Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Opel Astra 1,7 DTI

  1. #51
    Mirek
    Guest
    Vozim Opel Astru 1.7 DTI već dvije godine, napravio sam s njom 62000, lampica za ulje ostaje upaljena nekih 2-3 sekunde nakon paljenja.Nikada nije bila upaljena duze 5 ili 6s!
    Unatrag nekih 10 000 sam primjetio da auto malo slabije vuce uz brijeg i pod opterecenjem.Na ravnom se tolko ne osjeti ali uz brijeg mi fali snage.Promjenio sam i zracni filter i filter goriva ali opet isto! Jer neko zna zasto mu fali snage? Neda mi se ici kod ovlastenog servisera jer su to sve najobicniji lopovi, koji bi me bez pardona opljackali

  2. #52
    cogi
    Guest
    fali snage?
    možda opala kompresija?
    jesi mjerio?

  3. #53
    Mirek
    Guest
    Nisam mjerio kompresiju. A kaj ak se smanjila kompresija, kaj treba napravit da opet bude ko nov? Pa auto je dosta nov.

  4. #54
    fog
    Guest
    Kompresiju mogu mjeriti samo poneki (brizgalice i grijači su drugačiji od npr. golfa. Možda je problem u mjeraču protoka zraka, ili u sistemu prednabijanja zraka. ( pravi odgovor potražite u kvalitetnom Opel servisu.)

  5. #55
    Mirek
    Guest
    Da u kvalitetnom!To si jako dobro napisao.Ali na zalost kod nas bas i nema kvalitetnih Opelovih servisa.Ako neko zna di kod nas ima kvalitetnih Opevovih servisa sa školovanom i iskusnom radnom snagom neka napise. Unaprijed hvala!

  6. #56
    fog
    Guest
    Izmjeri tlak ulja na minimalnom br. okretaja. To je cca. 1 sat rada a daje dosta dobar uvid u stanje motora. Tlak bi trebao biti min. cca. 1,3 bara na praznom hodu i zagrijanom motoru. Kako ima dobrih servisera tako ima i loših, porazgovarajte o problemu s dvojicom ili trojicom i vidjčete razliku...

  7. #57
    Mirek
    Guest
    Popravio sam auto!!!! Nije u pitanju nikakav mehanicki kvar ni kompresija ni ventili... Promjenio sam benzisku i auto sad ide ko nov.

Slične teme

  1. P:Opel Astra
    By nobody in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2004, 15:56
  2. Opel Astra 1.7 TD
    By Andre in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-02-2004, 14:55
  3. Opel Astra
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-12-2002, 16:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •