Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Peugeot 307 1.6

  1. #1
    Ivo38
    Guest
    Koja su vaša iskustva sa peugeotom 307 1.6. Ako su vam neki problemi znani molim vas da ih navedete.
    O vašim iskustvima pada odlukao tome dali da ga kupim ili ne. Cijena cca15.000 E.

  2. #2
    sepra
    Guest
    A koja ti je alternativa?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  3. #3
    DKW
    Guest
    Ima na ovom forumu jedna divovska tema o 307.

    Ukratko,može ti se desit da naletiš na smeće koje se gasi zbog loše elektronike motora...

    Mazda 3, Corolla... to gledaj...

  4. #4
    Turbo Paljo
    Guest
    Moj kompić ima to smeće, ovak ukratko kupio ga novog, mijenjano vozački sic par puta su opale lajsne sa auta i vrhunac na 80tkm jedan cilindar odbio raditi problemi sa ventilima ili glavom (baš se i ne hvali s time) čuj i nije jedini. Tvoj izbor Mazda, Toyota, Fiat Stilo to su ti pouzdane pile sad kaj ti se više sviđa.Moj savjet bježi od francuza i švaba (ako nečeš čir na želucu) )

  5. #5
    Brock
    Guest
    Nažalost... ni ja još nisam čuo od nekoga da je 100% zadovoljan sa 307-icom.

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    od svih motora 1.6 je najprovjereniji i sa najmanje problema...

  7. #7
    Mario Haas
    Guest
    Najbolje ti je da uzmeš neku Alfu. Može i rabljenu. To je tehnički perfektan auto, savršenog izgleda i nadprirodnih performansi, osim toga Alfa Romeo je ime s tradicijom. Kužiš: Italija, emocije, sport, vino, špageti, umjetnost, traperice. A i cure će te više voljeti. Nemoj se zamarati sa Peugeotom.


  8. #8
    širokobriježanin
    Guest
    ) )
    PRODANA DUŠO!!!
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #9
    skywalker
    Guest
    ) )
    Joj Haas, koji si ti taf gaj.
    Gaj, ne gay.
    )

  10. #10
    mc
    Guest
    Ja sam cuo da taj auto ima neki kronicni problem sa straznjim ovjesom. 'Ajmo INTCP, to ti sigurno znas.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    ja san jedan put vozija 307 1.4
    Mjenjac:nije moguce ubacit iz druge u prvu bez da se zaustavis.U rikverc mozes ubacit iz treceg puta ako ti se posreci.Iz pete u cetvrtu moras polomit sve da bi uslo.Senzor za brisace i svjetla nije funkcionira.I jos par sitnica u unutrasnjosti.Pretinac na zadnjem grebenu smo otvorili ali nismo mogli vise zatvorit.Auto je ima 19.000 km a pet puta je pregorila zarulja stop svjetla.Ima jos slucaja poznanika koji imaju iste probleme i probleme za elektronikom

  12. #12
    skywalker
    Guest
    bmw, takav mjenjac je tipican za 206 (benzin), a cujem i za 307 (benzin).

    :URL=http://groups.google.com/groups?hl=hr&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&group=hr.rec.automobili:hr.rec.automobili:/URL:
    (mapirano u web format)

  13. #13
    E-type
    Guest
    Ko jos ubacuje iz druge u prvu bez da ne stane ? ) )

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Haas, uz svo dužno poštovanje, kenjaš. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  15. #15
    skywalker
    Guest
    oooho

    )

    ...nego,danas mi je zadnji dan ovdje.
    Mario, tebi sam osobito zahvalan na kvalitetnim odgovorima, odnosno, postovima. Zelim svima vama puno ugodno prijedjenih km,puno nepregazenih pjesaka, puno bureka....i tak...nego, da ja ne trkeljam vise - bok.

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    A kam odeš?

  17. #17
    turbo-limac
    Guest
    ma vi ste svi razmazena derista...
    tko je jos vidio ubacivati iz druge u prvu u voznji. Ako se vec mora (ima jedan ostri lijevi uzbrdo na sljemenu...) onda se to radi s međugasom.... općenito dečki, naučite se voziti pa vam getribe nebu smetale...
    Kad smo kod getriba.. Uno 60 S od moje zene ima apsolutno najgore smeće od getribe koju sam ikad vidio. U petu uđe iz svakog trećeg pokušaja, a bogme čuo sam na par mjesta da su ih ljudi morali mijenjati... i što onda, niš, ja se ne bunim, međugas rješava većinu problema, a na ostalo sam se naviknul..
    Slažem se da neki peugeoti nisu baš cvijeće što se getriba tiče, al da ga malo preveć kenjate i to je istina... Danas prilikom kupovine svakako imate pravo probati auto kakav želite kupiti, pa ako vam se ne sviđa getriba, onda nemojte kupiti...
    Sky, znam da ti auto ide na živce, ali ako servis nije u stanju rješiti tvoj problem, napiši protesno pismo u PH pa nek oni stisnu servis..
    Vozio sam većinu peugeota na našem tržištu, i to u različitim motorizacijama, i moje je mišljenje da neke getribe nisu baš nešto, ali je većina OK. Napominjem da sam napravio solidnu kilometražu ali da nekih problema nisam imao.. ok jedno jutro nije CD changer htio raditi... big deal..
    s druge strane, probao sam i nešto Citroena i Renaulta i ostalih, pa mi je na C3 riknuo servo (i sam se popravio... ) a s lagunom sam proveo drugo jutro u servisu...

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    ode skywalker kod jode da zavrsi obuku, vratit ce se...

  19. #19
    Bmw Touring
    Guest
    turbo limac a sta ti u koloni nebi ubacivao iz druge u prvu dok ides nego bi se stalno zaustavljao

  20. #20
    turbo-limac
    Guest
    ja sam ti navikao na stare automobile, tako da uvijek ubacujem s međugasom, ali ono uvijek... tako da nemam nikad problema s tim druga-prva...


  21. #21
    _Stevo
    Guest
    A kaj bi ja trebo reć. Po centru ZG-a za vrijeme raš aura, sa smećem od Opelovog mjenjača. Moraš stisnut kuplung najmanje tri puta kad oćeš u prvu. Tu i tam, al to je rijetko da ti se posreći da uđe i prve. I ne žalim se. Tj. žalim se, nema serva auto ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I don't care if my liver is hanging by a thread
    Don't care if my doctor says I ought to be dead
    When my ugly big car won't climb this hill
    I'll write a suicide note on a hundred dollar bill
    </font>

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Turbolimač dotaknuo si se same esencije problema.

  23. #23
    S16
    Guest
    Same predrasude...

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.4 16V
    By Brum brum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-07-2004, 07:16
  2. Peugeot 307 WRC
    By Cesare Fiorio in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 22-04-2004, 11:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •