Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: ajmo rusit rekorde

  1. #26
    b16a1
    Guest
    b16a1 oznaka je 1.6 vtec vt motora koji se ugradjivao u hondu civic i crx od 88 do 93. moj prvi auto bio je crx 1.6 vt koji mi je jako prirastao srcu, no prije godinu i pol imao sam sudar, auto je poprilicno nastradao pa sam ga prodao i kupio bravo hgt vrlo povoljno. a sto se tice murije znam da vam nikako ne mogu dokazati da nisam murjak, no valjda ce vrijeme pokazati

  2. #27
    mc
    Guest
    Vidis Perac/Sirokobrijezanin kako se to radi? Otvoris topic i pocnes sa "Dobar dan, ja sam taj i taj...", a ne 100 topica u stilu "tko ste - sto ste", a o sebi ni rijeci... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Imaš praf MC.

    Kako bilo, dobrodošao još jednom. Javljaj se na FIAT klub!
    Ja bum te zval Bravo HGT jer mi je ovu oznaku prekomplicirano zapamtit.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  4. #29
    mc
    Guest
    Girrari i ti imas praf... Kume mijenjaj nick, nisu pamtive ove brojke i slova.
    Girra, zao mi je kaj nisi u petak onog tipa u Tipu vrbovao za klub - to bi bila scena... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #30
    Brock
    Guest


    A možda ga trebica vozi... )

  6. #31
    Girrari
    Guest
    A možda su bila dve trebice unutra... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  7. #32
    Hondo
    Guest
    b16a1 daj mi reci, al probaj biti objektivan i iskren, kak ide Bravo HGT u usporedbi sa CRX-om. Prvenstveno me zanima da usporediš 'ponašanje' motora.

  8. #33
    mc
    Guest
    Girra, nemoj mi bacati bubu u uho - ziv cu se pojesti kaj se nisam pazljivije zagledao... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #34
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  10. #35
    johnny_78
    Guest
    rusio bi rekorde a studiras na prometu??samo nemoj da ti cerovka ovo procita jel ne buš nikad zavrsio faks(odnosi se ak si cesta), al zgodna idea,.ja sam za....

Slične teme

  1. Facebook i dalje ruši rekorde zarade
    By IgorS in forum Business 3.0
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-07-2012, 11:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •