Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Alfa Romeo s tvorničkim tuningom

  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest
    BMW ima M odjel, Mercedes AMG: trend tvorničkog tuninga sve je jači. Od prosinca ove godine Alfa Romeo će pod imenom Autodelta (ime vlastite trkaće momčadi) nuditi osnažene modele iz svog proizvodnog programa. Pritom se govori o turbo-prednabijanju i inačicama s pogonom na sva 4 kotača. Već na predstojećem Salonu automobila u Bologni početkom prosinca ove godine trebala bi se pojaviti 156 Autodelta, model znatno jači od GTA sa 250 ks. Alfisti mogu poečti slaviti...

    Auto Blic

    ) ) ) ) ) <br><hr><font face="Courier"></font>

  2. #2
    D0mi
    Guest
    Ako je ovo istina onda ce to bit ludnica.
    Mogu zamisliti Alfa Romeo 156 Autodelta sa 3.2 biturbo i 4x4

  3. #3
    S V T
    Guest
    E to bi bilo zanimljivo jer to je upravo ono što alfici treba!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  4. #4
    sepra
    Guest
    Ček, ček pa ja sam još prije par godina gledao na Top Gearu test 156 Autodelta. Pa koja je to onda bila?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  5. #5
    _Stevo
    Guest
    Ma mora da si bil pijan.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  6. #6
    sepra
    Guest
    1. Ja ne pijem Stevane sine.

    2. Bila je to 156 2.0

    3. Nakalemili su joj turbo i izvlekli 225 ks i uspjeli 6.0 do 100

    4. Ja ne pijem Stevane sine.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  7. #7
    turbo-limac
    Guest
    to ti je engleska privatna firma za tjuning alfi, oni sami kaleme turbace na alfe, bez blagoslova samog Alfa Rome-a...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Nije istina. Autodelta itekako ima blagoslov Alfe i surađuje s njima dugi niz godina (još od doba Juniorke GTA). Danas je prisutna kroz natjecanje turističkih automobila koje priprema za Alfu (to je taj 156 2.0). Jedino kaj će od sada (ako fakat bude tak) prvi puta biti prisutna i kroz Alfim prodajni program.



    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  9. #9
    turbo-limac
    Guest
    to ti nije TA Autodelta.....

    uostalom odi na www.autodelta.co.uk pa se uvjeri .....

  10. #10
    turbo-limac
    Guest
    nemoj me krivo shvatiti, ja ne kazem da sluzbeni tjuning ogranak alfe, tzv. autodelta, nece uskoro "na trziste" ali ovo o cemu sepra prica jest privatna engleska tjuning kuca, nis vezano s Alfa romeom sluzbeno....

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Imaš pravo, krivo smo ze razumjeli. Ja govorim o The :URL=http://www.autodelta.com:Autodelti:/URL: koja je prisutna s Alfom 40-ak godina.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    A vjerujem kako INTCP govori o The Autodelti, a ne o ovim Englezima iako ja mislim da i oni imaju blagoslov od Alfe.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  13. #13
    turbo-limac
    Guest
    ma kuzimo se, znam ja o cemu intcp govori, samo sam htio objasniti Sepri o cemu je rijec, a nije mi se dalo pisati....

  14. #14
    Brock
    Guest
    Ma, Sepra te ionak nebi skužil... )

  15. #15
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Onaj "stricek" na plakatu,je Karlo Chiti,velika zvjerka u ono vrijeme.Radio je cak i za Ferrari.

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Kad smo već u tome; Fisco će voziti par trka za Alfu u ETCC-u.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Fisico je vozio vec Alfu na dtm-u 95 i 96-te.

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Istina, još u DTM-u.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Nisam skužil da si već napisal za DTM.

    I u ITC-u.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  21. #21
    piquet
    Guest
    u auto blicu je predstavljanje 166. na sličicama je sa ti opremom i izgleda mi superfenomenalno. mislim da su stvarno pogodili redizajn.

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Autodelta je pripremala alfine trkaće modele kroz povijest.

    A ova 156 2.0 turbo je uradak engleske autodelte koja je nešto kao novitec.

    Inače ogranak alfe autodelta, dakle tal. autodelta je stagnirala jedno duže vrijeme ili s ebar nije tako zvala. Uglavnom ime autodelta u alfi ej vraćeno nedavno kad se Nordauto team koji proprema 156 etc preimenovao u Autodelta. Tako da sada postoje dvije autodelte i tu će biti zabuna.

    Uglavnom valjda se misli na alfinu autodeltu.

  23. #23
    I to moram zdići
    Guest
    Je, i to sam moral zdići

  24. #24
    doc
    Guest
    A nije ta Autodela samo preimonavana firma od N-tehnology?

    Znaci biti ce opakih zvijeri od Alfe. Autodelta bi mogla dosta toga sa 156 ETCC primjenit na serjiskom modelu.

  25. #25
    doc
    Guest
    tek sam sad procitao sta je cepter napisao. Ne n-tehnology, nego nordauto.

Slične teme

  1. Alfa Romeo 156
    By Stil in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 164
    Posljednji post: 30-01-2003, 11:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •