Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: TOYOTA SUPRA-ODRAZ BRZINE

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    JAPANAC
    Guest
    Definitivno mogu reci da mi je najdrazi automobil toyota supra.Imao sam TOYOTU SUPRU RZS sa motorom 3.0,380 ks,pojacan turbo kompresor na motoru,niklovani retrovizori,crvena boja,spojleri,pragovi...sve extra oprema.Sada se kajem sto sam mjenjao tu Supru za Audi A6 2.4 TDI,IZ '99 godine.Mislim da su japanci extra proizvodzaci sportskih automobila,ali u normalnoj granici,ma volim ja i lamborghini,porshe ali mi je supra nekako normalnije auto sa dosta sportske opreme.

  2. #2
    CORRADO FAN
    Guest
    MENI JE DRAZI MOJ CORRADO,IZDRZLJIVI JE NEGO TO JAPANSKO ×××××× OD TOYOTE.TOYOTA ME RAZOCARALA,JER SAM IMAO CELICU GT,PRIJE 10-TAK GODINA,I BRZO SE KVARI,SRECOM SAD VOZIM VOLKSWAGENA I ZADOVOLJAN SAM SA NJIM.

  3. #3
    CTS
    Guest
    U j... di si ju nabavio.i meni se isto sviđa supra.

  4. #4
    JAPANAC
    Guest
    MA PRIJE PAR GODINA,NABAVIO SAM JE PREKO JEDNOG PRIJATELJA,KOJI JE DOSAO IZ NJEMACKE,I PRODAO MI JE

  5. #5
    by LoRd
    Guest
    Ma baš sam neki dan gledao na nekom italijanskom satelitskom kanalu,neku SUPRU RACING,sa motorom od 647 ks,maximalna brzina je 359 km/h,ne sjecam se kubikaze,ali je nesto slaba.To je supra za trkace staze.

  6. #6
    hamuraby
    Guest
    Ma samo japanci mogu napraviti auto sa motorom od npr 1.4 sa 3oo ili više konjskih snaga

Slične teme

  1. SUPRA 3.0 T
    By japanez in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-11-2003, 15:22
  2. TOYOTA SUPRA
    By digital<>oxygen in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 13-11-2003, 22:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •