Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 254

Tema: DSF - TRACKTEST

  1. #51
    Pocket Rocket
    Guest
    DA KAS, ALI TI PRIZNAŠ TO.

    A INTCP BI RAĐE DA GA ŠEVI HORDA ROMA U DUPE, ALI ON PRIZNAO NE BI...

    ) ) )

  2. #52
    Kas
    Guest
    Fakaj ga. Da imam para, i da mi nebi bilo bed održavanje, i potrošnja, BMW. Vozio sam ga par puta, i .
    Mogao sam ga imat umjesto Alfe, ali bi dobio goblje pod kojim bi više ležao nego pod curom, a to ne želim. 3-icu ajkulu neći jer je prestara, a kocku nemogu dobit dobru, dakle, Alfa.
    Mnogi su mi govorili nemoj Alfu, to je kavta kakve nema, ali ja sam zadovoljan. Ima mana, ali ima i vrlina.
    Za te pare nema bolje.

  3. #53
    cuore
    Guest
    pa nemre si vise srati usta,nije ni ono od zadnji put progutal..jadan je taj INTCVFGJIHC.jadan i smijesan. )

  4. #54
    VR6
    Guest
    Po TopGear track testu, preko 2 sekunde je 147GTA sporija od R32...

  5. #55
    Pocket Rocket
    Guest
    ETO, ALFISTI, SVE VAM PIŠE.PROČITAJTE SVE OVDJE...


  6. #56
    Mario Haas
    Guest
    Clio Sport samo daj, uzmi slipove s autoceste pa da usporedimo dojmove. Nadam se da ćeš imat čistu cestu, a ne kao mi. I, samo jedno pravilo - nema preticanja preko pune. Osim ako voziš sportivo Tipo 1.1 taj auto te jednostavno povuče i nemreš si pomoć.


  7. #57
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket je si ti blesav ili što?????????????

    Što sam ja odgovorio turbo limacu??????????????

    Jesam li rekao na nasram 4x4 prednji pogon nema šanse?????? Jesam li to rekao????

    Prema tome to što je 2 brži od GTA me ne brine ni kapljice pišaline.

    Jer sam to očekivao JER IMA 4X4 A 4X4 JE ××××NA SVETINJA ZA ZAVOJE BILO KAKVE DUGE, KRATKE BILO KAKVE. I normalna je stvar da je brži 2 od prednjepogonaša.

    Al zato 2 debelo puši u ubrzanju od 0-200 km/h. I čak tu mu 4x4 ne pomaže prilikom starta.

    Focus RS iasto tako je bolji na stazi što sam očekivao jer ima lakši nos i što je glavno ima šperu. A špera uz dobar set up je dovoljna da jedan prednjepogonaš odere prosječni 4x4 a kamoli prednjepogonaša bez špere.

    Pogledaj si komentrare na focus rs za kojega većina novinara kaže da je nevozljiv svakodnevno.

    Zašto to ne želite priznati? Ja sam priznao za alfu da je sporija i svaki malo upućeniji bi logički to trebao zaključiti i prije testa da prednjepogonaš neće imati šanse protiv 4x4 ili prednjepogonaša sa šperom.

    TO ŠTO SU SVI AUTI BILI NA STAZI ISTO TAKO NIŠTA NE ZNAČI JER MOŽDA RS-U PAŠE STAZA AL JE ZA SVAKI DAN NEUPOTREBLJIV - JA TO NISAM IZMISLIO. a TI AUTI SE NE RADE ZA STAZU. aKO HOĆEŠ ALFU ZA STAZU IDI kod autodelte pa ćeš dobit prednjepogonaša koji će prat sve živo - što i radi u ettc-u al će biti neupotrebljiv na običnoj cesti.


  8. #58
    Cezy
    Guest
    Cep kaj se uzbudujes,pa nek trabunjaju!!
    Njima je tesko povjerovat da ima ljudi koji vec 30 godina voze,i to uvjerljivo dobro,i da su u stanju sa slabim (LOSIM) autom,fes se vozit.
    A o tehnici onda uopce necu ni raspravljat.Balkanija ziva!!

    Nije ni cudo kaj pljuju stalno po alfi,kad u praksi milanski kriz i viscontijevu zmiju vide samo na gepeku.

  9. #59
    MHaas_
    Guest
    Ja opče ne pljujem po Alfi nego kažem kak stvari stoje. A to kaj ti svršavaš na kramu od starog Fiata, to ti nismo krivi ni Pocket ni ja ni društvo.
    Kad sam imao 19 Fiat Uno 60S mi je bio najbolji auto na svijetu i sve bi dao za FIAT. S vremenom sam shvatio zabludu. Progledat ćeš mladiću, samo je pitanje vremena.

  10. #60
    Cezy
    Guest
    A znas dobro kaj sam ja mislio kad sam rekao da auto ZA TU SNAGU dobro ide.Samo su ti argumenti u banani,pa se vadis na moju mladost i neiskustvo.

    Sa druge strane svaki dan vozim e-klassu w210,tak da ti nemogu potvrdit,da bi sve dao za fiat,i kak su bolesno dobri. Ali da mi je marka simpaticna,da jako jako cijenim FIRE motore,i da bi imao jako rad,neke stare fiate,to stoji.

  11. #61
    Girrari
    Guest
    Cezy, naj se uzrujavat jer tu ionako svi čitaju sa jednim okom, pa se sve vadi iz konteksta.
    Kaj da velim? Kad je gavorim da bum stavil GL u Punta, onda sam ja seljak i primitivac, ali da sam to išel stavit na Campusa, onda bi bio znalac. Jebat ga.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  12. #62
    MHaas_
    Guest
    O, sad malo drugačije sviramo. Čuj, kad je cijela diskusija počela imao si malo drugačije viđenje svega. Al dobro.
    Evo idem sad u dvorište zakopat ratnu sjekiru.


  13. #63
    Rossonero
    Guest
    99% nas ovdje na forumu nije u stanju iskoristiti potencijal jedne gta ili 2, ali smo u stanju posrati i jedan i drugi auto radi nekih desetinki sa staze i slicnih kerefeka. A svatko od nas bi se u bilo kojem od spomenutih automobila osjecao ko pajcek u blatu.

  14. #64
    Girrari
    Guest
    Kad je R32 predstavljen i prvi put se o njemu govorilo na forumu tada sam jako fer i korektno priznao da je auto ××××n, ali da ga ja nikad ne bih kupio. I da je bolji od 147 GTA, možda je, vjerojatno je, ali za mene samo postoji FIAT koncern.

    I kaj je to problem?

    Vama se bljuje od Alfe? OK, jasno mi je da je na ovom forumu pretjerano hvaljena, ali ljudi moji, meni je već također pun ××××× genijalnog GTT-a, svemirskog dvanulčeka i ostalih ×××××rija. Pa po vašim pričama se to najbolji auti kaj postoje. Sve ostalo je drek i govno. Dakle, po Alfi se mora i može srati jer se na ovom forumu pretjeruje s njenim hvalisanjem, ali ne do Bog da netko riječ veli o GT Turbu, Cliu RS, bilo kojem Peugeotu, BMW-u itd. To je onda katastrofa, alfistička zatucanost, neiskustvo, glupost...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  15. #65
    Cezy
    Guest
    Aplauz molit cu!!

  16. #66
    Girrari
    Guest
    Jebat ga, ako je ovo nekoć bio www.vidiauto.com/alfa-forum onda ga je definitivno nekolicina ljudi pretvorila u www.vidiauto.com/kako-najvise-i-najbolje-spljuvati-alfu-forum.
    I naravno kad se već pljuje po Alfi, onda ajmo još malo po FIAT-u iako ga čak niti ja kao najzadrtiji i najokorjeliji fiatovac nikad nisam dizao u nebesa, pa ni blizu tome.

    Dakle, živio nam dugo www.vidiauto.com/renault&PSA&BMW forum.

    Za vijeke vjekova, amen.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  17. #67
    S16_
    Guest
    www.vidiauto.com/autoforum!

  18. #68
    INTERCEPTOR
    Guest
    Bravo girrari

    Na stranu alfa, mene zanimaju komentari za hondu s2000 i njen poražavajući rezultat koji je lošiji od gta Dajte mi recite kako je to moguće? Ima zadnji pogon, motor iza prednje osovine 220 ks, vjerovtno bolje kočnice, mjenjač, niže težište, bolje ležanje i sigurno je lakša.

    Stvarno bi volio da mi pocket i njegovi pristaše objasne kako je to moguće?

    Da li i za taj dragulj priznajete da ima poražavajući rezultat? Jer ako se slažete s tim onda ste stvarno da ne kažem što.

    A bome morati ćete se složiti ako ste se složili protiv gta.


    Ja tvrdim da je s2000 veći sportaš od gta i bolji auto mehanički gledano al jebat ga rezultati govore drugačije.

    I da oprostite to što je jedan clio sport bolje pozicioniran u odnosu na japanski dragulj me ne sprečava da i dalje tvrdim da je clio sport jedan običan ptičji drek u odnosu na hondu. Blebećite koliko hoćete al to je tako kao što je čitav taj tracktest jedno veliko govno u kojem se očito vidljivo da se radi o stazi koja paše malim autim ili 4x4 autima kojima nije važno kakav je zavoj jer imaju 4x4 koji deklasira sve ovjese, dužine auta itd.


    Pa u p.m. koji ××××× znače onda sve te zvijeri od auta kad ih posrani 206 s16 i clio sport obilaze na stazi i zapravo su sportkiji. Baš ste djeca.

  19. #69
    sepra
    Guest
    Đirari ovaj fenomen pljuvanja ALfe nije nastao kao produkt balkanskih mozgova kako bi neki rekli. Nego jednostavno što alfisti imaju nekakav neobjašnjivi nagon cjelovremenog hvalisanja tog auta. Tako da bih rekao da je prvo nastao hraćnimonaalfu.com nego alfadoa.com pa onda po sistemu akcija-reakcija.
    A najgore od svega što se profiliralo brdo ljudi koji isključivo favoriziraju jednu marku, to po meni nisu auto entuzijasti. Ja volim sve aute odnosno pojedine modele istog koji mi nešto znače u životu. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  20. #70
    sepra
    Guest
    Osim Opela naravno ) ) ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  21. #71
    C.MR
    Guest
    Ali gospodo draga RENAULT CLIO RS i PEUGEOT s16,a poglavito RC jesu vrhunski sportski automobili i posjeduju dragulje pod poklopcem motora te kao takav ovaj rezultat vas netreba toliko opsjedati.

  22. #72
    Girrari
    Guest
    Štima sused, ali moraš biti svjestan da pod hitno trebaš prodati svoj Pežo i kupiti RS-a, ako ne to, onda barem GTT jer to su ipak iberauti.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  23. #73
    Girrari
    Guest
    A ja sam definitivno auto entuzijast jer ne favoriziram samo jednu marku, Alfu, već je tu i FIAT, Lancia, Ferrari i Maserati. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  24. #74
    sepra
    Guest
    Dižem ruke<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  25. #75
    sepra
    Guest
    Po šesti put valjda ) ) ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •