Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: montoya i mclaren

  1. #1
    piquet
    Guest
    potvrđeno je i poluslužbeno da će juan pablo montoya od 2005. biti vozač mclarena. izgleda da će opet biti vatre u mclarenu kao u doba senne i prosta.<br><hr>

  2. #2
    piquet
    Guest
    izgleda da će se ipak održati vn kanade u 2004. pronađeni su sponzori koji će financirati gp jer organizator mora platiti penale zbog zabrane reklamiranja cigareta.

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Ako Kimmi ostaje u McLarenu, mislim da im Montoya nije trebao. Imati dva takva vozača od kojih ni jedan neće htjeti biti br. 2 u istom timu ne može izaći na dobro (iako je po meni Kimmi daleko bolji vozač).

  4. #4
    Ing
    Guest
    Kad bi bar netko u Hr. izjavil da se ugovori moraju poštivati kak je to rekel šef McLaren-a, i da se to još to sprovede... he,he,... )

  5. #5
    doc
    Guest
    kod nas niti nitko ugovore ne cita, kak da ih onda postuje. )

  6. #6
    Megane_SB
    Guest
    Good point, Hondo.
    Završiće prepucavanjima na stazi, i možebitnim udesima između njih dvojice samih.
    Montoya će biti vrlo frustriran ako rezultati ne budu na razini Kimmijevih.
    Osim ako timske naredbe ne budu uvedene odmah u startu, a to mi baš nije logično.

  7. #7
    piquet
    Guest
    mislim da brijete previše na sindrom schumacher koji ne smije imati ravnopravnog vozača u timu.
    mislim da neće biti drastičnih problema između njih.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Barem ću još jednu godinu gledat montoyu u wilimasu, šmrc, šmrc

  9. #9
    Megane_SB
    Guest
    piquet, nije sindrom schumija, nego samo kazem da poznavajući karakter Montoye, može biti problema.
    Sjećas se Villeneuvea i Hilla u Williamsu, kada su vozili zajedno?
    Atmosfera im baš nije bila na visini.
    Hill nemože do bodova, a rookie uredno slaže bodove. Na kraju se Hill i povukao (nije odmah dodushe, ali je ipak odustao od utrka ).

  10. #10
    piquet
    Guest
    ne bih se složio baš sa izjavom da hill nije mogao do bodova dok su vozili zajedno jer je bio prvak te sezone 1996.
    hill je izgubio mjesto u williamsu 1995. kada je s najboljim autom daleko zaostao iza michaela tako da je frank sve dogovorio sa hhf i više nije bilo povratka iako je hill odlično vozio 96 sezonu. i nije baš villeneuve bio pravi rookie jer je već bio prvak u cart,a i prije sezone je imao jako puno testnih kilometara.

  11. #11
    Megane_SB
    Guest
    Jes, jes... Stoji sve. Ja sam mislio na sezonu 97 kad je Villeneuve postao prvak i ono poslije...
    Pod rookie mislio sam na Formulu1...
    Uostalom, meni odgovara da se kolju dva vozača McLarena međusobno. Više mogućnosti za dobar plasman za moju ekipu )

  12. #12
    Richie-unlog.
    Guest
    Nije da Schumacher ne smije imati ravnopravnog vozača u momčadi nego ga ne može imati jer nema vozača koji bi se mogao mjeriti s njim (barem se još nije pojavio). Tko ne vjeruje neka provjeri statistike - niti jedan Schumacherov momčadski kolega nije ga uspio nadmašiti. A zna se da je Shumacher pobjeđivao druge vozačke veličine koji su vozili brži bolid od njegovog.
    Montoyu i Kimmija će biti zanimljivo vidjeti zajedno u momčadi. Mislim da će, barem u početku, Kimmi biti brži jer je do sada više pokazao. Ove godine je bio uvjerljivo bolji od Coultharda a Montoya bio lošiji od Ralfa.

  13. #13
    piquet
    Guest
    michael schumacher ne smije imati ravnopravnog vozača u momčadi.
    moguće da bi on bio bolji od bilo kojeg vozača u f1 ali mi to nikada nećemo saznati.
    1991. godine je piquet osvojio više bodova od schumachera u utrkama u kojima su zajedno nastupali.
    off topic - sjedio sam maloprije u ferrariu 456 gt. mamma mia!

  14. #14
    Brock
    Guest
    Di si to našel?

  15. #15
    Fresh
    Guest
    NIje li Irvine (legenda) nakon Schumieve nezgode bio ispred Scumachera.

    Dobro majstoru se nije dalo vozit a lova od osiguranja je curila, ali Irvine je bio vice prvak te sezone ak se ne varam.

  16. #16
    piquet
    Guest
    našlo se našlo. samo kaj je čovjek bio u gužvi pa nisam htio daviti za vožnju. možda i bolje, tko bi onda sjeo nazad u škodaksu.
    irvine je bio ispred schumachera ali on nije nastupao pola sezone.

  17. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Nego, kamo će Coulthard?

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Zamislite da umjesto Barric. dođe Villeneuve u Ferrari? Auuuu

  19. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Bilo bi klanja

  20. #20
    Megane_SB
    Guest
    Onda bi i Schumi otišao iz Ferrarija, bez obzira na ugovore....

  21. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Bilo bi zanimljivo vidjet šumija u nekoj drugoj momčadi primjerice minardi... )

  22. #22
    piquet
    Guest
    danas je david coulthard prvi puta izveo na stazu novi mp 4-19. izgledom skoro isti 4-18 ispod "kože" je sasvim novi bolid. uz novu šasiju ide i novi q motor. rano je počelo!

  23. #23
    Koko
    Guest
    Prije bih rekao kasno... Godinu dana prekasno.

  24. #24
    Girrari
    Guest
    I ja kažem.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  25. #25
    drugmirko
    Guest
    kako narodna mudrost kaže: "tko rano rani dvije ovce sisa!"
    ) )

Slične teme

  1. montoya je kralj!
    By gogich in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-07-2003, 10:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •