Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Žena + sudar = saobraćajna nesreća

  1. #1
    xxyyzz
    Guest
    Vozim se ja lijepo Šulekovom po Zagrebu, stanem, a ispred mene neka ženska u puntu, a ispred nje lik u jetti. Krenemo mi dalje, a lik u jetti stisne gas, te ode dalje. Kako se vjerojatno htio parkirati, a bilo je mjesto za parkiranje sa strane, zakočio je, ubacio u rikverc i punim gasom krenuo natrag. Ženska u putnu koja je bila stala, je isto ubacila u rikverc i krenula natrag, a ja sam bio barem 10 m iza, jer sam vidio da se događa neko ××××××. No ipak ženska očito nije pogledala straga, te se fino zabila u mene. Tako sada ima lijepo potuljen prednji odbojnik, usisnik i masku, a mislim da je i hladnjak oštećen, te mi je lijeva lampa oštećena. Hvala bogu da se nisu zračni jastuci otvorili, a da stvar bude bolja, punto je prošao sa samo par ogrebotina na odbojniku. Eto koja je sad njoj bila fora da je ubacila u rikverc, kad da je i stajala na mjestu ne bi bilo ništa?

  2. #2
    CLIO SPORT
    Guest
    i onda reci da su fiatisti normalni ljudi!?

  3. #3
    širokobriježanin
    Guest

    E to ti je kad se voziš iza žene, a nemaš razmaka 50 metara!
    PS. Kakav ti je ovo naziv teme? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #4
    Kas
    Guest
    Pa voze Fiat. )

  5. #5
    xxyyzz
    Guest
    Ma znam trebalo je biti žena + volan = sudar

  6. #6
    xxyyzz
    Guest
    E da i nisam napisao da mi je žesnka ponudila da sve riješimo bez policije. Ponudila mi je, paizte sad 100 kn!!!!!
    A samo novi odbojnik košta 2330 kn.

  7. #7
    Kas
    Guest
    Sigurno radi u velasu pa zna sve cijene "od oka".

  8. #8
    xxyyzz
    Guest
    A da moš si mislit. Neznam kaj će im ostati o prednjeg djela. Čak mi je i tablica selotejpom preljepljena da ne otpadne!

  9. #9
    širokobriježanin
    Guest
    Jel ti ponudila odštetu u naturi? To bi prihvatio, ha??? ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  10. #10
    xxyyzz
    Guest
    o čemu ti to?
    Ako misliš na ono ženska je ogavna!!!!!

  11. #11
    širokobriježanin
    Guest
    A otkud bi ja to trebao znati?
    Bolje to nego 100 kuna! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  12. #12
    xxyyzz
    Guest
    Daj pozvali smo policiju, ja kontaktirao svojeg odvjetnika, te će to oni lijepo riješit. Valjda ću izvuć novi auspuh.

  13. #13
    xxyyzz
    Guest
    Daj pozvali smo policiju, ja kontaktirao svojeg odvjetnika, te će to oni lijepo riješit. Valjda ću izvuć novi auspuh.

  14. #14
    širokobriježanin
    Guest
    OK, čuli smo te i prvi put! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  15. #15
    S V T
    Guest
    ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Prvo, kako je Punto prošao samo s ogrebotinama, vidljivo je da je to jedan čvrst, kvalitetan i izdržljiv auto.

    A kaj se tiće toga kaj je žena napravila... pa i ja bi napravil isto; sve je bolje od toga da se u mene zaleti VW Đžeta. Jedino ak ne voziš Golfa. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Normalno, nakon sudara s Jettom bi ti auto bio smrskan za otpad.

  18. #18
    S V T
    Guest
    Kad sam ja zguzi mercedesa, njemu nije bilo niš a polo prdnul na rosu!

    To ti je vw kvaliteta!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  19. #19
    POLOVNJAČA
    Guest
    Jel ja to čujem da je žensko nešto skrivilo ?

  20. #20
    POLOVNJAČA
    Guest

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Točno T-IE, auto bi mi bio moralno i emocionalno skršen.
    Stvarno mu to ne bih mogel priuštit.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Ponovit ću opet, ipak je ovo koliko toliko hrvatski forum

    saobraćajna nezgoda = prometna nezgoda

    Jel dotični otvarač teme sobraća po cesti i zaustavljaju ga saobraćajni policajci ili...

  23. #23
    Fresh
    Guest
    I još jedno pojašnjenje

    nesreća = smrtno stradali ili veća materijalna šteta
    nezgoda = samo manja materijalna šteta.
    (profesionalna deformacija)

  24. #24
    mc
    Guest
    Nisi napisao (ili sam ja corav) kaj vozis!?!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    _Stevo
    Guest
    Fresh je dežurni "onaj koji ispravlja" aka lektor.<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Slične teme

  1. Žena hoče da joj kupim Alfu
    By Susjed in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 15-09-2002, 21:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •