Prikazujem rezultate 1 do 25 od 636

Tema: Alfa GT

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest
    fresh jel ti to slučajno stavljaš u isti red tdi, frgice i twin spark?

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Domi, ovo stvarno nisam očekivao za 156. Usrane norme, sad moraju kresat snagu motorima. Inače vrijeme je da se taj 3.2 ojača za bar 30 ks jer je već 164 imala 3.0 sa 240 ks. I je li to test u jutarnjem ili nešto kao novosti?

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    koja je to 164-orka imala 240 KS???????

    i prije nego sto kazes 164 QV, ta je bila 230....

  4. #4
    SULE
    Guest
    Pozdrav iz Graza - BOF.
    Nije tako grozno Dom, ali nakon svih prica i svega oko Alfi posebno od V6 top modela stvarno sam ocekivao da ce mi se zacepiti usta. A kad ono moj mali Cliac se stvarno nema cega tu sramiti, pa ni zvuka.
    Ljepa je, ali nekako sam vise ocekivao za 32 miceka, samo to. Ali da bi je svako pozelio, i to stima.
    I ono najbitnije, sa tobom na pice uvijek.

  5. #5
    Cezy unlog
    Guest
    Cep,pa svaki auto se treba razradit,i onda imat mrak asfalt i pogodne temrerature,da bi stvarno dosao do limita.Samo pusti te stotinke.Ja alfu volim radi feelinga koji pruza i radi dizajna a ne radi 0,23 sec. Praksa je nes drugo.Evo ja sam jucer kroz sloveniu morao vozit 60kmh u koloni,koju je stvorila zenska sa renolom 4.I iako ibiza 1,4 16v ide dobro,nemas di odrat.Svugdje je puna crta a tam di se moze,uvjek se na×××× netko iz suprotnog smjera.
    Tu ti 8,4 ili 8,6 neigraju ulogu.

  6. #6
    Pocket Rocket
    Guest
    INTCP strikes again!!!

    Inače, ova ALFA GT je selo...

    Kao da se djeca igrala sprejem iznutra!

    Cezy, EDIZIONE PILOTI dolazi u 4. mjesecu 2004.-te i imat će 57ks, 1108 ccm i fenomenalan ovjes.
    Po testiranju Ayrtona Senne, ZD - ZG će se raditi za nekih 1h 47min...


  7. #7
    Rossonero
    Guest
    Treba to prvo vidjeti na cesti ili u plehu kak je neko vec rekao. Na telki je bila reklama za novu 156 i gledam kak super izgledam i nebrem se nacuditi. I odem onda do Prikratkog da vidim sve to skupa u miru i auto je cisti mravojed. Bas mi je ruzan, a na slici strava. Tak da cekam GT da osvane.

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •