Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: schumaher = prevarant

  1. #1
    speed machine
    Guest
    On nebi osvojio ni jedan naslov da nije varao.

  2. #2
    MIXI
    Guest
    U potpunosti se slažem.Ne samo da je prevarant nego i elektronski srećković.Nije zaslužio da vozi za Ferarri.

  3. #3
    Mašinka
    Guest
    ×××× mi se od tog dvoličnog švabe koji je prodao svoju pokojnu mater za hrpu dolara i ispao "heroj".

  4. #4
    ALONSO
    Guest
    Mašinka imaš pravo,formula je utrka u tome ko će dobit više love.

  5. #5
    Pack0575
    Guest
    A mislite da drugi timovi i drugi vozaci nemaju svu mogucu elektroniku u svojim bolidima?

  6. #6
    ALONSO
    Guest
    Ma imaju,ali usporedi kopkit Ferrarija i Minardija pa ces vidit.

  7. #7
    Pack0575
    Guest
    Kao da sam znao da ce netko usporedit eletroniku u Ferariju i Minardiju.

    Minardi ima godisnji budzet koliko Ferrari potrosi godisnje na razvoj motora.

    Pogledaj kokpit Ferrarija, McLarena i BWM-a pa cak i Renaulta i neces bas vidjeti neku veliku brojcanu razliku u broju gumbica.

  8. #8
    ALONSO
    Guest
    Dobro je ovo sa usporedivanjem.
    Ta brojcana razlika makar bila jedan botun moze znaciti i pobjedu,posebno sa sumacherom koji to uvjek podesava.

  9. #9
    Pack0575
    Guest
    Shumacher je ipak pobjedio i sa benettonom koji u to vrijeme nije imao najvise gumbiju u formuli.

  10. #10
    ban
    Guest
    normalno da je pobijedio kad su varali bez filtera za dolivanje goriva i sa traction kontrolom koji je bio zabranjen tada!smrad taj schumaher!

  11. #11
    Pack0575
    Guest
    To sa traction controlom nikad nitko nije potvrdio tako da sve ostaje na naklapanjima. A uzmi u obzir da je ove godine Micheline varao na sirini guma.

  12. #12
    ferari
    Guest
    cini mi se da ovdje ima malo ljubomornih

  13. #13
    ALONSO
    Guest
    Michelin nije varao vec na stazi zbog prelaza preko pasica gume se deformiraju(sire)

  14. #14
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Speed machine, you sucks!
    ×××× you ass!

  15. #15
    pack0575
    Guest
    Pa, da, ali se Bridgestone nije nikad deformirao, sad ovosi onda da li zelis priznati da Micheline ne valja ili da je Micheline varao. Sto god da odlucis ne mozes pobiti da su s tako prosirenim gumama bolidi imali veci greep.

    Shumacher je pobjedjivao i sa Benetonom i pobjedio bi i sa BMW-om i MCLarenom jer tip jednostavo zna voziti.

    Inace, ne navijam za Schumija nego za Jaguar ali istina se mora priznati. Volio bi vidjeti tako dobrog vozaca kao sto je on u Jaguaru (svaka cast Weberu).

  16. #16
    ALONSO
    Guest
    Ja osobno mislim da Michelin ne vara(ali svako ima svoje misljenje).

    Sa BMW i McLarenom bi nakon testiranja pobjedio i Kiesa.

  17. #17
    Pack0575
    Guest
    Pa, i nebi bas. Sjecas se kad je prije 3 god Shumacher slomio nogu pa je umjesto njega dosao ne losi M. Salo, pa se bas nije iskazao u Ferrariju. Imao je jedno 6. mjesto a s tim je bolidom Shumacher ipak pobjedjivao.

  18. #18
    piquet
    Guest
    salo je u njemačkoj trebao pobijediti ali je propustio irvinea tako da je završio drugi.

  19. #19
    bLUe_dWARf
    Guest
    To je tocno ...

  20. #20
    tomek
    Guest
    on je varalica

  21. #21
    Pack0575
    Guest
    Sta god vi rekli on je ipak visestruki prvak, a varalice bas i ne mogu imati najbolje rezultate u povijesti nekog sporta.

  22. #22
    MC Solaar
    Guest
    Cut the bullshit ...

  23. #23
    ALONSO
    Guest
    pack0575 moras priynat da je varao htio ti to ili ne.

  24. #24
    Pack0575
    Guest
    A s cime je varao??? Svi naklapaju neke gluposti s kojima je mogao varati a nitko nikad nije dao pravi dokaz i rekao: Evo, s time je varao i ovo je dokaz!

    Ako je varao sa traction controlom na startu, kako vi kazete, kako mu je taj start onda mogao uvijek donjeti toliku prednost ako uzmemo u obzir da je McLaren imao (i jos ima) elektronsku kontrolu gasenja crvenih svjetala na semaforu, a kako je brzina EM valova 300 000 KM u sekudni mislim da je to itekako puno brza reakcija starta od oka cija je freakvencija 5-8 slika u sekundi.

    Alosno, daj mi sluzbeni dokaz da je varao i vjerovat cu ti.

  25. #25
    Pack0575
    Guest
    Zapravo, ako velis da je varao, daj mi dokaz da je jedino on varao.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •