Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 89

Tema: luka boršić

kikica
    Guest
    kaj mislite o tom dečku? )

.
    Guest
    koji je pak taj?

kikica
    Guest
    ide u 8b razred u novu školu!SIMPATIČAN JE ZGODAN I NEZNAM KAJ DA VIŠE VELIM MA M E D E N I JE!!!!PUSA LUKI OD CURE KOJU NI NE PRINJEČUJEŠ!!!MOŽE LI MI TLO REČI JEL IMA MOŽDA CURU????

scroll
    Guest
    ok,vi ste si klinci fakat priuštili previše tema, ajd sad otvorite teme o svim učenicima nove i stare škole. svi ste luzeriii!!!

Vale*
    Guest
    kikica-nema ti curu,pa....

Uglavnom,pošto on mene naziva kurvom,ja ću samo njemu reći neka se spusti malo na zemlju jer nije zanimljiv. . .barem meni!Kada to učiniš,javi se !I ugledaj se na buraza...komad i pol,nema šta

poli
    Guest
    kaj zbilja nema curu daj reci istinu?tak zgodan a nema curu!!!!kaj je zbilja umišljen,reci mi molim te kakv je ?jer ga ja OOBBOŽAVAM!!!!1

POLI
    Guest
    E DA RECI U KOGA JE ZALJUBLJEN??????????????PUSA LUKI!

POLI
    Guest
    DAJ VALE* JAKO ME ZANIMA!!!!!!!!!!!! )

peugot girl
    Guest
    vvvvvaaaaaaallllllllleeeeeeee*daj reci i mene zanima u koga je luka zaljubljen!!!

LEPTIRICA
    Guest
    LUKA VAM NEMA CURU TAK DA ZNATE JER UVIJEK DOK ČEKA AUTOBUS UVIJEK JE SA DEČKIMA!!MOŽDA MALO UMIŠLJEN JE ALI NEMA VEZE ZATO JE JAAKKO ZGODAN!KOD NJEGA MI SE NAJVIŠE SVIĐA ONAJ NJEGOV HOD,NJEGOVO LICA I NJEGOV POGLED OD KOJEG SE RASTOPIŠ!!!!A KAK SE TEK TUČE,MA JEDNOSTAVNO JE SAVRŠEN!!!A SIGURNO SE I DOBRO LJUBI,JOJ BAŠ BIH PROBALA!!!LUKA AKO OVO ČITAŠ ZNAJ DA TE OBOŽAVAM!!!!!PUSA ) ) ) ) )

hobit
    Guest
    curice moje drage, zao mi je!

ON VAM IMA CURU!
    zakasnile ste!
    cura je tak zgodna da vam je to nesto nevjerojatno! ×××× ga, zakasnile ste!
    stari, pozdravi mi papcinu (svoga brata). )

leptirica
    Guest
    ajd onda napiši kak se zove ak si frajer!? )

graberec
    Guest
    hobit nije frajer nego frajerica,a luka je dobar dečko.......

LEPTIRICA
    Guest
    DOBRO,KAK MU SE ZOVE CURA AKDE HOBIT RECI!?PA LUKA JE MOJ ANĐEO!PUSA )

Vale*
    Guest
    ŠTA?!?Od kuda vam da Luka ima curu?! Koliko ja znam nema,trebao je brijati s jednom curom ali ništa od toga nije bilo! Ajd ti meni reci tko si ti pa te možsa mogu "skompat" s njim!R E C I . . .

leptirica
    Guest
    ako si možda danas vidla kada je bio blagoslov kruha poslije 3 sata ja sam ti stajala ispred gorana forgača i luke!!!od svih mjesta stali su si baš iza mene!jel se ti zoveš vanja?jel možda znaš ko se luki sviđa?

frend
    Guest
    Ma Luka je dobar, isto ko i njegov brat. Oba dva su zakon

KOLAČ
    Guest
    TKO JE TAJ MALI?bURAZA MU ZNAM ALI NJEGA NE!oPIŠITE GA!

leptirica
    Guest
    on vam je visok,onak malo tamnoput,ima kratku kosu složenu u jež,moderno se oblači,a njegov pogled uh!!!!!!!dobro se tuče da naglasim!!!!!!!!!ma sladak je! )

hobit
    Guest
    ja vama nemam kaj objasnjavati! ja nisam nikakva vanja i ne dugujem vam nikakvu uslugu tj. ne namjeravam vam nista skemijati jer vam ON, drage moje curice, bari cure iz srednje skole!

)
    jel tak, mladi borsa?!

leptirica
    Guest
    čuj hobit ja tebe nisam ništa pitala pitala sam vale*!!jel ti jasno onda se ne mješaj u tuđe razgovore!luku niti jedna srednjoškolka ne bi pogledala!!!!!neka se malo više počinje za osnovno školke zanimati jer nezna kolike cure pate za njim a on ih ne šljjivi niti 5 %!!!jasno! )

pavuša?
    Guest
    ej!!! samo si pozdravi buraza...reci mu da ga puuuno pozdravljam...pitaj ga jer je rješio ono do kraja! ma znat će on tko sam ja!!!!!!! kissić

Vale*
    Guest
    Ne,nisam vidjela,sorry! Da,ja sam Vanja. . . ma znaš me,ne?!Daj reci tko si ti?!!

Hobitu...Luka ne bari cure iz srednje,možda je zbario na tulum(ne znam kada ali se pohvalio) Mariju,ali...prvi glas da nekog iz srednje bari! Ako da,reci koga?!Mislim Luka je super zgodan i sve,ali... )

A tko si ti da sve znaš?!Tvoj nick stalno vrluda po forumu. . .

graberec
    Guest
    čuvaj se hobit jer bi mogla i batine pokupiti na forumu
    ove klinkice mi djeluju jako opasne ali i jako jako glupe...
    ne brini frendice bum te ja branil...
    pošto nisi sigurna o kome je riječ, reći ću ti samo da te pozdravlja tvoj sused

leptirica
    Guest
    pa naravno da te poznam! idem u 7 razred ne bih se baš predstavljala,luka zna tko sam ja!!!!jel možda znaš u koga je luka zaljubljen?jel je zbilja umišljen?VANJA MORAM TI REČI DA SE SUPER OBLAČIŠ!!!!! )

Slične teme

1. luka modrič
    By hi hi hi in forum Nogomet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-03-2012, 21:18
  2. luka blažanović
    By baby in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-01-2008, 20:50
  3. a di nam je luka pavlović?
    By *black* in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5