Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 106

Tema: Nečisti benzin...OMV

  1. #26
    Biciklist
    Guest

    ono je HDZov plakat koji znaci da je 95 koštao 4,23 dok su oni bili na vlasti a sad je skuplji. piše da vrijedi do DD.MM.2000

  2. #27
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    To je ko onaj sa 200.000 radnih mjesta.

  3. #28
    Girrari
    Guest
    ×××× ja njihove plakate. Umjesto da vele, evo naš program je taj i taj, tu su studije, programi, planovi, ciljevi... oni samo ×××× kaj su ovi napravili loše. A to kaj su oni delali 10 godina... nikom niš.
    Fakat mi se gade.

    No dosta o politici.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  4. #29
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    od politike mi se povraća

  5. #30
    Dom-Dom
    Guest
    <font size="+2">HSP </font><br><hr>

  6. #31
    QVerde
    Guest
    <font size="+1" color="red">Cuore Sportivo </font>

  7. #32
    Bmw Touring
    Guest
    <font size="+2" color="blue">BMW POWER </font><br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  8. #33
    Dom-Dom
    Guest
    Slažem se!

  9. #34
    Girrari
    Guest
    Dom, naj se šaliti.

    Ajmo osnovat stranku Alfista.

    Program: državne subvencije kupcima automobila iz FIAT koncerna. Dodatne trošarine i carine za sva ostala vozila osim BMW-a, sportskih japanera i nekih francuza. Izgradit ćemo hrpu zavojitih cesta sa zonom izljetanja, poštenim asfaltom i nagibom zavoja.
    Ukida se ekotest i obavezno je skidanje katalizatora za sva vozila registrirana u RH.
    Od goriva postojat će samo Super 98, Eurosuper 99 i Eurodizel. Cijena litre će iznositi 3 kn za Eurosuper, 4 za Super i 9 za Euroložulje.
    Svi dileri morat će isporučivati aute s felgama.

    Kazna za auto za kojeg komisija utvrdi da je estetski unakažen je 1000 € uz obavezno dovođenje auta u normalno stanje.
    Zatamnjene šajbe- 300 €.
    Vožnja ispod dopuštene brzine osim ako uvjeti na kolniku to ne zahtjevaju- 150 €.
    Kretanje je obavezno na žuto svjetlo uz što nagliji start radi što bolje fluktuacije prometa.
    Ukidanje ležečih policemana, a ako neka građ. tvrtka, HEP, Hrvatske vode... ostave onaj odurni rez na asfaltu koji otkida ovjes biti će kažnjene sa 150 000 € i obveznim poklanjanjem vozila po izboru oštečenoj strani.

    etc etc...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  10. #35
    Kas
    Guest
    Tko je blizu grane sa Slo, nek tamo toči. Primjetna je razlika u kvaliteti. Auto puno mirnije radi i bolje ide. Druga država.

  11. #36
    DKW
    Guest
    ŽIVEO GIRARI

    GIRRARIJA ZA PRECEDNIKA

    A evo i par DKWovskih slogana.

    ZA HRVATSKU BEZ VW-ovih DIZLA

    ZA dom, Zmiju i Milano Grb!

    Girrari: Alfa, Romeo i Omega našeg prosperiteta! Ali ne Opel Omega!


  12. #37
    Brock
    Guest


    Oktane umjesto krvi!!!

  13. #38
    japa tom
    Guest
    giro dobar ti je program (ti ga barem imaš i k tome originalan je)
    jedino daj smanji cijenu zelenom ložulju

  14. #39
    Ed Hunter
    Guest
    Girrari, s takvom cijenom dizela buš izgubil puno birača.

  15. #40
    mc
    Guest
    Girro - dobra brija... ) ) )

    Sto se politike tice - bljuv, bljuv... Ne znas tko je veci ljigavac i lazljivac. A ovaj Sanader im je predvodnik - bas me zanima kako bude snizio cijenu benzina ako dodje na vlast - pa tko je blesav da to pusi???<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #41
    Girrari
    Guest
    Ed, Japa, smrt dizelu, a sloboda oktanima!!!

    Ja želim mjenjati mentalitet. Dakle, kada ja dođem na vlast, štedit će se kupnjom benzinca, a ne dizela. Dapaće, razmišljam da zabranim prodaju vozila s dizel motorima osim terenaca, radnih strojeva, kamiona, kamioneta, autobusa, kombija i monovolumena.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  17. #42
    Ed Hunter
    Guest
    E Girro, Girro. Vidi se da si još mlad i neiskusan. ) Ti buš imal jednu podružnicu na Peščenici s 3 člana + vas slobodnih zidara kolko vas ima. A vidiš ja bi stavil u svoj program da bu dizel po 3 kune, snizil trošrine na dizele i osvojil vlast. I onda bi si kupil jedan benzinac V12 da pronalazim načine kako se oduprijeti toj napasti. ) ) )

  18. #43
    Girrari
    Guest
    Ja se borim za ideale, a ne za glasove! ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  19. #44
    Mario Haas
    Guest
    A ja sam za pravicu.

  20. #45
    Ed Hunter
    Guest
    Puno lakše bum ja ostvaril ideal nego ti. ) Ti buš se vozil i dalje s 1.2, a ja s V12. Aj dobro, ak buš dobar možda ti kupim neki jači.

  21. #46
    japa tom
    Guest
    više auti na diesel = manja sveukupna potrošnja = manje benziskih pumpi = ošo čačić u 3PM sa dodatkom na cijenu za izgradnju autoputeva = manje u đep državi = MA GARANT OPET VEĆA CIJENA = imaš ti pravo giro ×××׊ DIESEL

  22. #47
    doc
    Guest
    GRADIMO BUDUĆNOST ZAJEDNO!

  23. #48
    Hondilak
    Guest
    Ostajem def. na OMV-u. Naime sanitarna inspekcija je zaključila da benzin ima manje sumpora i vode od ininog, a uostalom početni "čisti" derivat, OMV kupuje od Ine.

  24. #49
    širokobriježanin
    Guest
    Evo jedno pitanje:

    koja je razlika između diesela i eurodiesela, mane i prednosti...?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  25. #50
    perinjo
    Guest
    dođem na INA benzinsku u Dubravi s megan coupeom i frajer se doteli do mene ni A ,ni B nego drži ono crijevo i gura ga u rezervar! Gledam ga malo, pozdravim ga ,a on nekaj promrmlja! Velim mu ;molim Vas za 100kn (inače ga uvijek full točim, al nisam sad namjerno htio zbog kretena, kazaljka u crvenom ,a OMV mi daleko i žuri mi se!)
    Frajer me uopće ne dagle, nego zuji okolo i mutav je ,odjednom ja ga cimnem jer vidim da mu benzin curi po nogama i po mom autu!!! On me pogleda, pogleda brojčanik i skuži da je natočio za cca 106kn i naravno ne ispriča mi se ni zahvali kaj sam ga upozorio ,a mogli smo u najmanju ruku zgorit ko šibice!!! Dam mu stotku ,zahvalim mu ,krenem i onak isfrustriran bi mu se najrađe vratio sa rocket launcherom i pomogo njemu i ostatku svijeta!!! Užasni su i nikad tam ne idem ak fakat ne moram! I onda kad mi neko veli ;kaj ti glumiš i ideš na OMV?!? Pa išo bi rađe u Bosnu ,Sloveniju, Tursku samo da nemam iskustva s takvim debilima!!!

Slične teme

  1. Što je "čisti" dizel motor ???
    By addo in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-07-2003, 13:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •