Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: honda civic type r

  1. #1
    zagi
    Guest
    Vozio sam automobil i moji dojmovi ukrakto bili bi da je motor izvrstan, mjenjač brz i precizan, ali ovjes pretvrdo podešen. Slažu li se ostali koji su probali auto? Ili nitko nije niti vozio?

  2. #2
    SAAB
    Guest
    Citao sam u Auto Motor @ Sport-u da su morali izaci iz auta nakon 50km koliko su ih ledja boljela.:

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Tvrdoća ovjesa je vrlo relativna stvar.
    Uostalom, na autu piše TypeR. Ko hoće limuzinsku udobnost, nek si kupi običnoga.

  4. #4
    30thann.
    Guest
    Ovjes nije pretvrd,već kako treba da bude(ipak na autu je oznaka type R ),a članak u sport auto prije par godina upravo govori suprotno ,da je to pravi sportski auto,bolove u leđima nisu navodili ,već same pohvale .
    Sve ovo gore navedeno mogu potvrditi iz vlastitog iskustva .Naime ponosni sam vlasnik srebrnog type r 30th ann.sa crvenim Recaro sjedalima .
    Ako netko ima kakvih pitanja,može mi se javiti .

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Čestitke na odličnom izboru prometala!<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    vidija san danas na autoputu Integru TypeR crvenu sa velikim spojlerom straga.Pro××××la je sa nekih 220 km/h pa san je tija pratit al izasla je na drugom izlazu

  7. #7
    30thann.
    Guest
    Do you really have gta ( 147 or 156 )
    Mogli bismo napraviti foto session ili par filmića sa ovim predivnim autićima <br><hr>

  8. #8
    Hondo
    Guest
    156 GTA, metalik crna
    Odakle si - Zg?

  9. #9
    Hondo
    Guest
    Jesi li ove godine možda ljetovao u Pirovcu?

  10. #10
    30thann.
    Guest
    Živim u Šibeniku.<br><hr>

  11. #11
    Hondo
    Guest
    Onda se vidimo na proljeće. Ljetujem na Murteru (Jezera), a u Pirovcu sam ljetos vidio TypeR kao tvoj, pa zato pitam.

  12. #12
    30thann.
    Guest
    Važi,vidimo se na proljeće .
    Da li možda znaš gdje se mogu kupiti video časopisi Best Motoring International (vidio sam na www.bestmotoringvideo.com )<br><hr>

  13. #13
    mc
    Guest
    Frend ima Type-R i zapazanja su ista kao i kod pokretaca teme... Jebat ga, auto je napravljen za "R", pa tko voli (ja bi)...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Rossonero
    Guest
    mc, kak je on vozljiv po vasim oranicama? Jel to stvarno kak navode da ga slabije pile peru jer je jednostavno pretvrd za sve osim staze? Ili je to bezvezno napuhavanje?

  15. #15
    Rossonero
    Guest
    30thann., ako ne dobim vizu slijedece ljeto (nadam se da ipak ne bude taj slucaj) onda sam u Pirovcu barem 2, 3 tjedna pa bi bilo krasno da te sretnem i vidim munju.

  16. #16
    mc
    Guest
    Na nekim dionicam nasih oranica auto zbilja ide kao sto je netko slikovito opisao "kao pepeljara". Nije bas idealno gradsko prometalo, ali je daleko od neupotrebljivog. Kod mog frenda je auto jos dodatno otvrdnut jer je stavio vece felge/tanje (sportske) gume, ali se da voziti i po zelenom valu s tim, samo se treba skulirati i ne divljati...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    Fresh
    Guest
    mc

    Jel znaš gdje je u Zagrebu salon Honde, da se malo odem interesirati za model o kojem smo pričali u petak.

    Nakon navoda gosp. kojeg su u Samoborskoj izvozali ko mladog majmuna, malo su mi sumljivi za ić se išta raspitivat.

  18. #18
    širokobriježanin
    Guest
    Što se tiče salona u Samoborskoj, stvarno su seljaci. Dođem ja tamo prije nekih mjesec dana i šatro se raspitujem za Civic 1.6 i kako će padati cijena za 15000 kuna i ja kažem kako bi se onda isplatilo kupiti i R type, a ženska me pogleda i kaže onako podrugljivo:
    "To vam se uopće ne isplati, znate, za te pare možete dobiti Accorda!"
    Isto kao da idem kupovati SL55, a netko mi kaže da mogu kupit S klasu za te pare...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  19. #19
    Fresh
    Guest
    U svim salonima su ti takvi. Ja sam prije par mjeseci bio u salonu Suzukia raspitivat se za Ignisa, a frajer mi cijelo vrijeme pokušava uvalit Lianu.

    Na kraju me otfurao do auta da sjednem i probam. Kad je vidio da sam se jedva uvukao unutra onda je odustao i počeo mi pokazivat Ignisa.

    Uvijek kad idem u salone, glumim tutleka da vidim kak će se frajer ponašat.

  20. #20
    mc
    Guest
    Freshinjo, frend (Type-R) kaze da on sve sto treba za svoje Honde rjesava samo s Tacchiem iz Vž. Telefon je 042/330-046. Mislim da su sanse da se taj auto nadje u bilo kojem nasem salonu jednake nuli. Postoji mogucnost da zamolis nekoga u salonu da te obavijesti kada auto stigne kupcu, pa da ga se pogleda prije nego sto ga ponosni vlasnik uspije preuzeti. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    Fresh
    Guest
    Sad bu se se svi pitali o kojoj mi to rijetkoj zvjerki pričamo.

    Ostavimo ih u neznanju još malo

  22. #22
    mc
    Guest
    Zemo... Ali mislim da im nece dugo trebati da nas prokljuve. Tko nam je kriv kada smo sve karte stavili na stol. Inace, ako saznas di bi mogli pogledati spomenutu damu, javi da se probamo dogovoriti za zajednicko razgledavanje.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  23. #23
    Fresh
    Guest
    Dali smo im ulazne podatke: motor, prostranost, cijena, bla, bla.

    Ali ovo malo izlazi iz svih okvira osim jednog.

  24. #24
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Fresh , kaj prelaziš na japance???
    Jesu grdi , ali su zato nebesko bolji od Europljana.


  25. #25
    Fresh
    Guest
    Ja to već duže vrijeme ponavljam.

    Kad dođe vrijeme za zamjenu Focusa (za 2,3 godine) Japanac ili Koreanac, ostalo ni ne gledam.

Slične teme

  1. honda civic 1.4
    By Lega in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-08-2004, 12:33
  2. civic 30th type r
    By 30thtypeR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-04-2003, 22:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •