Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 106

Tema: Nečisti benzin...OMV

  1. #51
    Brock
    Guest
    Bravooo!!!

    Ja se isto čudim kak su tak ××××no neljubazni i na××××ni cijelo vrijeme... prestrašno!

  2. #52
    Girrari
    Guest
    Da ne govorim kako je 98-ica na INA-inim pumpama prava rijetkost.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  3. #53
    Fresh
    Guest
    A tek sustav izdavanja računa, pa prije bi rukom ispisao račun, koliko treba čekat da ona škatulja isprinta račun.

    U firmi imamo INA kartice pa se znma koji put zaletit. Svaki put se zahvaljujem OMV kaj postoji.

  4. #54
    Ed Hunter
    Guest
    Ček sad dok ih ne privatiziraju. Za čas budu postali ljubazniji. Osmjesići budu im na licima iako budu im plaće možda manje.
    Ako nećeš, .... adio Mare ......adio moja Mare

  5. #55
    Megane_SB
    Guest
    Ma neće im ni to pomoći. To je krama navikla na državnu firmu, ti ne mjenjaju stavove baš tako lako.
    To su i za HT rekli; sad će se konačno raditi po njemačkim načelima, bla, bla... Pa ti vidi rezultat...
    A predsjednik uprave im je pod istragom zbog pronevjere u Njemačkoj...
    Kakva kombinacija, do a ...

  6. #56
    Megane_SB
    Guest
    Ahm, ahm...
    Pritom ne mislim na SVE djelatnike INA-e i HT-a

  7. #57
    širokobriježanin
    Guest
    Megane- )

    Molio bih da obratite pažnju na moje pitanje malo gore...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  8. #58
    Megane_SB
    Guest
    ŠB, nekidan sam imao jednu "konstruktivnu" raspravu sa nekim iz helpdeska HT-a ...tj. reklamaciju ....
    Koja bi bila slučajnost da sam nabasao na nekog koga znam odavde, ha ?

  9. #59
    širokobriježanin
    Guest
    Bila bi to jedna veeeeeeeeeeeeeelika slučajnost, ipak nas je previše.
    Oko čega je bila rasprava, fiksa ili mobilna?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #60
    širokobriježanin
    Guest
    fiksNa, pardon<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  11. #61
    Megane_SB
    Guest
    Mobilna

  12. #62
    Bmw Touring
    Guest
    SB koliko ja znam Eurodizel je cisci i bolji od Dizela ali sve je to isti k.... drugo pakovanje

  13. #63
    širokobriježanin
    Guest
    Megane, mogu li ja ikako pomoći? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  14. #64
    Megane_SB
    Guest
    Fala lipo, ŠB, ali riješio sam problem.
    Ustvari, i nije to bilo do tvoje firme, nego do moje bivše
    Anyway, hvala na ponudi, alije riješeno.
    Ak još šta budem trebao, bilježim se sa štovanjem )

  15. #65
    širokobriježanin
    Guest
    Samo pitaj, znaš di me možeš naći... A i Pocket ima moj mob pa ak je hitno samo njega pitaj pa me zvrcni, stojim na raspolaganju. <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  16. #66
    Megane_SB
    Guest
    Ondak je sve riješeno ....

  17. #67
    eurosuper58
    Guest
    Tko je spreman uloziti neki ozbiljan novac(recimo 5000-10000 kn) u blind test, tj. da pogodi koji mu je benzin natocen u auto, Inin ili OMV-ov?

    Moglo bi se organizirati da zainteresirani voze cca 100 km, pa da mogu prosuditi.
    S obzirom koliko ××××te ovdje, sigurno vas ima dosta sa suptilnim i profinjenim osjecajem za kvalitetu benzina, tj. osjetite razlike u ponasanju auta u rangu Schumachera&Co.

    Pa izvolite, ima li spremnih uloziti 10000 kn u tri blind testa? Ako jednom fulate, gubite lovu. Ako ste tolike face, nema bojazni da cete ijednom fulati. Ako pogodite sva tri puta, vozili ste se 300 km na tudji trosak i zadovoljili ste vlastiti ego. To bi vam trebala biti dovoljna nagrada, buduci da ste oktanski ovisnici.

  18. #68
    Megane_SB
    Guest
    Opaaaaa

  19. #69
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2620
    Već i oklade padaju

  20. #70
    Megane_SB
    Guest
    Mislim da nece samo oklade pasti

  21. #71
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2620
    )

  22. #72
    širokobriježanin
    Guest
    Evo ovako, ja pristajem na slijedeću okladu:
    Ti meni naaš bilo kakav benzin s bilo koje postaje (u Hrvatskoj ili izvan), ako moj auto pređe tih dotičnih 300 km, dajem ti auto, kuću, curu, a mene možeš prodat u roblje.
    Ako mi auto rikne ti mi daješ troškove popravka i kojih 200-300 kuna za duševnu bol.

    Može?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  23. #73
    Cezy
    Guest
    Hebat ga,vracam se danas sa puta,u bebinoj ibizi,i am na OMv-u prije Krapine.Kad ono poslje toga,auto mi pocne trest,cukat,ja spustim u trecu i dam voll gas,ono nis se ne desava.Vec sam mislio da cu na cesti ostat,po onom hebenom pljusku.Sva sreca smirio se sam od sebe,i poslje je isao normalno.

    Eto ti OMV a i njihove benge.

    Cifra za Haas-a,Ka-Wien 4 i pol cuke,po prolomu oblaka,sa ibizom 1,4.Auto pretrpan robom iz Trsta,i finom domacom klopom.Uracunata je i kavica kod rosenberga.

    Btw,zimske nokianke,na vodi kurca ne drze,zamalo sam coveku u gepeku zavrsio.

  24. #74
    širokobriježanin
    Guest
    Cezy, ti si iz Austrije? Studiraš ili?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  25. #75
    Cezy
    Guest
    Trebao bih,ali sam popljugo dve godine radi jezika,i njihovog glupog ustava,tak da idem jos u skolu,koja traje 5 godina,a na kraju se prizna ko skola i kollege.

Slične teme

  1. Što je "čisti" dizel motor ???
    By addo in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-07-2003, 13:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •