Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: clio 1,6 16v

  1. #1
    1,6_16v
    Guest
    moze li neko da mi kaze nesto vise o gore pomenutom autu,za 3 dana idem u Sarajevo po autic,napokon stize u salon,a nisam bas pronasao neke dobre testove na netu.Najvise me inteeresuju realne performanse(ne vezano za fabricke podatke i potrosnja) <br><hr><font size="+2"></font>

  2. #2
    1,6_16v
    Guest
    Koliko sam vidio na ovom forumu najvise bi mogao da zna Šule ili mozda clio sport

  3. #3
    MoschuS
    Guest
    Ak se ne varam Sule je imao prije 1.6 i jos djidja-midja po njemu tako da ce ti on vise znati. Moj je star godinu i pol i za sada sam i vise nego zadovoljan, ne kuzim bas sta mislis pod realne performanse ali autic stvarno ide kad ga malo zavrtis i meni ga je stvarno gust voziti. Ovjes je tvrdji nego sto sam ocekivao od Renaulta ali jos uvijek malo pre mekan za moj ukus pogotovo ako si malo nervozan na volanu (stavi si neke tvrdje federe i sve OK). Potrosnja po gradu mi je nekih 9,5 s tim da ga volim razvuc koliko ide pa predpostavljam da moze biti oko 8 ako pazis. Jos nesto sto mi se bas nije svidjalo na pocetku ali sam se naviknuo je da se sjedi dosta visoko ali zapravo i nije lose jer imas bolji pregled ceste. Ak te jos nekaj zanima pitaj...

  4. #4
    1,6_16v
    Guest
    MoschuS hvala na odgovoru,pod realne performanse sam mislio da li autic ide bas onako kako su naveli u prospektu ili bolje!!!!jos me interesuje kakva je serijska muzika,posto razmisljam da je uzmem(mono cd)i da li moze naknadno da se ubaci u auto.BTW autic je napokon stigao poslije dva mjesec,u subotu idem u Sarajevo po njega. )

  5. #5
    MoschuS
    Guest
    Trebalo bi izmjeriti ubrzanje barem sa stopericom par puta za neke tocne podatke, to i mene zanima samo sto neznam bas gdje bi se mogao zaletavati par puta a da mi nitko ne smeta ili da ja nikom ne smetam (a jos pogotovo da nema murje okolo). Ja sam uzeo taj mono CD najvise zato sto ima kontrolu na volanu (zapravo pored volana) a i ne moram ga vaditi svaki put kad izlazim iz auta. Ruzan je i valjda ga nece nitko popaliti jer ne pase u druge aute. Meni je mjuza skroz OK za moje potrebe i 6 zvucnika je dosta cak i ako slusas jaaako glasno. Frend mi je naknadno kupio jvc cd i 4 zvucnika (naprijed samo u vrata i iza) i meni ovo moje zvuci bolje. Ako si neki audio freak mozda ti je bolje da si sam slozis mjuzu i sub (pogotovo ako slusas neki tekno ili tak nesto) ali kazem meni ovo standardno zvuci odlicno. BTW sta je takav problem u bosni doci do Clia 1.6 kad kazes da si ga 2 mjeseca cekao??? Koliko te ispalo na kraju? Mene je moj dosao 12.800 eura s tim da je doplata bila za metalik boju i taj mono cd ali sam uspio izvuci neki popust od 500 eur, znaci bez popusta bi bilo 13.300 eura

  6. #6
    1,6_16v
    Guest
    Sto se tice cjene,ona je 24500KM ili ti 12600eur,bez muzike.Auto sam cekao zbog boje koju sam prvobitno bio odabrao(gris hologram),ali je nije bilo nigdje ,tako da sam se na kraju odlucio za crnu.Kada sam promjenio boju za isporuku im je trebalo cca.20 dana.
    Da li se ovaj clio proizvodi u Novom Mestu,jer mi je tip iz salona rekao da ceka da auto dodje u NM pa ceda ga iz NM dovesti za Sarajevo??Posto imas auto vec 1,5 godinu jesi li imao bilo kakvih problema sa njim i ako jesi kojih??Da li je radio sa RDS-om.BTW muziku takodje ubacujem radi kontrole na volanu i odvojenog display-a.
    Pozdrav

  7. #7
    1,6_16v
    Guest
    Jos jedno pitanje,mislio sam da stavim alarm i to neki originalni, ako postoji takav kod renaulta,interesuje me da li su im alarmi ok i koja im je cjena. BTW zivim u gradu sa povelikom stopom kriminala,pa sam prinudjen na to,a razmisljao sam i da stavim Lavlju Kandzu(ne znam da li se u Hrvatskoj koristi),jer kazu da je jos nisu provalili i da nijedan auto sa njom nije ukraden(ako im je za povjerovati).

Slične teme

  1. clio 206
    By 206 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 28-11-2003, 10:13
  2. clio dci,206 hdi ili c3 hdi
    By ming in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-07-2003, 14:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •