kojim "svim" testovima? Pa stara 156 2.0 T.S. je imala 8.6 odnosno 8.8. Testovi su ××××××. Auto ase prvo mora lijepo razraditi, proći 10 000 km i onda testirati u dobrim uvjetima, onda ćeš dobiti podatke na papiru. Što kompliciraniji motor to će podaci više odstupati u mjeri u kojoj su uvjeti nepovoljniji.


  7. #57
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja sam upravo našao usporedni test accorda i 156 i zanimljiva je da je honda sportlicher, aber "Der Alfa 156 zeigt sich hier noch sportlicher" ) ) )

    Alfi su izmjerili 8.4, a hondi 9.0.

    Evo link koga zanima.

    :URL=http://www.swr.de/rasthaus/archiv/2003/05/10/printautotest.html:link:/URL:

  8. #58
    Fresh
    Guest
    Daj INTCP pronađi podatke za Tavriu TDI biturbo sa 4 frgića bez katalizatora i Twin Sparkom. Ja sam naime čuo da ima ubrzanje 7,3. Eto i jedna Tavria je brža od Alfe. Kako to ?

  9. #59
    D0mi
    Guest
    Ma ova Gt je malo teza i duza od 156-ice (mislim da je malo prek 4.5m) pa zato mozda malo losije performanse.

    Inace danas u Jutarnjem novinama nova 156-ica. Pise za 3.2 V6 (240ks) da ide 245 i 6s 100 (valjda su mislili na 6.3 al to je nebitno). Bitno je da to vise nije GTA vec samo 3.2V6, sto bi znacilo da ce GTA doci uskoro i da ce bit jos jaca. Mozda 280ks i 4x4

  10. #60
    INTERCEPTOR
    Guest
    fresh jel ti to slučajno stavljaš u isti red tdi, frgice i twin spark?

  11. #61
    INTERCEPTOR
    Guest
    Domi, ovo stvarno nisam očekivao za 156. Usrane norme, sad moraju kresat snagu motorima. Inače vrijeme je da se taj 3.2 ojača za bar 30 ks jer je već 164 imala 3.0 sa 240 ks. I je li to test u jutarnjem ili nešto kao novosti?

  12. #62
    turbo-limac
    Guest
    koja je to 164-orka imala 240 KS???????

    i prije nego sto kazes 164 QV, ta je bila 230....

  13. #63
    SULE
    Guest
    Pozdrav iz Graza - BOF.
    Nije tako grozno Dom, ali nakon svih prica i svega oko Alfi posebno od V6 top modela stvarno sam ocekivao da ce mi se zacepiti usta. A kad ono moj mali Cliac se stvarno nema cega tu sramiti, pa ni zvuka.
    Ljepa je, ali nekako sam vise ocekivao za 32 miceka, samo to. Ali da bi je svako pozelio, i to stima.
    I ono najbitnije, sa tobom na pice uvijek.

  14. #64
    Cezy unlog
    Guest
    Cep,pa svaki auto se treba razradit,i onda imat mrak asfalt i pogodne temrerature,da bi stvarno dosao do limita.Samo pusti te stotinke.Ja alfu volim radi feelinga koji pruza i radi dizajna a ne radi 0,23 sec. Praksa je nes drugo.Evo ja sam jucer kroz sloveniu morao vozit 60kmh u koloni,koju je stvorila zenska sa renolom 4.I iako ibiza 1,4 16v ide dobro,nemas di odrat.Svugdje je puna crta a tam di se moze,uvjek se na×××× netko iz suprotnog smjera.
    Tu ti 8,4 ili 8,6 neigraju ulogu.

  15. #65
    Pocket Rocket
    Guest
    INTCP strikes again!!!

    Inače, ova ALFA GT je selo...

    Kao da se djeca igrala sprejem iznutra!

    Cezy, EDIZIONE PILOTI dolazi u 4. mjesecu 2004.-te i imat će 57ks, 1108 ccm i fenomenalan ovjes.
    Po testiranju Ayrtona Senne, ZD - ZG će se raditi za nekih 1h 47min...


  16. #66
    Rossonero
    Guest
    Treba to prvo vidjeti na cesti ili u plehu kak je neko vec rekao. Na telki je bila reklama za novu 156 i gledam kak super izgledam i nebrem se nacuditi. I odem onda do Prikratkog da vidim sve to skupa u miru i auto je cisti mravojed. Bas mi je ruzan, a na slici strava. Tak da cekam GT da osvane.

  17. #67
    Rossonero
    Guest
    INTCP, pusti desetinke. Nije sve u desetinkama. Dobro ti feli Friski.

  18. #68
    INTERCEPTOR
    Guest
    Turbolimac uglavnom motor je bio 3.0 V6 24V i neko vrijeme sam nalazio na podatke od oko 240 ks. Valjda posljedne verzije ili tako nešto.

    Pocket ti si zadnji koji ima govoriti o nekom autu da je selo. Tebi su astra i vectra A decentni auti, a u biti su seljačija na kvadrat.

    A kad smo kod sela i djece sjeti se kakve si ti neukuse od petardi stavljao na forum. Kad se sjetim onih unutrašnjosti u kričavima bojicama bljuje mi se. I osim toga ovo nije jedini izbor boja unutrašnjosti.

  19. #69
    Pocket Rocket
    Guest
    INTCP,

    o ukusima se ne raspravlja, a na tebi se vidi da nemaš ukusa.

    Već po tvojoj obleki se to vidi...


  20. #70
    INTERCEPTOR
    Guest
    Turbolimac imala je 232 ks. Al ipak to je bilo nekad, a sad imaju 3.2 sa 240 ks I 3.0 sa 220 ks. Ja nisam zadovoljan. 3.0 bi trebao imati 250 ks.

  21. #71
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket, tu sam te čekao, pravi mi se javlja u vezi obleke.

  22. #72
    turbo-limac
    Guest
    ma ekoloske norme cine cuda... nije samo nastradala max snaga, novi mi auti imaju slabasan odziv na gas, jer bi trebali imati znatno bogatiju smjesu kod naglog dodavanja gasa, no zbog ekologije to nemogu...

  23. #73
    Cezy unlog.
    Guest
    I kje norme ISPUHA bi trebala ispunjavat?


    Rosso,meni nova 156 izgleda u zivo boleno.


  24. #74
    Pocket Rocket
    Guest
    Imaš pravo, sva sreća da si ti glavni u "CIRKUSU MEDRANO"!

    Djetešce, zar nisi pobjegao s foruma?!?




  25. #75
    turbo-limac
    Guest
    honda 2000 ccm sa 240 KS ispunjava neke od najstrozih normi... nije cudo da su ferarristi pokupili glavnog covjeka iz honde da im razvija motor za F1...

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •