Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kupovina FIAT MAREA 1,6 SX

  1. #1
    Jan
    Guest
    Molim informacije o navedenom automobilu, isplativosti kupovine, radi se o modelu 1998 god, 65000 km, sa full opremom (bez kože) cijena cca 5950 eura, interesira me dali ima netko auto-test ovog modela. Unaprijed zahvaljujem!<br><hr>

  2. #2
    R-18
    Guest
    Auto kao prvo gubi na cijeni TOTALES .....

    a, o mogučnosti prodaje da i ne govorim,
    a ionako nije baš bog zna kaj

    6000 eura = Renault laguna 1,6 '97 nema kože.
    = Audi 80 B4 , '95 2,0 nema kože.
    = Golf 3 1,6 , '97 nnema kožu, samo jedan air bag, i nema klimu

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0
    Na ovom ćeš forumu čuti puno "pametnjakovića" koji imaju mišljenje o nečemu što ne znaju, stoga prva preporuka; čitaj između redova.

    Imam Mareu 1.6 16V iz 99. sa klimom ABS-om i oba zračna, srebrnu. Kupio sam ju u TRCZ-u za 6700 Eura prošle godine. Na novoj je 99-te godine dodatna oprema došla samo 20000 kuna.
    Auto je super, osobito na autocesti. I danas se teško nađu auti sa takvim startom i ležanjem na cesti. U Zagrebu uvijek poželim mekši ovjes. Za mašinu znam da je pouzdana, ali guta preko 11.

  4. #4
    ZEGA
    Guest
    Da ali nisi napisao nista o gubitku vrijednosti auta sto je komentirao r-18 sto je on odradio veoma kompetentno sto se za tebe ne bi moglo reci...
    Nego zubo, imas li ti veze sa onom emisijom na OTV_u
    ZEGA

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0
    Kako ne shvaćaš prijatelju da je Marei u prve tri godine cijena već pala toliko da niže pasti ne može. Izgubio je onaj koji ju je kupio novu, a mi ovdje govorimo o kupovini polovne zar ne.
    Provjeri koji auto 3-4 godine starosti možeš kupiti za cijenu do 7000 Eura sa 60000-80000 km, a da ima ABS, poluautomatsku klimu, dva zračna, serijski ugrađen radiokazetofon( ne može se ukrasi) i 103ks, a da nije korejac, protiv kojih osobno nemam ništa, ali kažu da su dijelovi skupi.

    Nemam ništa s televizijom, ali imam s drugim medijima;između ostalih ilustriram za "Jutarnji list" prilog "Zabavnik" i mjesečnik "OK".

  6. #6
    ZEGA
    Guest
    MA mislio sam onaj tip kaj radi normalnofobiju je imao jedan od likova kojeg je glumio zub, a i vozio je mareu
    A gubitak cijene a da rabljeni je cool ali nije stvar smo za fiata svi auti sljede slicnu krivulju gdje malo stagniraju cijenom od 2-5 godine starosti...

    ZEGA

  7. #7
    Jan
    Guest
    auto je prodan no i dalje razmišljam o kupovini istog, ima li novih savjeta i mišljenja???

  8. #8
    Hans:
    Guest
    Rađe kupi 1.9 JTD...

  9. #9
    pack0575_
    Guest
    moj pajdo se utrkivao s takvom pilom na ilegali u HR, ××××n auto. Ima nekih 20 pobjeda za redom bez poraza u klasi do 200 konja, s tim da ta marea ima oko 110, njegva oko 120.

  10. #10
    activa
    Guest
    imam mareu 1.6 16v weekend vec skoro 2 godine
    kupljena polovna iz nemacke tamo presla 130 000 sada je presla 165 000, klima , abs , rc, el. podizaci, centralna 2 x vazdusni jastuk.....
    kupio sam je slucajno / trazio sam sasvim drugi auto/ i mogu ti reci da sam prijatno iznenadjen
    placena 6200e sada vredi 5500/ beograd/posle 2 godine
    motor odlican , nikakvih intervencija
    manjak snage minimalan kada je klima ukljucena , i mora se terati malo zustrije , maximum daje preko 3500 obrtaja
    prednji trap prilicno osetljiv / promenio sam prednje amortizere 45e i obe prednje ruke 50e
    zavrsna obrada prilicno losa , ali nije tragicno/ lose kvake , guma se raspadne 25e komad
    ulje se menja na 15 do 20 000 - sint selenia
    sve u svemu sasvim pristojan auto za te pare , ugodjaj u voznji je vrlo prijatan , lezanje odlicno , ali zavisi naravno od pravilnog izbora guma
    potrosnja u gradu 13l - dranje do maximuma, znaci moze i manje pazljivom voznjom, ali ne manje od 11
    na otvorenom od 7,5 do 8,5
    ubrzanje od 0-100 oko 11 , maximalna brzina 185
    prostora u kabini na pretek , vise od vecine vozila u klasi , prtljaznik veliki 480l, sedista udobna , ne zamara na duzem putu
    motor tih kultivisan , zarezi onako zabarski fino preko 3500 o. , prava muzika za usi
    za servis tokom 2 godine ulozeno oko 300e ) )

  11. #11
    kresimir_zd
    Guest
    Stari mi ima mareu iz 1999. sa prijeđenih 99 000 km. Motor je 1.6 16v sa full opremom. Auto je odličan - san snova. Nikad kvara, ekstremno udoban, a opet dobro drži cestu, dobro podnosi razne načine vožnje (ja ga vozim kao divljak, a stari ko baba), a autu svejedno. Motor mu je odličan, vrlo elastičan i živahan. Potrošnja od nekih 6,7 do 11,12 ovisi gdje i kako se voziš. Ne nasjedaj samo na gluposti - 98.god 68 000 km! Glupost - ko kupi mareu taj puno putuje inače bi kupio punta!!!

  12. #12
    šime
    Guest
    Osobno sam vrlo zadovoljan Mareom 1,6 16v.
    Mišljenja sam da je taj motor od svih koji su se ugrađivali najtrajniji. Taj se motor i sada ugrađuje u Stilo. Činjenica je da troši nešto više od konkurencije, ali je i zamjetno potentniji- mjerio sam potrošnju u više navrata i vrti se u prosjeku oko 8 l(nisam iz Zagreba pa ukoliko misliš po zagrebu dodaj oko 2 l). S motorom ne bi trebao imati problema, ali ti je često mjenjanje prednjih vilica neizbježno. Ulje mijenjaj redovito, preporučam svakih 10000 radi lošeg goriva, obavezno 5w40.

Slične teme

  1. Kupovina rabljenog auta
    By Cane in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-05-2004, 21:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •