Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 182

Tema: želja ili kompromis

  1. #1
    Fresh
    Guest
    Jedno pitanje koje se poteglo i jučer na SZ-u, pa da čujemo i ostala razmišljanja.

    Prilikom kupovine automobila kojeg sad vozite, ili kojeg namjeravate kupiti, naravno uz finacije kakve tko ima kupujete:

    auto kojeg ste si oduvijek željeli ili ipak podležete kompromisima (obitelj, posao, punica, kuruza ....)

    <br><hr>

  2. #2
    Mario Haas
    Guest
    Smisao mog postojanja na ovom svijetu je da si kupujem, a potom i vozim aute koje sam oduvijek želio.
    Zasad mi ide jako dobro, postotak šuta 100% odnosno 2/2!


  3. #3
    S V T
    Guest
    Samo sam capria kupio jer sam ga stvarno htio, ostale sam kupovao kako su mi to financije određivale!

    Nadam se da bu bilo bolje narednih godina!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    Ja pazim na:
    1. izgled
    2. potrošnju
    3. kilometražu
    4. sve ostalo<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #5
    širokobriježanin
    Guest
    Moram raditi kompromise samo zbog financija.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  6. #6
    S V T
    Guest
    Pazio bi i ja na to kad bi imao nešto više ojra, ali do sad sam uvjek imao neke male cifre i onda bi izbor bio jako ušljiv!

    što dobijem to popijem i nije mi žao!! ) ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  7. #7
    DKW
    Guest
    tridesetsedmogodišnjem cvikerašu sa pivskim trbušćićem i dvoje djece (6/9) siguno bi više pasao kakav Renault Scenic, ali ni mrtav: DKW se vozi u spuštenoj 156 koja čak nije ni onak snobovski srebrna, nego u STCC pobjedničkoj boji: Alfa Rosso! Haug!<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  8. #8
    DKW
    Guest
    Tako je - povikaše seljaci i digoše vile i motike u zrak...

  9. #9
    širokobriježanin
    Guest
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #10
    DKW
    Guest
    Jer znate šta, dragi moji mladi prijatelji koji su se neki rodili kad je već DKW drpo po Saloonu:

    Kupovanjne nekakvog tromog monovolumena ili karavana znači kapitulaciju. To znači da si se definitivno odrekao svih svojih želja i furki i da si se nasukao čekajući sigurnu i polaganu smrt. Brak, dječkje temperature, dosadni rođendani, krediti, poso... pa daj, brate, da imam pilu kakvu si hoću!

  11. #11
    S V T
    Guest
    DKW potpuno si u pravu!

    No surender!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #12
    DKW
    Guest
    ) ) ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  13. #13
    ŠULE
    Guest
    Ima li potrebe da se izjasnim, Fresh.

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Zato ću i ja kupiti polovni Audi RS6! ) <br><hr>

  15. #15
    S V T
    Guest
    Ja kupujem Forda GT 40, burago naravno!

    Kad ne mogu imati pravoga, rekoh sebi: ajd barem si kupi igračku!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  16. #16
    Ing
    Guest
    Dečki pretekli ste me u mislima.
    Pa zakaj sam ja koji se bližim 1/2 stolječa poludil za jurilicama.
    Jer mi je več pun kufer "autobusa" čitaj Fordova, Laguna....
    Vračam se u mladost kad sam vozil ALFE, kak i sad, al mi treba nekaj "maloga" ) <br><hr>

  17. #17
    Megane_SB
    Guest
    DKW, nešto pametnije na ovim forumima nisam čuo već jako dugo.
    Odlično sročeno

  18. #18
    S V T
    Guest
    Allo Ing pa nećemo se vrijeđati (Ford)....


    Šala mala lud ja za malim jurilicama od kad znam za sebe ali nikako bem mu miša skupit para za takvo što, uvik uleti neš važnije, ili komp ili spičkam starom auto ili popijem itd. da sad ne neabrajam!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  19. #19
    Cezy
    Guest
    Vazno mi je,da ide za konjazu dobro,da lezi,da je brzi od njem. konkurenata,dizajn (TO JOS SKORO NAJVAZNIJE),pozicija za volanom.Ak ne sjedim kak se spada necu ga uzet,niti da mi ga poklanjaju.E sad pitanje je di mogu naci to kaj trazim za onu lovu koju imam.

    Ostat cu na zemlji,pa se trenutno palim na ALFU 33,Tipa 3p,punta 1 team ili sporting ili Lancia delta iz zadnje serije.Tom sam realno gledano najblizi,a od onoga sta bi si mogao priustit i odrzavat najvise me rajcaju.

  20. #20
    Mario Haas
    Guest
    Ja sam svog GTI-a kupio na dug, sa samo trecinom svoje love. Otplatio sam ga za pola godine. ZAO MI JE KO PSU STO SAM GA PRODAO.

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    Na proljeće će mali Stevo valjda dobit auto. 5k ojra je u igri, ak bum dobar 7. Clio, 206 ili takve minijature ne dolaze u obzir.
    1.kriterij: moram imat mjesta u autu.
    2.kriterij: auto mora ić bar kak tak da me ne prestigne i baba u IMT-u
    3.kriterij: izgled, oprema

    E sad, pošto mali Stevo nema svojih nofaca za tutića mora biti mamin sinek.
    Inače, za onih gore spomenutih cca 7k ojra Stevek u planu ima:
    1. Honda Civic 1.4 - 90 ks (možda, možda, možda i tako unedogled 1.5 V-TEC.)
    2. Opel Astra 1.4 82 ks ili 1.6 16V
    3. Ima i jedan Focus za kojeg postoje minimalne šanse
    4. Alfa 145 1.4 TS - ali veće šanse postoje za Focusa
    5. VW Golf 3 TD(I) - zadnja solucija

    E sad od toga svega će najvjeroatnije bit drek na šibici ali meni je dosadno, a i vama najvjeroatnije inače nebi visjeli na ovom usranom forumu u sobotu navečer pa čitajte ovu novelu )

    Eh da, najsigurnije je da ću dobit ono kaj piše u potpisu <br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Šule - htio sam tebe navesti u uvodu kao primjer, ali sam čekao da sam daš svoj komentar.

    DKW - i ja razmišljam na tvoj način, ali, uvijek postoji ono ali

  23. #23
    HDI
    Guest
    DKW je napisao:
    Kupovanje nekakvog tromog monovolumena ili karavana znači kapitulaciju.

    Točno DKW, priznajem, definitivno i neodložno, i posljednje molekule benzina polako ali sigurno ustupile su mjesto nafti u mojim venama, žena, malac,punica,posao,krediti i ostalo, definitivno su pobijedili i ja se predajem i potpisujem kapitulaciju.
    I što bi rekli na milijunašu, to je moj konačan odgovor.

    Jedino me u svemu tome tješi to da je Picasso prelijep auto.

  24. #24
    HDI
    Guest
    Meni se bliži 40-ta opako, to znači da ti još imaš par godina fore da se opametiš na vrijeme, dragi moj DKW i onda da se nađemo na žuji, negdje između Zagreba i Zadra, usporedimo trbuščiće i da mirno i ti priznaš kapitulaciju barem nakon treće pivice, ako ne i prije.....

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Kada ti netko kupuje auto tada si definitivno u jednom velikom kompromisu osim ako imaš takve sponzore koji su spremni ostvariti tvoje želje u granicama financijskih mogućnosti.
    Ja, nažalost, nisam u drugoj skupini.

    Tako je Girro htio tamnoplavi Punto 3p sa 80 KS, a dobio je peterovratni sa 60 KS i suvozačkim airbagom. Jebat ga. Nema veze, ja sam zadovoljan.
    Bliže svojim željama došao sam nakon svakodnevnog tupljenja starom kako zaista nema smisla prodavati 164. Budući da je i njemu prodaja stare dame bila mrska, a moje dosađivanje još mrskije, popustio je i pristao ostaviti mladom Alfistu nasljeđe.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •