Stranica 2 od 27 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 670

Tema: Koncepti, studije, tuning...

  1. #26
    rale
    Guest
    nasljednik bmw isette <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  2. #27
    HDI
    Guest
    Fiat Simba, na bazi seicento, veselo zar ne?

  3. #28
    rale
    Guest
    928 karavan by porsche<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  4. #29
    rale
    Guest
    a jebat ga

    koja je ono bila tajna za slike prek 500kb?[IMG][IMG]http://mywebpage.netscape.com/tanjwarrior/Custom/ASCestate.jpg<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  5. #30
    rale
    Guest
    [IMG] http://www.ferrariownersclub.co.uk/happenings/2003/january/shooting%20brakes/12.jpg [IMG]<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  6. #31
    rale
    Guest
    [IMG]http://www.ferrariownersclub.co.uk/happenings/2003/january/shooting%20brakes/12.jpg[IMG]<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  7. #32
    rale
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  8. #33
    rale
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  9. #34
    rale
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  10. #35
    rale
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  11. #36
    rale
    Guest
    ovaj porsche ima zadnja vrata ko mazda mx-8...<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  12. #37
    rale
    Guest
    a ovaj 456 karavan mi tak nekak normalno zgleda...ko da je bio u proizvodnji i ima ga na svakom uglu<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  13. #38
    HDI
    Guest
    Ovaj Porš me podsjeća na Renaulta Fuega otraga, tko se još sjeća tog zanimljivog auta?


  14. #39
    S V T
    Guest
    Ovaj lambo me podsjeća na Vector Static!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  15. #40
    rale
    Guest
    lambo?!

    e fuego,kak sam sanjario o njemu kad sam bio mali
    dostupan "sportski"auto,za ono vrijeme
    al masine iz r-18 pocevsi od 1.4 68ks<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  16. #41
    HDI
    Guest
    I ja sam ga jako želio kao student, negdje sredinom 80-ih, ali nikad dovoljno love za njega, i nekako je prebrzo nestao sa scene.
    Mene je vukla ondašnja turbo verzija, i ne sjećam se koliko konja, al je bio mrak za ono doba.


  17. #42
    HDI
    Guest

  18. #43
    Fresh
    Guest
    rale,
    vidim da se tema razvija, da nisi napisao onaj post, sve ovo nebi krenulo u tom smjeru.

    Idemo dalje u potragu za bolesnim preradama








  19. #44
    Fresh
    Guest
    Zašto je ovaj smajlić ovako pobegao to ni ja ne znam.

    Više slika od mene u ponedjeljak, ovaj kućni stroj nema kapaciteta za pravim potragama

  20. #45
    rale
    Guest
    bas gledam zakaj puse saljes

    to mi ,stare snage,imamo filing za proslost

    jednom sam bio otvorio slicnu temu,al ne sa konceptima,neg samo sa starim autima koji su prije bili tak cesti na cestama a sad ih vise nigdje nema(npr ovaj fuego i sl.)

    to je proces starenja,valjda...okreces se sjecanju na dobra stara vremena ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  21. #46
    rale
    Guest
    evo,nasao sam je...60-te,70-te,80-te<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  22. #47
    Girrari
    Guest
    Simba je na bazi Pande, a ne Seicenta.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  23. #48
    Girrari
    Guest
    FIAT Turbina


    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  24. #49
    Bmw Touring
    Guest

  25. #50
    Bmw Touring
    Guest

Slične teme

  1. Prototipovi iliti studije i sl.
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 29-01-2003, 19:45
  2. Koncepti!
    By mytbyte in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-09-2002, 22:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •