Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: ajmo rusit rekorde

  1. #1
    b16a1
    Guest
    pozdrav svima na forumu!

    jako ste zanimljiva ekipa pa sam se odlucio registrirati i ubuduce provoditi nesto vremena ovdje.
    da se predstavim:

    zovem se mirko, 24 god
    vozim fiat bravo 2.0 HGT
    zivim u zg, studiram promet

    nego, imam jednu ideju - jel bi se mogli organizirat, nas nekolicina ili svi koji imate brze aute pa da odemo malo popraviti ove rekorde u nasim tunelima. u nekima su rekordi stvarno mizerni i sramotni za jednu uglednu drzavu.

    pozdrav

  2. #2
    mališa
    Guest
    Pazi da se ne omotaš oko nekog stupa, idiote.

  3. #3
    VR6
    Guest
    ) ) ) )

  4. #4
    b16a1
    Guest
    malisa, mozda bi se ti mogao omotati oko nekog stupa, pametni covjece<br><hr>

  5. #5
    QVerde
    Guest
    Ja brijem da si ti policijot, imaš čudan nick.

  6. #6
    b16a1
    Guest
    da, uhvacen sam.sorry, ipak sam preglup za vas

  7. #7
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ako si drot šta onda koji k... radiš ovde na forumu namisto da sidiš u zasjedi pokraj stupova ili isprid tunela ????? <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  8. #8
    QVerde
    Guest
    )

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Soba broj 16,krevet a1,u bolnici za psihicki poremecene.A necete stat,dok glavu ne izgubite.I on jos poziva.To ka da ti dode ´,e ajmo se ubit!!
    Mislim stvarno,tebe netreba ni pustat u promet.Vi sa stopricom oko vrata ste najopasniji.

  10. #10
    POLOVNJAČA
    Guest
    Cezy , kako znaš za to , mislin krevet i soba ti pare poznati ...sve mi se čini da se vas dva znate !!!!! ) ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  11. #11
    Cezy
    Guest
    )

  12. #12
    QVerde
    Guest
    Ludara wrapche? Čuo sam za tu prekrasnu ustanovu. )

  13. #13
    POLOVNJAČA
    Guest
    Smij se ti , ali još si mi sumnjiv ! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  14. #14
    QVerde
    Guest
    Ma cezy je ok dečec, provjereno! Čim je tu abarthov logo, sve je u redu.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Dajte čoveku priliku. Kaj ste se odmah svi uskopistili!?

    Stari, dobrodošao. Pogotovo ti želim dobrodošlicu kao kolegi Fiatistu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  16. #16
    POLOVNJAČA
    Guest
    Dobro , virovat ću da je to tako , nego , stvarno mi je palo na pamet da bi drotovi mogli malo poćirit ovuda da doznaju ko to narušava red i zakon u lipoj našoj !
    Nije im za virovat .
    Inače , da se zna ,ja sam najsporije stvorenje u državi pa nek me pustu na miru . Ja to najozbiljnije !!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  17. #17
    QVerde
    Guest
    Ja ostajem sumnjičav, sorry.

  18. #18
    VR6
    Guest
    Heh, da ima Golfa bilo bi mu... )

  19. #19
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ovaj Mirko se pripa ! Mora bit da će se i on transformirat ka i Perac ... , a mi moramo bit budni !!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Kaj sam tak očit VR6? )

    Ak je štrumf, nema veze... bar ćemo dobivat izvještaje o položaju njegovih kolega.
    Bio je već jedan policeman na forunu... mislim da mu je nick bio SDI biturbo.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  21. #21
    VR6
    Guest
    Sad me podsjetiste na nesto. Prije jedno 3-4 dana (tako nesto) vidim dva drota guraju Golfa 2 da upali, a onaj unutra vergla... )

  22. #22
    QVerde
    Guest
    Ja sam im pomogao prije 3-4 god. pogurati fiestu 1.8D )

  23. #23
    Hondo
    Guest
    Mirko je sumnjiv Fiatist!
    B16A1 je oznaka Hondinog 1.6l VTEC motora, mislim prve verzije iz '89.g. koja se je ugrađivala u Civic/CRX VTi.

  24. #24
    Megane_SB
    Guest
    SDI biturbo ) ) )

  25. #25
    QVerde
    Guest
    Znao sam da je nekaj sumnjivo, a znate da su drotovi imali civilne bijele honde civic neko vrijeme?

Slične teme

  1. Facebook i dalje ruši rekorde zarade
    By IgorS in forum Business 3.0
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-07-2012, 11:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •