Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ubili me u pojam (honda)

  1. #1
    Alan
    Guest
    Ljudi moji bezobrazluka. Naime, nakanio sam kupiti novu CRNU hondu civic 1.6 LS jos u 7 mj ove godine. Bitno je reci da su me u salonu EURORENT na samoborskoj cesti uputili da dodjem u 9.mj. zbog radi akcije koja obuhvaca popust od 2000€ na sve civic i jazz modele. Dosavsi u 9.mj. u salon "ugodno" sam iznenađen sa priloženim: Naime ljupka(grda) mlada dama me izvjestila o novoj situaciji. Na akciji je ipak SAMO 1.6 ES koji je malo skuplji od LS-a al reko ajde ××××ga prezivit cu tih parsto €(cca500) više. Al to nije sve...Akcija pocinje tek pocetkom 10.mj. Tu sam bio vec jako živcan al ajde, volim hondu. Kad sam doso u 10.mj. odjebali (pardon, ali poživčanim svaki put kad se sjetim) me za 11.mj. I AJDE FALA BOGU fakat je pocela u 11.mj. I tako ja dodjem i sve fino i krasno, a onda......Nema nazalost crne, samo MASLINA ZELENA (fuj pas mater) i OKSIDNO CRVENA!!! Popizditis sam dobio i zdero se tam na njih al ajde smirim se i velim ajmo ponovo: Ja bi crnu hondu ili barem tamnu boju. I fakat ajde, ipak je "nasla" jednu jedinu bas posebno za mene INDIGO PLAVU. Reko fala isusu. (Ali tu nije kraj...) I tako ja tamo kaparim, auto stize u salon za 15 dana. Ajd fala bogu mislim ja naivno sebi. I naravno zovem ja za 17 dana a ono baba mi veli da nema informacije o dolasku vozila... Ja reko "znate kaj...(ali ipak udahnem i ...) "A jel taj auto postoji?" (tisina)... " jel bude doso uopce?" A ona veli... "pa neznam, valjda bude, kazu mi da bude.." VALJDA BUDE???????!!!!!!!!! Popizdio sam bacio mobitel svasta izgovorio i odlucio se na radikalan potez. Nazvao sam direktora prodaje i predstavio se kao dr.mr. nije bitno i pitam dali bude kaj? Na to sam dobio odgovor: NIS OD HONDE, KUPITE SI COROLLU, TO VAM JE ISTO!!

    Nek mi neko kaze ko je tu lud? (osim mene)
    Isprike na psovkama al je sve to jako frustrirajuće.

  2. #2
    R-18
    Guest
    NEZNAM . Zajebali su te.

    U Varažinu je zastupnik HONDA "Tacchi ", i moram priznati da su OK. Čak jedni od boljih.

    Stric je kupoval novi Civic , Auto je stigao prije dogovorenog datuma, dobio razne poklone, razne popuste.... jednostavno bez komentara.

    Pošalji svoju pritužbu u na e-mail , čini mi se da je glavno središte za europu u Njemačkoj.
    Nek ti barem vrate pare

  3. #3
    janko
    Guest
    R18 je u pravu. Iz osobnog iskustva mogu reci da je ekipa iz Auto Tacchi u VZ super. Susretljivi su, profesionalni, odgovorni i koncentrirani na Hondu, sto je posebno vazno.
    Osim toga, koliko znam, Eurorent je ispao s liste ovlastenih ... mozda zbog takvog odnosa prema kupcima.
    Sto se tice Civica, sjajan izbor, samo naprijed ...

  4. #4
    e.dizdarevic
    Guest
    Gospodo Honda je jedan auto od bolji auta samo sto nemate majtora daje odrzavaju toje japanac a majstora mozete naci Kina i Amerika .

  5. #5
    prelude
    Guest

Slične teme

  1. pojam '' vozim dobar auto''
    By bata purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-04-2003, 06:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •