Stranica 1 od 53 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1318

Tema: LOVE PARADE

PEACE AND LOVE UNITY
    Guest
    DA STE ORGANIZATOR LOVEPARADEA KAKO BISTE DALI NASLOV LOVEPARADEU 2004

žiža
    Guest
    vrbovecparade 2004 ili vrbovečka fešta 2004

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    Moto Love Paradea dolazi iz srca pravih ravera a on nam pokazuje odnosno govori trenutno stanje u svijetu i ono sto moto zeli u tom periodu te godine poruciti.. reci svima..

Radi se o cijeloj kulturi. To je vise od glazbe, glazba je samo oruzije kojim se borimo. Ljudi razmijenjuju informacije, druze se i sudjeluju u svemu. O tome se zapravo radi. To je drustvena stvar. Radi se o ljubavi, davajnju, dijeljenju....i o tome bi se uvijek trebalo raditi...

Ovogodisnji moto 15-tog jubilarnog Love Paradea,,,rekao je vrhunac svih motoa..
    Ovome svijetu treba vise ljubavi.

I ovaj Love Parade je utjecao na mene, da bi dao moto Love Paradeu 2004 trebao bih pricekati jos nekoliko mjeseci neposredno prije te 2ge subote srpnja..pa bi onda mogao pogledavsi cijeli svijet, reci kako bi ga nazvao..

Trenutno kad bi morao reci moto, onda bi to bilo 100% SIGURNO
    """"LOVE RULES4EVER"""""....

""Glazba je samo oruzije kojim se borimo...."" LOVE RULES4EVER
    :URL=http://www.loveparade.de/:..Love Parade..:/URL:

SPEEDDEEMON
    Guest
    NATURE OF LOVE!

1111111
    Guest
    Gdje svijet ide,šta vi znate o ljubavi smeće jedno narkomansko!1

RAVERICA
    Guest
    Gle ti gore ti mama smeće narkomansko!!!! AKO MOŽDA NEZNAŠ TECHNO JE BIO JEDNA OD PRVIH STAVRI KOJA JE UJEDINILA NJEMAČKU NAKON PADA BERLINSKOG ZIDA!!! ZATO NEMOJ SRAT JER TI NEMAŠ DUME KAJ SE PRIJE DOGAĐALO NA PARTYIMA A KAJ SE SADA DOGAĐA!!!! MARŠ¨!!

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    RAVERICE ma pusti debila, znamo da je glup i da nema dume, jer da zna nesto o elektronskoj kulturi znao bi da ta recenica sto je napisao uopce nema smisla!
    A to sto je on stekao takvo misljenje o nama je njegova stvar, a vjerovatno zbog narkomanskog smeca koji zive pod krinkom ravera i glume da su raveri a to ustvari nisu jer raveri su ljudi koji govore jezikm glazbe i ljubavi i nedrogiraju se- e to su pravi Raveri-ljudi koji kad cuju rijec Rave, prodju ih trnci, emocije i adrenalin!!
    Ja bi ljude koji glume ravere i dovode ih na los glas dobro sorao!!!! MI JESMO DOBRI ALI POKAZITE RESPECT PREMA NAMA JER NAS NITKO NECE SRUSITI!
    (>_&lt

:URL=http://www.xplicit.de:..to make happines..:/URL:

:-)!
    Guest
    malo smo umišljeni...ali nije bed!

SPEEDDEEMON
    Guest
    RAVERICA i Demonicc.t. rasturaju,kaj se žestite,ovima je krivo jer nemaju svoju kulturu,mi je imamo,i hvala vam što je branite!!!!!PEACE;EL4EWER!!!!

ANAVI
    Guest
    Pozdrav! Ja sam bila prije 2 godine na LOVE PARADE-u u Berlinu! Imam neku rodbinu u,pa onda!E ljudi da vi znate kak je to ××××no(ne znam jel je ko bio),da sam starija rado bi se popela na ona vozila!ljudi vam se ševe na svakom trećem uglu,a pišaju na svakom. Mjuza je ××××na,to se podrazumijeva i kaj da velim ČISTA PETICA!!!!!!!!!!
    PS:bad mi je kaj nisam išla na AFTER PARTY!

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    :URL=http://www.igc.ethz.ch:love:/URL:
    Da ANAVI, znamo da je ××××no, znamo da se seve na svakom uglu i da se svasta moze vidit, no opet nebi nikad isao na love parade da bi vidio masovnu sevu itd...
    Ma gle nemoj me krivo shvatit. Isao bi na love samo zato jer sam raver u dusi, i duhovno sam vezan uz elektronsku glazbu.
    Love...
    PLURSA

crazydemon
    Guest
    peace,love,unity and respect.this is what's love parade all about.

Raverica
    Guest
    It`s all about Rave & Berlin baby!!!!

crazydemon
    Guest
    plur.daj se malo skulirajte i poslušajte nešto drugo (electronic) a ne se držat narodnjaka ko pijan plota.
    peace.

SPEEDDEEMON
    Guest
    -----E-L-E-C-T-R-O-N-I-C--M-U-S-I-C--4--E-W-E-R--!!!!!!!1 )

R-on by:Girl on RAVE
    Guest
    E ekipa svaka čast na ovom forumu..zaista sam sretna kad vidim svoju braću(ravere i partyanere) i full ste mrak!!! pozdrav svima,,sam tak nastavite!!! KEEP ON RAVING!!!

rejver
    Guest
    rejv men

Bitch On Ecstasy
    Guest
    Rave-on!!!!!!!!! ciaos ekipa!!

SPEEDDEEMON
    Guest
    ljudi,glejte jenu stvar,ova stranica zaslužuje da bude na prvoj stranici,stoga pišite(pozdrav društvu sa T. and E. music)KEEP ON RAVEING;EL4EVER!

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    :URL=http://www.technotermine.net:dok god je zivota bit ce i love p....:/URL:
    ELLO! Ma naravno SPEEDEMON! Naravno da zasluzuje, LOVE PARADE je ipak najveca raverska revolucija ljubavi i dobrih emocija!
    Stoga ti obecajem, da cu je ja osobno dok god budem imao zivota u sebi ( naravno: komp, i love za net hihi ) odrzati ovo na zivotu!
    Ako za nesto zivim onda je to sigurno Love Parade I Tresor! Jednom rijecju, ma citiram nasu dragu RAVERICU ""It`s all about Rave & Berlin baby!!!! ""
    Oci, sluh i dusa su mi bile povezane tamo kad sam ozivio elektroniku u sebi i tamo ce i ostati i zavrsti!!

PLUR DEMONI I DEMONICE MOJE!!

RAVE - ON!

(>_&lt

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    :URL=http://www.loveparade.de/:LOVE RULES4EVER powred by Demonic.......:/URL:ž
    ajmo LOVE RULES4EVER and back to 1st page!

we live!!!!we will survive!!

(>_&lt

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    :URL=http://www.hinz-itzum.de:OPAKI SAM DEMON JA - ODAVDE VAM IZVIRE MOC MOJA I NIKO MI NEMOZE NISTA(>_&lt:/URL:

FORUM JE NAS!!!!

OTPOR UZALUDAN!!!

BITI CE TE ASIMILRANI!!!....MA NE VEC JESTE!!! ) ) ) NASI STE!!!
    DEMONI I DEMONICE SU OVLADALI VASIM UMOM!!

IMAMO KONTROLU! OSTAJEMO PRVI NA PRVOJ STRANICI!!

btw. ma barem cemo se truditi!! JER NESTATI NECEMO!!!

DEMON HELLO TO : SPEEDEMON, RAVERICA, SUPERDEMON... I JOS JEDNOJ CRAZY RAVERICI!

LOVE, RAVE & DEMON NATION RULES4EVER!!!

(>_&lt

SPEEDDEEMON
    Guest
    molim te piši moj pravi nick,a to je SPEEDDEEMON,a ne SPEEDEMON,OK,AK MOŽE,POZDRAV,EL4EWER!

DeMoNiCcUlTuReTeChNo
    Guest
    Hey SPEED, ah da, vidis, nisam ni skuzio jer sam uvijek onak to pisao nabrzinu, iako isto zvuci - isto se nepise! Da, pa eto, sorry, nastojati cut pisat ga ispravno. A sto da kazem?!
    hm ovaj,,e da: P L U R

(>_&lt

ANTOLIĆ
    Guest
    SPEEDDEEMON & DeMoNiCcUlTuReTeChNo su dva najžešća Vrbovečka ×××××a.

Slične teme

1. LOVE SMS
    By 8770 in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 28-08-2008, 07:45
  2. M&L I LOVE YOU 4EVER
    By TVOJA MALA in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-08-2006, 10:37
  3. LOVE & HATE
    By Nov@girl in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 25