Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: dizel motori

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    166
    Guest
    Sta mislite koji su najbolji dizel motori.?
    Moje misljenje je da su JTD i TDI <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  2. #2
    INTERC00LER
    Guest
    Meni su dobri i JTD i TDI, HDI, CRDI, DTI,DCI, CTDI iako sam alergican na diesele al stvarno bih dao prednost JTD motorima jer onaj novi alfin JTD sto ide u 166 multijet sa 170KS i 20 stvarno oduzima dah. Pumpe duse su jako dobti a onaj od 96kw je predobar al ipak JTD je straha dovoljno je da pogledas novi punto JTD 1.3multijet sve ti je jasno!
    VIVA alfa Romeo

  3. #3
    166
    Guest
    Stani malo zar nije HDI,CRDI,DTI,DCI,CTDI POTOMAK JTD-a.
    ovaj CTDI,koja marka ga koristi?

  4. #4
    VR6
    Guest
    CTDI - Honda

    A nisam vozio sve turbo dizele da bi znao koji je najbolji.

  5. #5
    INTERC00LER
    Guest
    A pazi zavisi kako uzmes alfa je prva ufurala common rail mislim da je to bio model 156 JTD RadialJET sa 105ks al ××××ga ipak nemozes reci da su ovi drugi motori potomci toga ××××ga common rail je osmislio BOSCH kuzis nije ni jedna auto industrija tako da svi su oni slicni zato sto su svi common rail sad sto neki imaju 1. generaciju a neki drugu to je sad opet nes drugo. A CTDI koristi honda imas ga u civicu i u accordu. Ima razlike izmedu ovi turbodiesela ××××ga probvaj ti JTD a probaj HDI ili dCi pa ces vidjeti da ima tu razlike.

  6. #6
    Alfi Muharić 2.4 jtd
    Guest
    Naravno da ja dajem glas za JTD (i to veliki). On je originalni common rail diesel motor, dok su drugo kopije. No, mislim da su svie od reda izvrsne kopije JTD-a, no to je motor koji me oduševljava i zato sam i kupio Alfu 2.4jtd. Dobar je i 1.9 jtd, no nažalost zvuk mu nije tako "sportski" kao iz 5-cilindarskog 2.4 motora, te je i to utjecalo na moj izbor. Isto tako mislim da su diesel motori s 5 cilindara izdržljiviji od onih sa 4...
    Evo, common rail sustav je taj koji je i mene (inače nekad nisam mogao smisliti diesel motor!) natjerao da kupim Alfu jtd! I siguran sam da nisam pogriješio, jer je to za moj ukus bolje od benzinca kojeg sam vozio dosada! Dakle-JTD na prvom mjestu, ali i svi ostali imaju svoju vrijednost!

Slične teme

  1. Abortus motori
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 113
    Posljednji post: 03-09-2004, 21:25
  2. Diesel motori
    By D4U in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-08-2004, 20:38
  3. VW FSI motori
    By S16 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 31-05-2003, 16:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •