Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Gume

  1. #1
    Hidra 1313
    Guest
    Možete mi pomoći u vezi ljetne gume , da li je guma u TOYO T1-S dobra , po suhom i mokrom , sa njoim bi se vozio od proljeca pa do prije zime , cijena u drydenu je 586.82 kn /kom , dimenzija je 195/50-15 , ak ova guma nije dobra , preporučite mi bolju , navedite i cijenu ak znate , puno hvala , moje su skroz ćelave , više se tako ne mogu vozit

  2. #2
    Turbo Paljo
    Guest
    Yokohama A-539 ) 596 kn uvijek možeš dobiti 10% popusta za cash. Inače fina guma i za kišu i suho

  3. #3
    T-IE
    Guest
    Bridgestone Potenza 720. 60€.

    Dunlop Sport 9000 52€. (nisam siguran da ju još imaju).

    Dimenzija 195/50/15.


  4. #4
    Hondo
    Guest
    Bridgestone Potenza RE 720 je odlična guma u početku korištenja. Nakon nekog vremena iznenada izgubi sve svoje performanse i praktično postane opasna za voziti. Imao sam tu gumu na Civicu u dimenziji 195/45-15 i koliko sam u početku bio oduševljen, toliko sam na kraju bio razočaran.
    Toyo T1-S je po ponašanju jednaka spomenutom Bridgestoneo samo kaj se kod nje taj proces događa još brže i razlike su još drastičnije.
    A-539 je odlična guma, a još bolja je AVS Sport, no i nešto skuplja.

  5. #5
    CLIO SPORT
    Guest
    hondo......ja imam toyo proxes vec jedno skoro 15000 km i prednje su vec pri kraju.....recimo da mogu jos jedno 5000km bez greske a onda kao po ledu!

    mogu reci da su do 10000 km drzale kao po tracnicama a zadnjih 5000 vec bjezi tu i tamo prednji kraj!

    sve u svemu....opet cu staviti proxesice!

    stavio bi AVS ali su duplo skuplje i samim time bi krace trajale!?


  6. #6
    Hondo
    Guest
    Pa ak se dobro sječam govoril si da sigurno kupuješ AVS. Kak sad Toyo?

  7. #7
    CLIO SPORT
    Guest
    AVS u toj dimenziji se cekao tada nekih 2-3 tjedana a meni su trebale nove gume taj dan!!!

    a AVS je cca 650kn a toyo u slo 340kn!!


  8. #8
    JAPOON
    Guest
    Hondo,tko priizvodi AVS Sport????

  9. #9
    JAPOON
    Guest
    Yokohama,ne

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Da, Yokohama. To je njihova top guma razvijena za vrhunske sportske aute i tek odnedavno (malo više od godinu dana) se može nabaviti i u ovim manjim dimenzijama.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ne znam zakaj nitko ne spominje GY F1 GSD3?
    Guma je izvrsna i meni je na novoj Alfi zdurala oko 30-ak somova km.

    U Slo. u toj dimenziji košta 606 kn s porezom, dakle vrlo jeftino, a nemaš apsolutno nikakvih problema na carini jer ne potvrđuješ formular za povrat.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  12. #12
    Hondo
    Guest
    Ma i F1 je dobra guma, no ima jedan nedostatak. Moj frend ju je vozio na Accordu TypeR i nakon samo 5tkm rubovi su mu bili totalno potrošeni. Jest da je Accord dosta težak i jak auto i da se čovjek vozi brzo, no očito je da guma ima preslabe bokove i da se u zavojima jako deformira što za posljedicu ima jako trošenje rubova. Gazna površina je u isto vrijeme bila ko nova.
    Po meni to nije guma za ulične trkače, već više za šminkicu i sl.

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Da li ti je frend imal GSD3 ili GSD2?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  14. #14
    Hondo
    Guest
    Nemam pojma. Razlika je u?

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Pa trojka je novi model nak kojem su rješeni neki problemi među ostalim i ovaj koji si naveo, a koji se meni javljao na staroj Alfi i to točno kak si opisao.
    Sa GSD3 nisam imao nikakvih problema.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  16. #16
    Initiale
    Guest
    A Pirelli P7

  17. #17
    Kas odlog.
    Guest
    Gdje u Slo ima za kupit Toyo?

  18. #18
    danee
    Guest
    ja imam michelin pilot exalto u dimenziji 195/50-15, do sada sam napravio 55 000 km i gume će još bez brige izdtržat 20 000. primjera radi, stari ima michelin energy 185 /60 14 i za sada je napravio snjima 80 000 km! a gume izgledaju da bi izdržale još 50 000 km,ali...stare su već 4 godine i mislim da bi ih trebalo zamijenit.ali ipak 80 000 km nije malo, a jedan moj prijatelj je na vitu sa istim takvim(veće dimenzije) napravio 110 000km! i zašto nisu dobre vama mišelinke?? a uz to gume drže sasvim super.primjera radi prijatelj je sa tim toyo proxes (il kak već) napravio 20 000 i ćelave ko ×××××! a isto tako continental ima stric i sumnjam da će mu izržat 40 000 km. mislim da je michelin zbilja najbolja guma.

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Mislim kod Furlana.

    :URL=http://www.vulkanizerstvo-furlan.si:Furlan:/URL:<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  20. #20
    Fas odlog.
    Guest
    Nema dimenzije 14", samo od 15" na više i slab je izbor.

  21. #21
    Hidra 1313
    Guest
    kakva je to avs sport , nikad nisam čuo za nju , michelin i goodyear su mi preskupi jer ću gumu kupiti u hrv , u sloveniju ni ne smijem , dobio bi kaznu za zamreacena stakla , jedino ak bi spustio prve sajbe i vozio se sa spuštenima ali bilo bi mi zima , gumu ću kupiti u drydenu , ova guma koju bi ja htio , valjda je bolja od Barum , Save Intense , čuo sam da je toyo jako mekan pa je guma gotova za 20 tkm

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Sa Energyem 80.000. Ja baš prodajem svoje 185/65-14 sa cca 35.000 jer su gume katastrofa. Neki dan sam na kiši ostao stajati na uzbrdici šlajdrajući i u prvoj i u drugoj brzini.

    Sad sam na GY F1, razlika je nebo i zemlja.

  23. #23
    Hidra 1313
    Guest
    Fresh sa kojom to gumom nakon 35 tkm nisi mogao krenuti na uzbrdici

  24. #24
    Hidra 1313
    Guest
    Evo mog konkrentnog pitanja odite na drydenove stranice i pogledajte ponudu ljetnih guma (Michelin , Continental , Toyo , Sava , Barum) i ako znate njihova svojstva , tako ih poredajte , pa onda ću znati na ćemu sam i šta bi bilo najbolje uzeti

  25. #25
    Fresh
    Guest
    Michelin Energy

    Općenito malo jači start s tom gumom je predstavljao rizik, jer se volan u rukama bacako na sve strane.

Slične teme

  1. Gume
    By Dafe in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-03-2004, 14:57
  2. Gume
    By Mrle_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 29-05-2003, 09:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •