Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: FERRARI

  1. #1
    simke
    Guest
    FERARI 348, TS, 91. god., crveni, vrlo očuvan, prodajem. Tel. ×××/700-130

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj je to onaj iz plavog oglasnika za 42000 eura??

    Hočeš Alfu 156 V6 pod račun??

  3. #3
    Ing
    Guest
    Dom, pa nije vljda?

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Pa dam mu Alfu i 20000 eura.Pod uvjetom da auto ima servisnu knjižicu i da nije više od 2 vlasnika bilo, i normalno da nije bio udaren.
    Za takvog bi se skupilo.Ja sam ti inače lud kad vidim nešto mračno, tak je bilo isti i sa EVO VII.


  5. #5
    veljimir
    Guest
    pa jesi se cuo sa likom,koliko vidim ima i broj,bas me zanima koliko to vrijedi??? ja nebi nikad dao 40 somova za takvo nešto,koliko god to bio ferrari

  6. #6
    veljimir
    Guest
    sta kazes na ovo,to mi je frend koji se bavi ekskluzivom,trenutno ima samo ovo,a nabavi sve sta kazes,inače iz rijeke sam;

    PORSCE CAYENNE S2003. god., srebrni, puno opreme, prodajem. ima ti tablice njemacke star mozda par mjeseci

    PORSCHE 996 coupe, full oprema, navigacija, Tiptronic, park asistent, felge 18", auspuh Rook, novi motor 2.100 km, njem. reg., glazba, za 48.000 € prodajem. sad tek vidim ovo "novi motor" nije mi asno,moram ga pitat sta s tim misli,koje godište je porše,zna ko,inače se ne razumjen u modele poršea

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Ajde ljudi , šala mala.Na ovom Forumu zbilja neznam da li netko zbilja tako nešto prodaje.
    Auto takvih perfomansi je najlakše kupiti , a poslije održavanje je bankrot.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Za 40000 eura ima M5 , 99 god, 75000km , 1. vlasnik.Mislim da za tu lovu bi to najprije kupio.

  9. #9
    deky
    Guest
    Ako je to onaj 348 iz ČK,bio je razbijen,auto je bio od onog pjevača ,Sandia Cenova.

  10. #10
    ALONSO
    Guest
    Ha ha koliko desetaka litara to troši.

  11. #11
    deky
    Guest
    Šta bi ti da je dizel i da možeš sipat ložu?Ja mislim da ko kupuje ferrari ili neko takvo auto da ne bi se trebao pitati za potrošnju.

  12. #12
    ALONSO
    Guest
    Ma nisam mislija pitat koliko troši, ali vozi se misečno neznam 150 km pa zbroji koliko je to,jedna rata za automobil,još malo udri negdi sa njim.

  13. #13
    Duce
    Guest
    Jel je to još za prodati??

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •