Stranica 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 440

Tema: GETAWAY

  1. #26
    QVerde
    Guest
    Dođeš iz smjera Jaruna do semafora na ljubljanskoj (ravno gledaš zgradu di se prodaju japanski i am. auti, prije je bila kia, lijevo od tebe je zgrada getroa), kad se upali zeleno, gas i lijevo ideš na ljubljansku. Moraš proći na zeleno na sljedećem semaforu (lijevo od tog semafora je mcdonalds, tj, kroz raskršće sa rudeškom). Kužiš? Jaaako je teško na zeleno. Probaj.

  2. #27
    QVerde
    Guest
    Ja sam samo sa 180* i to sa ujakovim mercedesom 190 )

  3. #28
    VR6
    Guest
    Ja isto, s Lanciom 180. Za 360 ovdje nisam nasao dovoljno velik parking gdje bi se to moglo probati.

    Radio sam 360 u NFS5, ono Factory driver ima jedan test gdje se to radi... )

  4. #29
    širokobriježanin
    Guest
    JA SAM PROŠAO NA TO ZELENO!!!

    Istina da je upalilo crveno pa opet zeleno, ali i to se računa, jelda? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #30
    Girrari
    Guest
    Ah sooo... Tek sam sad skužil na kaj misliš.
    To nisam probal, ali po sjećanju mislim da sam skalkuliral da bi jedna Modena uspješno izvela operaciju.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  6. #31
    QVerde
    Guest
    Gira, možeš i sa hgt-om, ja sam prošao sa 16-ventilkom, sa 155-icom od starog nisam probal, ali bi sigurno bilo još lakše.
    Kad dođem 10-20 m do semafora, pali se žuto ali sam stigao proći. )

    Moraš startati ko manijak (sa oko 4-5000 o/min.) već na žuto da bi stigao na taj drugi semafor.

  7. #32
    QVerde
    Guest
    To je posao za ove dečece s malim turbačama )

  8. #33
    Cezy
    Guest
    Cudan fetis!

  9. #34
    Girrari
    Guest
    Baš ću probat jednom s Alfom. Javim rezultate.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  10. #35
    sepra
    Guest
    Idem pogledat to kaj pričate.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  11. #36
    QVerde
    Guest
    To treba vikendom popodne ili navečer, po radnim dano je žvagu.

  12. #37
    Girrari
    Guest
    Jasno.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  13. #38
    Mario Haas
    Guest
    Ma bezveze. Trkači, probajte ovo:

    Zadar: oko 21:00
    Gornja Ploča: 21:38
    Karlovac: 23:15
    Zagreb-Lučko: 23:29

    TOTAL 2:29

    Ko mi donese slipove od autoceste kao dokaz plaćam piće.

  14. #39
    Mario Haas
    Guest
    A može i čokoladica, po izboru.


  15. #40
    S V T
    Guest
    Jel može štrudla od višnje??

    Btw jeste li razmotrili moju molbu za primanje u klub LV ?? ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  16. #41
    Cezy
    Guest
    Ma ne,nemoguce GOSPON HAAS,pa nemre se doc od Zadra do Karlovca niti za tri sata,absolutno nemoguce.Ja sam jedan veliki muljator.

  17. #42
    Mario Haas
    Guest
    Može se može. S Tipom 1.1 bilo bi i brže. ××××ga, kad sam rođeni pehist, nit znam vozit nit imam sportski auto?!



    SVT, razmatramo. Razmatramo.

  18. #43
    QVerde_
    Guest
    Haas, dalo bi se svašta, ovisi o stanju na cesti, drotovima, jačini auta... Ja bi išao ak mi neko plati gorivo + cugu i ide samnom kao suvozač )

  19. #44
    turbo-limac
    Guest
    na ovom putovanju koje je Mario citirao, bilo je i drotova (2x), magle (vise puta), sudara uz zatvaranje 1 trake (1x),jedno kratko i jedno duuugo stajanje na bengi, jedan radni sastanak uz cestu, a sve se se odigravalo po noci.... i ne, nismo isli brzo kroz tunele....

  20. #45
    Hondo
    Guest
    A pauza za belu???

  21. #46
    QVerde_
    Guest
    Ja govorim o staroj cesti, a ne autoputu, STARA MAGISTRALA!!!!

  22. #47
    Mario Haas
    Guest
    Bojim se da to ipak ne bi išlo, QV.


  23. #48
    QVerde
    Guest
    Ja sam sa kombijem MB sprinter 416 CDI (natovaren) iz Zadra do Zg po staroj stigao za 3 i pol sata.

  24. #49
    QVerde
    Guest
    Ak neko plača, ja idem! )

  25. #50
    Cezy
    Guest
    Dakle q verde,je spaner,kaj je je!

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 16-03-2004, 15:41
  2. GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH
    By Pocket Rocket UNLOG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 520
    Posljednji post: 17-01-2004, 14:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •