Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: što da kupim???????

  1. #1
    bruno
    Guest
    seat ibizu 1.4 tdi, polo 1.4tdi basic opel corsu 1.3 cdti?? stime da u cjenovnom rangu polo ima najmanje opreme.za više nemam novaca. što mi je od tih auta najbolje kupiti?? ili vi predlažete još nešto drugo?? do 12.500 Eura.

  2. #2
    Cezy
    Guest
    Panda 1,3 multijet. )

  3. #3
    rale
    Guest
    yaris 4-d4<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  4. #4
    Mario Haas
    Guest
    Ja mislim da bi ti Turbolimač prodao svoju Integralku za 12.500€ samo dođi i zašušti mu s parama pred nosom!

    )

  5. #5
    OS PUNTO
    Guest
    Polo definitivno.Iako ni najmanje nisam ljubitelj te marke prema kojoj imam puno predrasuda od ovoga sto si naveo to je najbolji izbor.Corsu bi izostavio.Inace mi se ovaj novi Polo najvise svidja od svih narodnih kola u njihovoj siromasnoj i kratkoj povjesti.

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Jeli OS PUNTATO,jel ti to mjenjas frontu? )

  7. #7
    OS PUNTO
    Guest
    Cezy, a di se to jos vodi neka bitka? )

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Hladna permanentno,pocevsi od ovog foruma. )

  9. #9
    CTS
    Guest
    Je OS PUNto ovo je jedno veliko ratište ne znam kako svi mi uopće pričamo jedni s drugima.

  10. #10
    danee
    Guest
    od tih ..uzmi corsu. ima opreme, 1.3 cdti je unaprijed hvaljen motor..uzmi rađe 1.7 od 100ks!! KE to ide!!! nije ni ibiza loša...al nema akcije isto tako kao i polo koji je vjerojatno precijenjen..mada jest kvalitetan al mislim da nije savršen.. al ja bih na tvom mjesto razmislio i o cliu dci od 80 ks.

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2619
    Bit će i corsa 1.3 CDTI sa 100 KS
    Uzmi nju!

  12. #12
    S V T
    Guest
    clio 1,5 dci- 12 450 € ostane ti 50€ za cugu

    fiesta 1.4 tdci 12 639 €

    c2 1.4 hdi x 10 960€

    c3 1.4 hdi x 11 740 €

    <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  13. #13
    doc
    Guest
    biti ce corsa sa 1.3 dti sa 90 ks! Naravno, prvo mora Fiat taj motor napriviti!

  14. #14
    Turbo Paljo
    Guest
    Topla preporuka Punto ili Panda Multijet tak i tak Opel u Corsu ugrađuje Fiatov agregat.
    BTW sused mi ima Polo 1,4tdi i više se vozi sa zamjenskim autom nego svojim, ali đubre je izgleda ovaj put pokleklo do kraja pa izgleda da će dobiti novoga, nove nevolje!

  15. #15
    doc
    Guest
    Dobro da barem zamjenski ide, ako je vw-ov. )

  16. #16
    A'LA MEXICO
    Guest
    GOLF 4 TDI

  17. #17
    kizo
    Guest
    clio dci bez razmišljanja <br><hr>

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Između ova tri, Ibizu jer Polo je fakat škrt na opremi, a mislim da im je kvaliteta tu negdje. Istina, s Polom ćeš dobiti klasu više, ali pitanje je kaj ti to vredi ak ti je oprema mizerija.

    Van ponuđenog izbora, definitivno Punto 1.3 M-jet ako možeš pregrmiti dizajn. Vozil sam ga i autić je mrak.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  19. #19
    Stjepan H.
    Guest
    Uzmi Renaulta (Clio,Thalia);benzinac ili dizelaš SAM odluči.Njemački automobili su skuplji i bez opreme,a ljudi se i dosta žale na servise.

Slične teme

  1. Sta da kupim
    By Crazzywak in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-04-2003, 00:25
  2. Sto da kupim?
    By ja i samo ja! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-03-2003, 20:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •