Stranica 3 od 18 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 440

Tema: GETAWAY

  1. #51
    Mario Haas
    Guest
    Onda ti stvarno neće bit nikakav problem na 280km skinut sat vremena.

  2. #52
    QVerde
    Guest
    Mogu probat sa 155-icom Q4, prošao sam sve te ceste i po danu i po noći bar 50-tak puta. Od gračaca do korenice se da fino razvući. Malo je udbina uz banani, ali ostalo držim 100-200 kmh.

  3. #53
    QV
    Guest
    Girra, jesi probal semafor kod getroa, kaj ima novog kod Valenčića?

  4. #54
    Mario Haas
    Guest
    Ha, a jesi ti QV probo do Zadra? Nisi?


  5. #55
    QV
    Guest
    Haas, treba love za bengu. Možemo se dogovorit pa koji vikend skočit dole. Tam i natrag oko 500-600 kn )

  6. #56
    Mario Haas
    Guest
    QV ti si se malo zabunio. Ja ne trebam ići. TI si taj koji se želiš dokazat.

  7. #57
    ŠULE
    Guest
    Solidno. 280 za 2 i pol. Moj je job bio 200 za dva tj. Rijeka - Zagreb prije 15g sa 34ks with R4.

  8. #58
    QV unlog
    Guest
    A svjedok?! cezy, girrari,...

  9. #59
    QV unlog
    Guest
    Šule, vidiš, a Haas ne vjeruje!

  10. #60
    Mario Haas
    Guest
    2 i pol je po novoj cesti, preko Sv.Roka. Ne znam točno koliko je to km, iskreno nisam gledao. A onih 280-300 ovisno kojim putem ideš odradim bez prevelikog stresa za 3 sata. Jednostavno ima previše naselja, a od rekonstrukcije ceste kod Slunja i na dijelu Tušilović-Turanj premalo mjesta za preticanje. Npr, na potezu duljine 20 km od Slunja prema Karlovcu ima samo 2 mjesta za vrlo kratko preticanje. Da o Plitvicama ne govorim. Sve ispod 2.45 na toj cesti je science fiction.

  11. #61
    Girrari
    Guest
    Nisam još probal semafor. Kod Valenčića, ništa novog. Danas sam se sam došel pričestit, a u sredu mu idem jebat majku i otpelat Punta na servis.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  12. #62
    Mario Haas
    Guest
    Ha. Pa ima kamikaza definitivno. Meni je jedan tip objašnjavao da mu je od Karlovca do Jadranova trebalo 1:05 po staroj cesti, ali sa pravom pilom od talijanskog auta. Obzirom da sam se vozio s njim po gradu, i bila je to prava vožnja strave i užasa, mogu samo reć da nema pojma koliko je sretan što je još živ.

  13. #63
    Mario Haas
    Guest
    QV ti si još mlad. Pa prije 15 god nit je bilo takvog prometa kao danas, a i murija je malo manje grizla vozače, kao danas. Čak je i moj tata mogao doć iz Rijeke do Zagreba za 2 i pol i to u Ladi, a di neće mladi i nabrijani Renolista Šule.

  14. #64
    Mario Haas
    Guest
    No, QV daj da več ejdnom skratimo ovu patnju. Daj donesi potvrde s autoputa i ja ću ti javno odat prizanje. Ipak sam ja sportaš i humanist.

  15. #65
    QV unlog
    Guest
    Znam, znam Haas! Nisam baš tak mlad, 26. je tu, dolazi polako, he he. A nabrijan sam na ganjanje po gradu i okolici. Jednom sam vozio trudnicu i zaboravio se, pa po gasu, a jaooo!!! Sve je dobro prošlo. )

    A i poletio sam jednom na križanju S.R. Njemačke i Av. Dubrovnik preko raskršća. Auto mi se odvojio od tla.

    A te potvrde bum ti donio kad sljedeće godine odem do Zadra.

  16. #66
    CLIO SPORT
    Guest
    mario.........s pravim strojcekom preticanja na plitvicama nisu nikakav bed!!!!! pogotovo preko noci!!!

    druga brzina radi cuda!!!!


  17. #67
    Kas
    Guest
    CS, koliko po brzinomjeru ide Clio?

  18. #68
    Mario Haas
    Guest
    CS ti to ozbiljno???


  19. #69
    Brock
    Guest
    Mario... čestitke na 1000 postova! )



  20. #70
    Brock
    Guest

  21. #71
    Mario Haas
    Guest
    Gle FAKAT! Hvala hvala, postao sam višestruki džomba.

    ) ) )

  22. #72
    turbo-limac
    Guest
    ha, razvodnice Hass.... ima se puno posla...

    inace, vozio ja RI-ZG debelo ispod dva sata (1:35, ili tako nekako) s petardom prije otvaranja ove nove ceste.... jedan odredjeni vozac Focus CUp-a mi je svjedok, buduci da smo se posteno vozili do severina....

  23. #73
    Mario Haas
    Guest
    Inače, tada je Turbolimač bio tough guy sa Trsata. I uvijek mu se žurilo doma.

  24. #74
    CLIO SPORT
    Guest
    KAS......nesto izmedju 230 i 240 po cajgeru!

    mario....ma ne preticem svakoga na plitvicama ali kad me netko izzivcira (citaj: vozi 50-70) onda ga zveknem!


  25. #75
    Biciklist
    Guest

    gdje mogu skinuti getaway in dugo selo i zagreb

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 16-03-2004, 15:41
  2. GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH
    By Pocket Rocket UNLOG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 520
    Posljednji post: 17-01-2004, 14:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •