Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: S T - najbolji sportaš

  1. #1
    S16
    Guest
    Speedster Turbo je proglašen po eng. časopisu CAR najboljim sportskim automobilom. Šta vi mislite o tom? <br><hr><font size="+1" color="red">Renault mi je crven, kao i krv...</font>

  2. #2
    mc
    Guest
    Da imam taj auto, brinulo bi me da mi se neki veci pas ne popisa po krovu... )

    Bas sam ga jucer vidio i mogu reci da je vrlo ugodan mojem oku.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Niš

  4. #4
    S16
    Guest
    Je, odličan je (ja san vidija obični speedster), ali da je bolji od ferrarija chalenge stradale...

  5. #5
    16S
    Guest
    S16 , ti si hemeroidni debil!!!

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    ja se za jedno sat vremena idem voziti u speedsteru turbo!!!!!!!!!!!!!

    dojmovi slijede........


  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj sa Pocketom??

  8. #8
    Pocket Rocket
    Guest
    Ostavi se ti Pocketa...

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Pa slobodno pitam , jer sam ljubomoran

  10. #10
    Pocket Rocket
    Guest
    Ti ne staneš u Speedster...

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Da ,igram centra u Ciboni

  12. #12
    Pocket Rocket
    Guest
    U odjelu kuhinje...

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Joj, da mi ga barem neko da

  14. #14
    S V T
    Guest
    Dizajn = 0

    <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Pocket, rugala se sova stjenici da ima velike oči...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    jer nema pojma složiti turbo....

  17. #17
    CLIO SPORT
    Guest
    evo......vozio se sa bullitom u turbaku....

    speedster turbo nema veze sa onom atmosferskom kantom (speedster obicnim)!!!

    ovaj stvarno brutalno ubrzava u drugoj,trecoj,cetvrtoj.....izmedju bilo koja 2 semfora u gradu smo bili na 130-140...ali ima jedna fora koja je logicna za tako nesto a to je osjecaj brzine! recimo....pored ribnjaka smo isli cca 150....i fakat sam mislio da leeeetimo i onda pogledam cajger i vidim 150-pa se sjetio svojih 150 u dvanulceku na istoj cesti i kod mene to ne izgleda ni na pola tako strasno kao u speedsteru!!!!!

    inace....ima jaaako dobre kocnice i dobro drzi do jedne granice a onda slijedi nagla PIRUETA (nije bilo nis strasno....ajmo reci da je bila NAMJERNA PIRUETA na praznoj cesti)!

    u pocetku je uzasno tvrd i sve se trese ali nakon par min autic postaje udoban!

    i stvarno ovaj turbak ide blesavo....za razliku od atmosferca koji je 3 puta lijeniji i nesportskiji od dvanulceka!

    eto....

    e da, i zvuk je jeeeeben! kod atmosferca je zvuk isti kao i kod corse 1.2 ecotek (i to bez zajebancije)...najshugaviji zvuk koji sam ikada cuo! kod turbaka je pak zvuk jako ozbiljan!

    eto....ko casti cugom???


  18. #18
    Pocket Rocket
    Guest
    Girrari, ti i Dom ste skupa?

    Mislim, intimno?


  19. #19
    cuore
    Guest
    najlosiji nijemac je najsportskiji auto????pa u koju onda kategoriju spada krama???garant u onu u kojoj je trabant los,lada prosjek a krama onda dodje kao sportas!!!!!!!! )

  20. #20
    QV
    Guest
    speedster je kada bez opreme, ali je lijep vanjski dizajn. Asocira me na reinkarnaciju plastičnog porschea 356. Sve u svemu, ima neku privlačnost. Cuore

  21. #21
    S16_
    Guest
    16S - hvala na komplimentu

Slične teme

  1. honda, sportaš?!
    By alinghi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 161
    Posljednji post: 13-07-2003, 16:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •