Stranica 1 od 18 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 440

Tema: GETAWAY

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    skidam neke getaway sa KAZAA.....pise MUST SEE ili EXTREME GETAWAY ili nesto tog tipa da je kao getaway prebrutalan!?
    jos k tome pise da je getaway po danu,po centru grada,po obilaznici...

    skinem sve te filmice a kad ono pusiona....vectra 1.6 16V se vozi po ajmo reci ekvivalent slavonskoj aveniji nekih 100-120 na sat i obilazi neke aute....u drugom filmicu u hondi lik po centru vozi nekih 100-120 na sat....

    po ovome ispada da sule,ja,sepra,pocket,TIE i ostali vozimo DEATHMATCH DOUBLE RUSSIAN ROULLETE !!!

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">ZNA SE...</font>

  2. #2
    S V T
    Guest
    ) ) takav sam ja vozio jutros u 4 mrtav pijan, jutros sam obilazio oko auta i gleda ima li kakvih oštećenja, al bogu fala nema!

    Tako brzo mislim da nisam ni trijezan nikad vozio!

    Strašno, moram prestat pit!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  3. #3
    S V T
    Guest
    Ili možda bolje da se ostavim automobila!


    hard choise!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    Pazi ti da nema žrtava, a ne oštećenja na autu! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #5
    T-IE
    Guest
    I nije ti bilo dosta šta te murja pod rotirkom hvatala? Koja blamaža....

    hi hi hi

  6. #6
    S V T
    Guest
    Uvjek mora žrtava, samo u mom slučaju su to mačke ili eventualno manji psi!

    Inače ne divljam po naseljenim djelovima, tamo di sam ja sinoć lovio vraga nije naselje tako da eventualna žrtva mogu biti ja, al ko ga ×××× gušti su gušti!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  7. #7
    S V T
    Guest
    Uvjek mora biti žrtava......<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #8
    Girrari
    Guest
    SVT, ljudi ginu zbog toga... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  9. #9
    S V T
    Guest
    A jesi pička, ti si uteko a ja morao puhati!

    Al neka , vratit ću ja to njima kad tad!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  10. #10
    S V T
    Guest
    Uopće nije blamaža, meni je bilo super a što drugi misle boli me....

    Jedino mi žao što je kamera crkla 20 sec prije dolaska murje!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Nisam ja ništa uteko, ja sam samo mimoilazio i vidio nekog manijaka kako divlja s Polom, a iza drotovi s flešom...pucam od smijeha.
    Šteta šta kamera to nije snimila. ××××ne baterije...

  12. #12
    širokobriježanin
    Guest
    Koliko ti je promila pokazalo kad si puhao?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  13. #13
    S V T
    Guest
    Girrari znam ja to al objasni to pijanoj budali!


    Neznam koji mi je ××××× bio sinoć jer inače nikad, baš nikad ne vozim brzo kad popijem!

    Relaciju koju najčešće prolazim na putu do kuće kad sam trijezan prođem za cca 10 min, kad sam inače pijan zna mi trebati i 20 -ak min, jutros sam za jedno 6-7 min!

    Rekord mi je sa motorom bio 4,5 min a sa autom 5.5 min !<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  14. #14
    S V T
    Guest
    ŠB 000! Prije toga sam popio jedan smirnof ice i jednu bavariju od pol litre!

    Kad su me pustili napil san se ko krava i vozio max 40 kmh!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  15. #15
    širokobriježanin
    Guest
    Jesi nešto skemijao ili? Čuo sam da ima caka kako se može prevariti alkometar.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  16. #16
    S V T
    Guest
    Nisam niš kemijal, popil sam to 10-ak min prije nemilog događaja, kad su me zaustavili nagurao sam 2 orbita u usta i dok su oni provjeravali dokumente ja sam duboko udisao i izdisao kao da me neko kerebeči z guza! )

    Napuhao 000 pa su me pustili uz upozorenje da će mi drugi put "naljepit" sve žive kazne!

    Ovo naljepit im vjerovatno znači napisati, inače za to je kazna 350kn i 2 kaznena!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #17
    širokobriježanin
    Guest
    Ja sam jedanput išao iza neke bembure, tip je bio tako pijan da je strugao po rubnjacima iako je imao dvije trake. Strah me je bilo proći ga! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  18. #18
    S V T
    Guest
    trebaš se jedanput provozit sa t-ie-om dok je pod utjecajem pelina gorkog! )

    Presjelo bi ti sve u životu vjeruj mi! Doduše s njim i kad je trijezan nije baš ugodno osim ako te ne boli pikadžola za sve živo!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  19. #19
    sepra
    Guest
    CS daj još nekih pojedinosti.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  20. #20
    mališa
    Guest
    Eeee da sam ja policajac pijanicama za volanom ne bih pisao kazne nego bi ih tako iscipelario na licu mjesta da ne bi više ni kapi alkohola popili.

  21. #21
    QVerde
    Guest


    Trkači, isprobajte semafor kod getro vrbani, iz smjera jaruna, skretanje lijevo na slavonsku.

    Treba stići na zeleno na semaforu kod name vrbani.

    Kad se upali zeleno kod getro, skretanje lijevo i pravac kroz zeleno /žuto po ljubljanskoj.


  22. #22
    Girrari
    Guest
    Znaći, ti si lokalac?

    Nije neki bed ulovit taj semafor. Eto neki dan i to s Puntom. A možda sam krivo shvatil kaj si htio reći.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  23. #23
    QVerde
    Guest
    Blizu Gira, blizu. Malo zapadnije, he he. S puntom nemreš to proći na zeleno, jedino sa hgt ili 1.4 gt-om. Vjerovatno je već gorilo žuto. Od getroa skreneš lijevo na semaforu prema benz pumpi (AC-u) i onda ravnica po ljubljanskoj preko semafora.

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Ne kužim baš.
    To je onaj semafor na Hr. Sokola i one ceste kaj ide prema Getrou?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  25. #25
    VR6
    Guest
    Jel neko pokusavao raditi okretanje od 360 stepeni s automobilom i jel mu uspjelo?!

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 16-03-2004, 15:41
  2. GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH
    By Pocket Rocket UNLOG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 520
    Posljednji post: 17-01-2004, 14:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •