Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: MAX PAYNE 2

  1. #1
    SILENCER
    Guest
    Imam 1024 mb ddr 333 memorije geforce, 4 ti 4400 msi, athlon 2000+ ... bla bla bla.........
    igram paynea 2 i ne ide mi glatko. citao sam u pcplayu da im na athlonu 1.2, ge force 4 4600 i 384 mb sd rama ide super sa svim detaljima do jaja i 4x aa i 4x anisotropic. je li to moguće?

  2. #2
    Lee- Moon
    Guest
    Jasno da je moguce,ja ga vrtim na 512 ddra, athlon2000+,gforce 4ti 4200,na ful postavkama glatko ko bebinu guzu

  3. #3
    killa
    Guest
    al to ti ovisi i o stvarima koje imaš instalirane na kompu, npr ak imaš nortona, on radi u pozadini pa ti komp radi sporije i to se osjeti u igrama

  4. #4
    Der Sturmer
    Guest
    Istina norton sucks!naravno ak mislis igrat,rjesi se veze i ubij nortona!

  5. #5
    M@rrrk_xx
    Guest

    Ako ne želiš de-instalirati Nortona,isključi njegove procese,i sve firewallove i ostali sigurnosni shit.

  6. #6
    Dax
    Guest
    SAV SIGURNOSNI DIO.... OFF....

  7. #7
    BenGAMES
    Guest
    Jel vi ×××××× vidite datum kada je pokrenuta ova ××××erska tema?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????

  8. #8
    Dax
    Guest
    JA TO NI NE GLEDAM. KO POKRENE I KADA. VAŽNO DA DOBIM PORUKA.

  9. #9
    Gamer#1
    Guest
    Preglupi su da shvate,ali ima i djece koja nema pametnijega posla...pa samo oce poruke..djetinjasto...I ponavljaju za drugima a nemaju blage o nicemu..zivciraju me ti amateri..dobro znajju oni o kojima govorim!!!

  10. #10
    Dax
    Guest
    AJ MRŠ KRME JEDNO GAMERSKO. DABOGDA TE MAX PAYNE I TO CVAJ UBIO NA MJESEČINI I ZABO TE U ŠUPAK. MRŠ.

  11. #11
    Gamer#1
    Guest
    Počinju se javljati... ) ) )

  12. #12
    Dax
    Guest
    ...VUKOVI U DALJINI...

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    Molim???

  14. #14
    BenGAMES
    Guest
    Evo jedna zanimljivost kod MP2:
    Ako volite tajnu golotinju u igrama, npr. Sims 2 nude patch itd., onda ćete voliti golu Monu Sax iz MP2.
    Jednostavno stisnete desni klik na shortcut od MP2 igre, i na mjesto Target upišete -developerkeys , tako da izgleda nešto kao: "C:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne 2\MaxPayne2.exe" -developerkeys
    Evo izjave jednog korisnika preko e-maila, kako se njemu dojmilo MP2 remek dijelo Rockstara (na engleskom, izvorno): "This nude Mona might only appear after you have gotten past the shower scene or might not, but try it she is atomaclly correct and has a shaved pussy!!!"
    Uživajte, prijani!

  15. #15
    Dax
    Guest
    MUAHAHAHAHAHA. RULZZZZZ.

Slične teme

  1. KAKO UPISATI I KOJE SU ŠIFRE ZA MAX PAYNE 2
    By HELPMAN in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-04-2004, 09:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •