Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: full throttle

  1. #1
    autozinex
    Guest
    men zanima kako naprave kad rade "testove" s autima,kad ono dodju gas do kraja i onda na mjestu deru gume,sto mi je najzanimljivije tip drzi kocnicu a auto slajfa na mjestu-mene zanima da li je tip mozda otpojio zadnje kocnice(to mi se cini glupim) ili je motor fakat jak da ga ni kocnice ne mogu zaustavit!Ovo da ga ni kocnice ne mogu zaustavit mi se cini suludim!Da li mozete reci kako to izvode????????????????

  2. #2
    Turbo Paljo
    Guest
    Eto pošto još nitko nije ja ću ti otkriti.
    Kod prednjeg pogona se potegne ručna i radi burnout, a kod zadnjeg pogona se drži nožna kočnica al ne do kraja jer prdnji kotači koče jače od zadnjih pa auto stoji i pali zadnje gume doduše zadnje kočnice isto malo koče u toj priči pa uz gume pališ i njih.
    Kod 4WD auta to nije moguće osim na fimu

  3. #3
    širokobriježanin
    Guest
    Paljo, pitanje za tebe:
    Kako si našao sponzore za auto i kako to uopće sve zajedno funkcionira? Oni ti daju pare, a ti njih samo reklamiraš ili i njima ide nešto od tvojih nagrada???<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    Vidio da je Paljo odturbio pa pitanje mogu i odgovoriti oni bez iskustva, ali koji znaju kako to ide...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Koliko sam ja vidio na TV, relijaši koji imaju 4WD, lagano krenu u zavoj pod punim zakretom volana, a onda stisnu gas i vrte se, rade malo veći radijus, ali ih je veselo gledat.

  6. #6
    Turbo Paljo
    Guest
    4WD koji ima dosta snage i kakvu takvu blokadu diferencijala pikneš na ručnu digneš okretaje okreneš volan i vrtnja počinje, ali da to liči na nekaj moraš puno sa gasom raditi i korektirati sa volanom. Naravno to izgleda puno lakše nego što je za napraviti (po suhom, na snjegu ide puno lakše i ne trgaš kuplung)

  7. #7
    širokobriježanin
    Guest
    P A L J O O O O O O O ! ! ! ! ! ! ! ! !
    Daj pročitaj moje pitanje! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  8. #8
    Turbo Paljo
    Guest
    ŠB priča je duga ali eto sažetak.
    Počel sam o svom trošku, sponzore sam sam ganjal, dobivam lovu za reklamu ali nažalost ne dovoljno tak da 65% sam financiram(čitaj non stop dugove otplaćivam), a funkcionira oni daju lovu a ja ju trošim na trke BTW teško da bi netko mogel dati toliko da ja ne bi mogel potrošiti.
    Ovak i ne pitaj zakaj sam takav manijak to mi je od rođenja

  9. #9
    širokobriježanin
    Guest
    ) Manijače!
    Ja si razmišljam o tome (kao i o mnogočemu) i gledam na to ovako: kupim neku pilu za par somova za svoje pare (GTT, GT, Williamsa ili nešto četvrto), odem kod par rođaka koji imaju firme, svaki da po par somova maraka da stavim njihov logo na pilu i da ih tako reklamiram.
    Slatki snovi, ha? ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #10
    Turbo Paljo
    Guest
    Ja sam počel sa 45fire, pa legenda 75i.e (1498ccm) pa tek onda Turbo pa mic po mic...
    Ali trebam pohvaliti i mehaničare T.P.Corse & Garage Gajger bez kojih moji rezultati bi ostali samo želja a ne stvarnost

  11. #11
    Turbo Paljo
    Guest
    Da i zaboravih legenda 75 i.e. je u Zagrebu plava sa naljepnicama Tomato pizzerije (ok pizza na Maksimirskoj kraj Vox-a) i još uvijek ima KŽ table(prodal sam ga kompiću a zbog manjeg osiguranja u KŽ auto još uvijek na mene glasi). Da samo vidite hidrauličnu ručnu koju ima mrak vrtiš se do imendana to sam ja zamislil a moj stari konstruiral

  12. #12
    širokobriježanin
    Guest
    Paljo, ti si iz Križevaca? Čujem da jedan tip otamo prodaje bijeli GTT za 3300€. Znaš li ga?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  13. #13
    Turbo Paljo
    Guest
    Da auto već stoji više od godinu dana u kojem je stanju pojma nemam treba videti ak je to taj jer bila su dva ovaj drugi baš i nije bil u cvijetu mladosti

  14. #14
    širokobriježanin
    Guest
    Vidio sam da je zadnja 3 mjeseca u oglasniku pa se i meni čini da nije neš posebno, prodao bi ga da je u takvom stanju kako govori. Daj mi nešto objasni što se tiče utrka. Znam da sudjeluješ na streetrace-vima, ali kaj nema njih samo par u cijeloj godini? Jel se još baviš profesionalno s nečim ili?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  15. #15
    Turbo Paljo
    Guest
    Autoslalom vozim za PH dvije godine za redom 3.u generalki (od 120 prve pa do 140+vozača ove godine) prije sam vozil ocijensko spretnosne vožnje. Ali to ti je amaterski kad živiš za to a ne od toga. Ako ikad bude više love napadam na brdo ili rally jer mene interesira pobjeda a ne da budem statist

  16. #16
    širokobriježanin
    Guest
    Sretno ti bilo Paljo! Nadam se da ćemo se sresti jednog dana na nekom race-u i da ću ti biti konkurencija! )
    A za sad, laku noć... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Slične teme

  1. Power full
    By novi spuh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-10-2004, 21:25
  2. 164 TS 90., full oprema plin mog zamjena
    By 164 p.o. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-08-2004, 23:18
  3. brava 1.6 16v '96 full oprema
    By neos in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-06-2003, 17:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •