Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Opel Omega 4x4

  1. #1
    T-IE
    Guest











    Što kažete na Opelovo SUV vozilo?

    Meni izgleda odlično.

    Navodno bi se trebao pojavit u Europi u ovoj sve popularnijoj klasi vozila.
    U Australiji se već prodaje pod imenom Holden Adventra.

    Motori: V6 173kw i V8 285kw.

    Cijena: 52000$ i 61000$

    <br><hr><font color="red">16v</font>

  2. #2
    deky
    Guest
    Dobro izgleda.

  3. #3
    POLOVNJAČA
    Guest
    ovo mi je odvratno , ne znam baš zašto , ali me posdjeća na prijevoz blitve , poma , kapule i ostale zelenije na pazar... fali kuka !!!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  4. #4
    POLOVNJAČA
    Guest
    PODSJEĆA <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    T-IE, sutra mi pošalji SMS da ti provjerim točno što trebaš.Nema problema, danas sam bio u gužvi, kao i cijeli tjedan.Po cijele dane sam po sastancima i po gradu.

    Hvala na razumijevanju.


  6. #6
    Megane_SB
    Guest
    T-IE, ovo je inače Holden ( GM-ova podružnica u Australiji ), pa je puuuno više GM nego Opel. Ali će se naravno prodavati u europi pod Opelovim imenom. Pratim malo australska auto natjecanja, gdje je Holden izuzetno jak. Razlike u mehanici i uopće u kvaliteti će biti ogromne između bilo kojeg Opela i ovog vozila. Čak ni osnove nisu iste, a o motorima da ne pričam.
    Definitivno će biti pila kad se pojavi na tržištu.
    Ako te zanima, evo pogledaj što nude pod sport modelima.
    :URL=http://www.holden.com.au/www-holden/action/vehicleentry?vehicleid=12:Holden Monaro:/URL:

    Definitivno je mraka od auta.

  7. #7
    T-IE
    Guest
    Pocket, ma već sam vidio i sam. Treba mi španer zupčastog remena (zatezač). Netko mi je bio rekao da je to skupo do boga pa sam mislio da mi ti pogledaš u Zagrebu cijene, ali tu kod nas košta 120kn tako da je to bagatela. Vjerovatno n u Zg. nije jeftinije.

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Megane sb, pa znam da je to Holden. To sam i napisao. A i znam da je mehanika GM-ova. To se vidi i po motorima. Ali osnova je Opelova Omega karavan. Auto mi je odličan.

  9. #9
    Megane_SB
    Guest
    OK, nisam te mislio ispravljati, nego samo malo nadopuniti podatke.
    Htjedoh reći da ostali modeli Holdena niti liče na Opele, a kamoli da imaju preformanse kao ove pile.
    Mogli bi i više modela Holdena početi prodavati u Europi, npr. već pomenuti Monaro (i to sa motorima koji se tamo ugrađuju). Eh, to bi bilo vrlo zanimljivo vidjeti na cesti.

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    I calibra i drugi opeli su se prodavali u australiji pod imenom Holden...


  11. #11
    QVerde
    Guest
    Zadnji dio me podsjeća na opel rekord karavan, ali nije loše!

Slične teme

  1. Opel Omega V8
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-03-2004, 11:29
  2. Opel Omega tuning
    By aerotech in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 19-11-2003, 21:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •