Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kupovina FIAT MAREA 1,6 SX

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0
    Kako ne shvaćaš prijatelju da je Marei u prve tri godine cijena već pala toliko da niže pasti ne može. Izgubio je onaj koji ju je kupio novu, a mi ovdje govorimo o kupovini polovne zar ne.
    Provjeri koji auto 3-4 godine starosti možeš kupiti za cijenu do 7000 Eura sa 60000-80000 km, a da ima ABS, poluautomatsku klimu, dva zračna, serijski ugrađen radiokazetofon( ne može se ukrasi) i 103ks, a da nije korejac, protiv kojih osobno nemam ništa, ali kažu da su dijelovi skupi.

    Nemam ništa s televizijom, ali imam s drugim medijima;između ostalih ilustriram za "Jutarnji list" prilog "Zabavnik" i mjesečnik "OK".

  2. #2
    ZEGA
    Guest
    MA mislio sam onaj tip kaj radi normalnofobiju je imao jedan od likova kojeg je glumio zub, a i vozio je mareu
    A gubitak cijene a da rabljeni je cool ali nije stvar smo za fiata svi auti sljede slicnu krivulju gdje malo stagniraju cijenom od 2-5 godine starosti...

    ZEGA

  3. #3
    Jan
    Guest
    auto je prodan no i dalje razmišljam o kupovini istog, ima li novih savjeta i mišljenja???

  4. #4
    Hans:
    Guest
    Rađe kupi 1.9 JTD...

  5. #5
    pack0575_
    Guest
    moj pajdo se utrkivao s takvom pilom na ilegali u HR, ××××n auto. Ima nekih 20 pobjeda za redom bez poraza u klasi do 200 konja, s tim da ta marea ima oko 110, njegva oko 120.

  6. #6
    activa
    Guest
    imam mareu 1.6 16v weekend vec skoro 2 godine
    kupljena polovna iz nemacke tamo presla 130 000 sada je presla 165 000, klima , abs , rc, el. podizaci, centralna 2 x vazdusni jastuk.....
    kupio sam je slucajno / trazio sam sasvim drugi auto/ i mogu ti reci da sam prijatno iznenadjen
    placena 6200e sada vredi 5500/ beograd/posle 2 godine
    motor odlican , nikakvih intervencija
    manjak snage minimalan kada je klima ukljucena , i mora se terati malo zustrije , maximum daje preko 3500 obrtaja
    prednji trap prilicno osetljiv / promenio sam prednje amortizere 45e i obe prednje ruke 50e
    zavrsna obrada prilicno losa , ali nije tragicno/ lose kvake , guma se raspadne 25e komad
    ulje se menja na 15 do 20 000 - sint selenia
    sve u svemu sasvim pristojan auto za te pare , ugodjaj u voznji je vrlo prijatan , lezanje odlicno , ali zavisi naravno od pravilnog izbora guma
    potrosnja u gradu 13l - dranje do maximuma, znaci moze i manje pazljivom voznjom, ali ne manje od 11
    na otvorenom od 7,5 do 8,5
    ubrzanje od 0-100 oko 11 , maximalna brzina 185
    prostora u kabini na pretek , vise od vecine vozila u klasi , prtljaznik veliki 480l, sedista udobna , ne zamara na duzem putu
    motor tih kultivisan , zarezi onako zabarski fino preko 3500 o. , prava muzika za usi
    za servis tokom 2 godine ulozeno oko 300e ) )

  7. #7
    kresimir_zd
    Guest
    Stari mi ima mareu iz 1999. sa prijeđenih 99 000 km. Motor je 1.6 16v sa full opremom. Auto je odličan - san snova. Nikad kvara, ekstremno udoban, a opet dobro drži cestu, dobro podnosi razne načine vožnje (ja ga vozim kao divljak, a stari ko baba), a autu svejedno. Motor mu je odličan, vrlo elastičan i živahan. Potrošnja od nekih 6,7 do 11,12 ovisi gdje i kako se voziš. Ne nasjedaj samo na gluposti - 98.god 68 000 km! Glupost - ko kupi mareu taj puno putuje inače bi kupio punta!!!

Slične teme

  1. Kupovina rabljenog auta
    By Cane in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-05-2004, 21:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •