Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 32 od 32

Tema: TOYOTA SUPRA-ODRAZ BRZINE

  1. #26
    RS Cosworth
    Guest
    Supra je ××××n auto.
    Na kompiću imam malih filmica, likovi sa suprom sa nekih 800 i nešto konja na valjcima,
    pa streetracing protiv mustanga, Turbina skiči!
    Ali i Ford RS Coswotrh je isto pilana od auto!
    Ako nekog zanima imam pun ××××× slika i filmića sa suprom, fordovima, EVO VII, Rs Turbo, Subaru Impreza...

  2. #27
    kamikaza
    Guest
    ma samo japanci znaju napraviti auto sa voznim osobinama porschea i ferarija i to upola cijene i to jos sa troskovima odrzavanja na nivou automobila srednje klase

    supra is the best and ×××× all the rest

  3. #28
    Wheeler
    Guest
    Cosworth, gdje da nabavim taj filmic? Bas me briga za supru, zelim vidjet Mustanga Ima tko podatak za koliko se moze nabavit jedan mustang iz 60ih na ovim podrucjima(ako se moze) ?

  4. #29
    ae86
    Guest
    Nemojte pljuvati po VWu. Nije loš, samo se često kvari, puno troši (1 litra na 100 km.)(mislim ulja), spor je, skup (htio sam kupiti žaruljice za armaturu, 110kn/kom, a treba ih 8.)Za toyotu su standardne i mogu se kupiti na svakoj benzinskoj za 2kn.,.... hmm, ipak ste u pravu VW je zadnje govno. Propast će, vjerujte mi!

  5. #30
    ROBIJA
    Guest
    MA ××××× VAS USTA SELJACKA COBANI JEDNI I VI MI SE KAO RAZUMETE U KOLA A DO JUCE STE MAGARCA JAHALI.CORRADO JE ZAKON!PRAVI MANGUPSKI AUTO I BRZ JE KO ZMIJA,A KVARI SE I FERRARI AKO NEZNAS DA GA VOZIS OVCE GLUPE!!!POZDRAV CORRADO FANOVIMA IZ NIKSICA

  6. #31
    hondaman
    Guest
    jebali vas njemci(osim porsche-a)
    japanci su zakon
    kad če jedan vw iz 2000ccm imati 240 i više konja

  7. #32
    monča
    Guest
    :smile23: vaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu !!!!!
    Kolko NIPON ima kW ?

Slične teme

  1. SUPRA 3.0 T
    By japanez in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-11-2003, 15:22
  2. TOYOTA SUPRA
    By digital<>oxygen in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 13-11-2003, 22:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •