Stranica 2 od 26 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 636

Tema: Alfa GT

  1. #26
    Hondilak
    Guest
    LJudi, a zakaj nebi ovo?!

  2. #27
    Hondilak
    Guest
    kak da posaljem sliku?

  3. #28
    širokobriježanin
    Guest
    Gdje se slika nalazi, na kompiću tvom ili na netu?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #29
    Hondilak
    Guest
    Na netu, a i na kompu, al više ih ima na kompu...

  5. #30
    Fresh
    Guest
    Bolje da ništa ne kažem, ali kao kontra svima, meni je auto bez veze. Ova guzica je tako umjetno loše izvedena da je to grozno.


  6. #31
    Mario Haas
    Guest
    Sve je dobro osim centralne konzole. Još ako je finiš onaj poznati plastični "metal" onda mogu samo izrazit duboko žaljenje. Još jedna talijanska lekcija na temu kako sjebat interijer auta na najgluplji način. Ali to je samo komad plastike, prema tome možda će se urazumit i promijenit ga.

  7. #32
    Fresh
    Guest
    Ajmo se sad poklat od koga je Alfa ukrala četvrtaste otvore ventilacije na vrhu središnjeg grebena.

    Zar Alfa nema nadaleko poznate okrugle ventilacije.

  8. #33
    mc
    Guest
    Ne kuzis Fresh. Mazda je sve zajebala kaj je pokrala cukice, okrugle otvore za ventilaciju (a valjda i okrugle kotace) od Alfe, pa su ovi morali izmisliti nekaj novoga. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #34
    Fresh
    Guest
    A ha, sad mi je jasno, to još nitko nema...

  10. #35
    Mario Haas
    Guest
    Ma za te otvore je sigurno bio zadužen neki mladi i neiskusni dizajner-početnik i on je to radio dok su šefovi bili na gablecu i ubijali se u makaronima. A navečer je bila tekma Milan-Inter pa su se žurili i nisu dobro pogledali i tak je to završilo s kockastim otvorima. Jedino neznamo kako je završio gradski Milanski derbi.

  11. #36
    mc
    Guest
    I jos, zamisli bezobrazluka, proglase Mazdu 3 za auto godine - sramota... )

    BTW, dva auta koja su mi na listi potencijalnih su medju "autima godine" - not bad. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #37
    Cezy unlog.
    Guest
    Ajde malo procesljajte sad svoje komentare,pa stvarno ste ogorceni.
    Plastika na grebenu nevalja,da pug 205 ima sigurno dve klase bolji interijer.


    Friski,svako ima svoje,meni je auto odnapred i sa strane vec nekak poznat,ali mi je zadnji kraj mrak mrakova.

  13. #38
    Fresh
    Guest
    Pa naravno da ti je poznat kad je auto izveden iz 156 sa promijenjenim stražnjim krajem, koji je po mom ukusu loše izveden.

    Ali kako kažeš, svatko ima svoje mišljenje.

  14. #39
    Mario Haas
    Guest
    Najveća je mana auta zapravo to kaj nije predviđena "Edizione Piloti" varijanta sa enđinom 1108ccm FIRE od 57KS.


  15. #40
    C.MR
    Guest
    Apsoluto se slažem da ima previše geometrijskih oblika u unutrašnjosti,ali ponovno katastrofalan otvor za spulju, pa lonac se vidi u cijelosti.Grozno! Da francuzi to znaju mnogo bolje!!!

  16. #41
    mc
    Guest
    Mario <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #42
    Cezy unlog.
    Guest
    Neznam,vi ste svi "GROFOVI" pa vam sve smeta,al ispod crte je auto mrak.

    Prekrasan,udoban,siguran,brz.I za put,i za grad,i za kurcenje,jednstavno kaj se mene tice auto za svaku situaciju.

    Ja bih jos mozda uzeo i JTD,ide ko metak,a trosi osjetno manje jeftinijeg goriva.

    Friski kuzimo se!

  18. #43
    Mario Haas
    Guest
    Cezy znam da doživljavaš "hard time" od mene i mojih istomišljenika ali i ovaj put si sasvim fulao ono "što je pjesnik time želio reći". Taktički si nepotkovan, kako bi rekao Otto Barić.


  19. #44
    Cezy unlog.
    Guest
    Ovo se nije na teme odnosilo nego na mcrea.
    Sa druge strane zaboli me za to kaj ti mislis.

  20. #45
    turbo-limac
    Guest
    haaassssss... "Edizione Piloti"

    ××××ga uljepsao si mi dan..... he he

    inace nije ova alfa tak losa.... ali da mi je nekaj spešl.... baš i nije... obična alfa 156 mi je i dalje favorit... još da nije one kvake straga...

  21. #46
    Mario Haas
    Guest
    Da. Malo je off topic, ali ovom prilikom spominjem da već nekoliko godina zastupam mišljenje da bi limuzina 156 bila ljepša da umjesto one usrane skrivene kvake na zadnjim vratima ima jednu lijepu kromiranu, kao na prednjima. Komentari? Mišljenja? Replike?

  22. #47
    Dr. Strangelove
    Guest
    meni je auto prekrasan i napokon alfa ima u toj klasi coupea... mislim da će na cesti izgledat mrak... pa tako i taj zadnji kraj....

  23. #48
    Girrari
    Guest
    Ma Cezy, pusti, to ti je sve ljubomora jer:
    Renault nema niti jedan ××××ni Coupe osim Megana s 3 vrata ) ) ) )
    Peugeotu su Digići morali dizajnirat auto.

    Ljubomora, jal i zavist.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  24. #49
    DSom Dom unlog.
    Guest
    Šule , pa nije ti valjda Alfa bila tako odvratna???
    Ajde mi još reci da je u Sportu bolji zvuk motora nego u Alfi???
    Pa ××××te tak si imal primjedbe na kvalitetu koda da sam Bentley kupil.Pa ima Alfa felera, ali....
    Pa ruku na srce da li zbilja misliš da je Renault kvalitetnije napravljen??

    Vidiš kakav si , a ja sam tvog Clia nahvalil na sva zvona kak je uistinu lijep, ali ne po sve karoseriji ( zadnji kraj mi je koma), nego ga ona fenomenalna boja uzdiže.

  25. #50
    rale
    Guest
    meni za sad nije sjela

    ....puno mi je ljepsa lancia fulvia,nekak vise "klasi"<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •