Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 89

Tema: luka boršić

leptirica
    Guest
    ako luka ima curu onda ti pametnjakoviću hobitu reci kak se zove?!ajde da te sad vidim! )

mišica
    Guest
    malo sam čitala ovo prije kaj ste svi vi pisali i mogi reči da luka boršić ima jako puni obožavateljica!!!!!!!LUKA POSLUŠAJ MOJ SAVIJET:"MALO SE VIŠE ZANIMAJ ZA CURE IZ OSNOVNE ŠKOLE,JER ONE LUDE ZA TOBOM MALO SE POD ODMOROM OKRENI OKO SEBE PA ČEŠ VIDJETI DA CURE SLINE ZA TOBOM UKLJUČUJUĆI I MENE!!!ZA CURE IZ OSNOVNE ŠKOLE TI SU PRAVI KOMAD,A ZA ONE IZ SREDNJE NISI JER ONE IMAJU SVOJE DEČKE I KOMADE A MI IMAMO "TEBE!"POZDRAV OD CURE IZA KOJE JE GORAN F.TVOJ FREND STAJAO IZA MENE,NA DAN KRUHA!!!!!MOLIM TE PROČITAJ OVO,PLIZ!!!!!!!!!!PUSA VALE*DAJ RECI KO SE LUKI SVIĐA!???????

mišica
    Guest
    halo vale* mogu dobiti odgovor!!!!!

sreednja
    Guest
    ha ha klinke pa vi niste normalne!!!!ja isto znam da borsic JUNIOR bari neke iz srednje sk.al ja bi ipak njegovog brata

likpi
    Guest
    Ma luka je dobar, ali je jos mali. I to je istina da bari srednjoskolke, Luka MAJSTORE. Ali ipak njegov brat i njegova ekipa su zakon, to treba barit.

jhgf
    Guest
    tko je zgodniji luka"JUNIOR" ILI NJEGOV STARIJI BRAT??????????!!!!!!

jhgf
    Guest
    ha!?

Luka
    Guest
    Konacno vam se javljam jer me nije bilo malo dulje na netu,ali ××××ga,zanima me samo jedna stvar koje bio tak pametan da veli da se dobro tucem,pa nisam se potuko 100 godina.
    Vale ja se nisam nist hvalio.
    pod odmorom mi se ne da nist gledat tak da ak neko bi htio nekaj samnom nek se javi imenom i prezimenom
    CURE NEMAM,IMO SAM!!!!!!!!

hobit
    Guest
    joj, joj, joj!
    vi se uopce ne znate zejebavati! vi klinci ste svi tak ili morbidni ili "ozbiljno" zaljubljeni!
    kad bi vas se bojala, kupila bih si sprej protiv insekata!
    moj vam je savjet-> chill out!
    ajde cure pozdrav!
    ajde luka, reci iskreno koga bi rade starije i iskusne cure ili mlade i neiskusne?! ha, ha, ha, ha
    ) )
    joj kuzma da samo znas kak me ovo zabavlja!?

Luka
    Guest
    Bravo Hobite,reci cu iskreno iskustvo ipak radi svoje ali srednjoskolki nece biti do nove a do onda se moram s necim zadovoljavat

somebody
    Guest
    hey ti luka,who are you,ne znam te ,a popularan si

Luka
    Guest
    Ja sam ti decko iz 8.razreda(B)Nova Skola,moguce da mi znas buraza,nego daj se predstavi

jhgf
    Guest
    stvarno nemaš curu tak zgodan anemaš curu?"PA NEMREŠ VJEROVATI!!!!!!!MA ZNAŠ ME MI SMO SE VEČ UPZNALIROZA MAJCA,KOSA U REPU;!!!!!!PUSA

8=====D ~ ~
    Guest
    Luka kaj si ti možebitno DERPE

Ak' si DERPE,onda ti se bum sexala sa setrom & mamom

pusica od leptirice

) ) ) ) ) )

jhgf
    Guest
    može jedno pitanje zakaj svaki petak nosiš crvenu majcu????????????????

somebody
    Guest
    ali fakat te neznam,nije bed,znam ti buraza,pitat ću svoju frendicu da mi te pokaže

jhgf
    Guest
    ma jako je zgodan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

jhgf
    Guest
    LUKA JER TI ZNAŠ TKO SAM JA ???????JEL JE GORAN NAMJERNO HTIO STATI IZA MENE NE DAN KRUGHA ILI JE TO BILO SLUČAJNO!????DAJ RECI!!!!!!

jhgf
    Guest
    pa halo luka pa gdi si mi ti???

jhgf
    Guest
    ajde odgovori boršiću junioru!!!!!! )

Luka
    Guest
    Neznam iza koga sam stajo s njim jer kolko ja znam GOGI se ne zanima za nikoga ko i ja jel smo totalno u bed zbog skole.
    Inace za crvenu majcu nisam primjetio tak mi puhne!!!!!!!!!!

jhgf
    Guest
    zakaj ste bed zbog škole,mislim ti i GOGI????????KAJ TEBE NE ZANIMA NITI JEDNA CURA IZ 7 ILI 8 RAZREDA????????????

Excalibur
    Guest
    Luka se ponaša ko neka "muška ×××××",kako misli da se mora "s nečim zadovoljavat"? ,a ove klinke još uvijek sline za njim nakon onog što je napisao....

Excalibur
    Guest
    Luka se ponaša ko neka "muška ×××××",kako misli da se mora "s nečim zadovoljavat"?a ove klinke još uvijek sline za njim nakon onog što je napisao....

Luka
    Guest
    Mama ti zenska ××××× pa zivi inace excalibur je tolko izlizani nadimak da si pod hitno moras nac novi!!!!!
    To kaj mislis raci mi u facu i uostalom ne trebas 2 put ponavljat seljacino debilna

Slične teme

1. luka modrič
    By hi hi hi in forum Nogomet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-03-2012, 21:18
  2. luka blažanović
    By baby in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-01-2008, 20:50
  3. a di nam je luka pavlović?
    By *black* in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5