Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Golf 2 VR6

  1. #51
    Mario Haas
    Guest
    Čestitam, čestitam.

  2. #52
    ŠULE
    Guest
    Piši šta hoćeš, vozi šta hoćeš i kako ti paše, radi od auta šta ti je volja, ali budi pristojan na ovom forumu.

  3. #53
    Ed Hunter
    Guest
    Kao i svi ostali.

  4. #54
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    Ja mislim da je najbolji Golf u HR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #55
    Pocket Rocket
    Guest
    SVT, svaka čast na postu gore.

    Bodoo, pozdrav.

    Girrari, kaj te boli k.... kaj će njemu A4TDI sa 20 god?!?

  6. #56
    Bodoo
    Guest
    Pa nije moj,nego 'obiteljski' al ga ja cesto vozim,pa sam zato napisao da 'vozim A4TDI'! Dobar je to auto!Nemam jos para da si kupim vlastiti kad studiram!! +zahvaljujem vam se na srdacnoj dobrodoslici! <br><hr>

  7. #57
    T-IE
    Guest
    ŠB, wolfsburg edition je dolazio samo s GTI modelima Golfa 2. Tako da u odnosu na obični Golf je primjetna razlika. Inače, ta Wolsb. ed. (1990) je dolazio uz sve motore koji su se ugrađivali u Golf GTI.

  8. #58
    doc
    Guest
    t-ie, ne znam dal kupujes auto plus, ali imas tamo tuning nekog golfa 2, mislim da g60.

  9. #59
    širokobriježanin
    Guest
    Doc, pogledaj naslov ove teme, priča se baš o tom golfu. Bio je g60, ali je tip u njega ugradio vr6. Jelda da je ××××no sređen?<br><hr><font face="Impact" color="blue">aka Perac</font>

  10. #60
    Mario Haas
    Guest
    Ima li fotki tog Golfa na netu?

  11. #61
    širokobriježanin
    Guest
    Ja sam tražio, al nisam ništa našao. Ako je netko veće sreće, sam nek stavi da vide alfisti šta je auto!!! ) ) ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">aka Perac</font>

  12. #62
    doc
    Guest
    ŠB, ovdje se spominje golf iz auto klbua. A ima u auto plusu neki golf koji ce tunirati taj list, i za 6 mjeseci ga poklonit nekome u nekoj nagradnoj igri.

  13. #63
    širokobriježanin
    Guest
    My bad! <br><hr><font face="Impact" color="blue">aka Perac</font>

  14. #64
    doc
    Guest
    Inače, jedino što mi se ne sviđa na onom golfu u ak su folije na staklima.

  15. #65
    širokobriježanin
    Guest
    Folije na staklima??? Nemoj mi reć da ti golfić nije HEBENO sređen!!!
    Daj odi kod DOCtora! <br><hr><font face="Impact" color="blue">aka Perac</font>

  16. #66
    Mario Haas
    Guest
    Folije na staklima SUX!

  17. #67
    T-IE
    Guest
    "Inače, jedino što mi se ne sviđa na onom golfu u ak su folije na staklima."



    U redu je Doc. Ima i gorih stvari u životu od neukusa za automobile.

  18. #68
    T-IE
    Guest
    Ups, ups. Sorry, sorry. Ja sam prvo razumio da ti se samo tamna stakla dopadaju na onom Golfu.

    Primi moju duboku izvinjotinu.

  19. #69
    Turbo Paljo
    Guest
    90% je sigurno da će su u AK u istoj rubrici kroz nekih 6-7 brojeva pojaviti i moj mali sportski Fiat
    UFH nemerem se strpeti do slikanja i hmm nadam se da niš ne bu krenulo po zlu

  20. #70
    Hondo
    Guest
    Paljo ne copraj i think positive.

  21. #71
    Turbo Paljo
    Guest
    Da zaboravih se pohvaliti kaj sam jučer napravil. Ovo hladno vrijeme paše mom Unu (baš prije slikanja) idem jučer navečer iz ZG 120km/h i na autoputu iza Istrabenza me fest brzo mazne S80 Turbo i sad da ja njemu pokažem ko je gazda navinem u 5-oj za njim i ja na 180 još beži ja 200 i stižem polako i ne gledam vurice kad ono ja počnem frajera jako skidati a neki ××××× počne pucati ja pogledam vurice a Unić na 6800 i nešto sitno rpm a puca blokada ) a cajger na 240km/h i onda skužim da se penjem uz breg prije silaska za Vrbovec.Pustim na 200 frajer se makne desno još uvijek navija ja otvorim maznem ga a ono opet blokada vatra leti iz auspuha i odem ja jedva sam usporil na skretanju.
    To sve znači da za ljetne mjesece trebam veći intercooler.

  22. #72
    širokobriježanin
    Guest
    Paljo, tebe nikako ulovit...
    Imaš pitanje na "full "! (ak sam dobro napisao)<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  23. #73
    Turbo Paljo
    Guest
    icq 335619088 pa me se može uloviti

  24. #74
    širokobriježanin
    Guest
    Hvala!
    Još samo da skužim kak se s tim služi... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •