Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Ne nebu Bog, na zemlji Mercedes???

  1. #1
    T-IE
    Guest
    Citat iz Novog lista:

    "Još jedno neugodno iskustvo sa skupim njem. automibilom.

    Kada je uprava tvrtke "Ciklama" d.o.o. kupila skupi Mercedes S600 mislili su da su učinili dobar posao. Platili su ga 1.400 000kn, a željeli su prije svega sigurnu vožnju i dovoljnu brzinu na za dolazak na poslovne sase. No, tek što su ga kupili usljedila je serija problema i kvarova. Inače, Mercedes je kupljen kod tvrtke "Euroline".
    Najprije je otkazao gas pri brzini od 120km/h, zatim je vozilo palo na kotače pri 140km/h , nekoliko puta se ugasio u vožnji, zablokirao je volan pri skretanju, 5x je blokirao aut. mjenjač, pukla je letva volana, a dogodilo se još i 20-ak manjih kvarova.
    Uprava naše tvrke inzistirala je na zamjeni za ispravno vozilo, ali sve je završilo s prebacivanjem odgovornosti na treće osobe pa problem nije riješen.
    Direktor "Ciklame" kaže da su popravci obavljani u servisu "Baotić M.B" , a kad se kvarovi nisu mogli ukloniti vrijedan je Mercedes odvezen u "Euroline" gdje su ga pregledali njem. eksperti koji su zaključili da je s vozilom sve u redu.
    Bili smo prisiljeni podići tužbu za naknadu štete, nakn. za poslovni gubitak, pretrpljeni strah...Dobiveni novac ćemo dati u dobrotvnorne svrhe jer je to puno plemenitije nego ga ostaviti "Eurolineu" koji na vara.
    Vrlo je zanimljivo da Mercedes vrijedan 200000€ Euroline prilikom reotkupa procjenjuje na svega 65000€.





























































    %

  2. #2
    QV
    Guest

  3. #3
    Initiale
    Guest
    A onaj tip iz slavonije koji je kupil novi sl,pa svakih 300 km ima neki kvar

  4. #4
    perica i njegov turb
    Guest
    Ne nebu Bog, na zemlji Mercedes naslov topika je čista jebačina da je mercedes na zemlji Bog jeste k....
    Toliko od mercedesa
    ) ) ) )

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Da je mercedes u banani, dokazuje i njegova prodaja prošloga mjeseca

  6. #6
    sepra
    Guest
    Nemojte na temelju smeća koje dolazi u Hrvatsku generalizirati cijelu marku. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  7. #7
    S V T
    Guest
    PA i je na zemlji, otkazao ovjes! )

    Sepra potpuno si u pravu!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  8. #8
    Ing
    Guest
    SVT, a jesi je lijepo "opral" u AK.
    Tak i treba kaj budu poštenog dečka blatili. )

  9. #9
    S V T
    Guest
    Moram kupit novi AK, rekli mi da se budu ispricali u ovom broju!

    Nisu trebali, al kad već jesu, svaka im dala! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  10. #10
    POLOVNJAČA
    Guest
    Oli jesu ?

    Nisan znala ! Moran kupit AK odmanama ...

    A za me ima li šta ???

    ) ) ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  11. #11
    speed machine
    Guest
    Ako je mercedes bog na zemlji ja sam 2. Isus.

  12. #12
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ne znam di vi živite ! Pa u Hrvatsku dolazi većina stvari koja vani ne mogu proć , tj. primjer jedan ; ( neću o postolama ) najjači proizvođač TV prije nekoliko godina bio je Philips , ali prodali su licencu nekom Kongu ilitiganeznamnija kome , pa su popušili . Tako i to sa autoindustrijom . Zar bi taj Merđan uopće osvanija u nas da je bia ××××kato , tj. Euroline ga je vjerojatno dobio sa nekim popustom , a gramzivi kakvi jesu prodaju ga po PRAVOJ cjeni ....

    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Evo svt, da nemoras kupovat AK, ja ću ti skenirat pismo!

  14. #14
    Mazda3
    Guest
    S600 1.400.000 kn? Preeeeevise

  15. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621

  16. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    neće

  17. #17
    POLOVNJAČA
    Guest
    Zašto neće ?

    AJDE SE POTRUDI MALO BOLJE <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  18. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621

  19. #19
    POLOVNJAČA
    Guest
    :URL=http://www.geocities.com/kfrankovi/ak.jpg:http://www.geocities.com/kfrankovi/ak.jpg:/URL:

  20. #20
    POLOVNJAČA
    Guest
    Jel to to ?<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  21. #21
    POLOVNJAČA
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  22. #22
    T-IE
    Guest
    Kao prvo ovo što se dogadalo ovoj S-klasi to nebi prošlo ja mislim ni kod Zastave Tempo. Da pukne letva volana, i da auto propadne to je nezamislivo. Ajde recimo da bi razumio da ga ×××× završna obrada, ili elektronika nekako bi mi bilo logičnije iako je riječ o Mercedesu, ali ovakve fatalne i po život opasne stvari mi ne idu u glavu nikako.

    A druga stvar, ako Mercedeas radi selekciju prilikom proizvodnje svojih vozila, a očito je da radi tj. ako za treća tržišta poput našeg isporučuje škart je jadno i gnjusno do bola. Merc je marka koja proizvodi luksuzne, skupe automobile za kupce dubljeg đžepa koji ne pitaju za novac i to širom svijeta i sad zašto bi hrvatski bogataš ili biznismen koji si može priuštiti takvo vozilo dobio takav škart, a njemački, britanski, švedski kupac dobio prvoklasnu robu? Pa hrvataki kupac će taj auto platit isto, a ustvari i više zbog našeg fiskalnog sustava nego njemački, britanski kupac a dobit će očito govno od auta!!! Zašto? Razumit ću proizvođače koji rade aute za široke mase i koji će ga isporučit praktički golog od opreme samo da bi ga ljudi slabije platežne moći mogli dobit što jeftinije, ali kod Mercedesa to ne prolazi nikako.

    I još šatro eksperti iz Njemačke su pregledali auto i nisu ništa otkrili. Moš mislit.
    Pa da ga je Mr. Bean sastavljao bolje bi ovaj kupac prošao.

  23. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    POLE, da to je to

  24. #24
    POLOVNJAČA
    Guest
    NEĆE <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  25. #25
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Šta neće?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •