Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 30 od 30

Tema: Zastava 1800 fićo

  1. #26
    zarobljenik brzine
    Guest
    Ma to mi stvarno sad ne lici na Corrado fana.I ljudi sretna vam nova godina,i zelja mi je da corrado fan vise ne laze ovoliko u 2004 godini.

  2. #27
    Ivek
    Guest
    Ja imam 14 godina i imam žutog fiću ide 115 i kanim ga nabrijat. Al da bi išal 210 bral bi mu djelove kud bi god pošal )

  3. #28
    tuning
    Guest
    ko je napisal da je u ficu metnul golfov motor od 150 konja taj je stvarno idiot. pa ti pricas koda da nikad ficu nisi vidil majmune jedan. kako ti mislis da bi stala getriba sa motorom u ficu? mogal si bit malo realniji i rec da si metnul motor od yuga 45 ili 55 to bi ti vec proslo. nemas ti pojma kaj je tuning moj sine, ti neznas ni kako klip izgleda!

  4. #29
    REMASTER
    Guest
    KOJA je svrha uopće ovog foruma. Dosad su dvojica napisala neki ××××× i sad se svi iščuđavaju njima. svako ima svoje mišljenje o tome kako je fićo dobio golfićev motor, moš mislit. Fakeri ste vi. Ja imam fiću, nacrtao sam mu na krovu jimia hendrixa, a unutra pere metallica. i to ne preglasno, tek toliko da se zvuk mjuze razabire od zvuka motora. Fićo nije auto za preseravanje s mjuzom i glupostima. to rade šupci koji nemaju ni curu, ni ženu, a imaju para, pa moraju s nečime privuć pozornost. to je moje mišljenje i tak. Ajd ljudi živjeli. ne morate mi nikakve poruke slat, jer ja više nikad neću kročit na ovu stranicu. PEACE :smile24:

  5. #30
    mg
    Guest
    Sad ću ja vama mesto reci... fico je mozda kanta i sve to, ali se kao i svaki drugi auto da nabrijat i to za jako male pare...A ovim frikovima poput Corrado fan i sličnih bi preporučio...još ti ne mrziš zastave a pogotovo fiću a zamrzit ćeš ih tek kad takvi doslovno zbrukaju i operu te s cca 120 km/h(onda nema povratka...okaljan obraz do smrti) dok se budes kitio pred curom u tatinom autu koji naravno nisi zaradio i neznaš cijenit
    Btw ja sam to napravio jednom tipu u Golfu II Gti... tip me oprao na startu ali sam ga lagano pogledao prolazeći kraj njega 125 km/h (seriskih 25KS)
    Respect FIĆO
    Što se tiće fiće sa 150 KS...sve je moguće ali ga taj 14-ogodišnjak nije složio... to treba znat
    Inaće Pogledaj na netu što je "Zastava 1000 TC" .... 6s 0-100, 210 km/h

Slične teme

  1. Zastava 101
    By blackk in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 16-07-2004, 13:04
  2. Zastava Skala 55
    By PIKI in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-12-2003, 01:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •