Stranica 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 362

Tema: Honda Accord 2.4 executive , Opel Vectra GTS sport 2.2 dtr

  1. #51
    T-IE
    Guest
    Pa recimo da je tako, ali budući da mi se kat. bio rasuo i da sam kupio drugi koji me opelo po đžepu znam ga u najsitnije detalje...

    Pozdrav.

  2. #52
    širokobriježanin
    Guest
    Kako volim kad se ovako s ljudima lijepo razgovara... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  3. #53
    POLOVNJAČA
    Guest
    A moj ČAĐO , ni ja nisam naka pamet ali brucoš ekonomije ne zna a postolar zna za katalizator ?!?
    Sramotaaaa!
    Ugasi ti ovo čudo i knjige u ruke bržebolje!!!

  4. #54
    širokobriježanin
    Guest
    A koliko postolar(ica) ima godina, a kolko ja??? Tek sam prije 10 mjeseci naučio šta je kvačilo, a kamoli da znam šta je katalizator. <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #55
    Pocket Rocket
    Guest
    MICK JAGGER

    bullit mi uopće nije relevantan pri ocjenjivanju automobila.I ne seri jer nemaš pojma o GTS-u.Proveo sam par dana s tim automobilom i auto dobiva ocjenu 8/10.

    A INTPC, to što je Vectra teška nema nikakve veze, jer njena namjena nije jurcanje.A za mjenjač griješiš.To što si ti probao neku Vectru ili Astru iz 91' sa F18 mjenjačem, ne znači da se možeš držati toga kao pijan plota da mjenjač ne valja.Dapače, mjenjač u GTS je iznenađujuće solidan.Kvaliteta izrade je na maksimalnoj razini, a komfor i udobnost izvrsna.Ovjes je odličan, auto jako dobro leži,tek pri jačim pretjerivanjima ima tendenciju bježanja nosa, što se rješava jednostavnim abgasom.Još imaš i elektroniku.Volan je izvrstan.Direktniji nego na Mondeu ST220.To me jako začudilo.Izvrsna sjedala.Sve u svemu, INTCP, auto je jako dobar za taj novac, vrlo kvalitetne izrade, što se tiče izgleda o tome nebi s tobom.Jer je tebi prošli Accord ljepši o d novog.

    Htio bih još malo o GTS-u i to skrenuti pozornost na lijepo proračunat mjenjač.

    Prvo probajte, pa pričajte.

    Vectri dajem 8/10.


  6. #56
    POLOVNJAČA
    Guest
    Šta ti je to kvačilo ?
    Jel to kumplug ?

  7. #57
    širokobriježanin
    Guest
    KUPLUNG=KVAČILO=SPOJKA...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  8. #58
    POLOVNJAČA
    Guest
    Pocket u pravu si što se tiče nove Vectre . Gledala sam je u salonu dobru uru vrimena ( tila sam mjenjat staro za novo ali tada nije ona ulazila u tu akciju ) . Taman je stigla u to vrime i znam da sam je danima sanjala . Stvarno komad od auta . Moja mi je izgledala tada ka fićo naspram njoj ( Vectra 91.god. 1.7 D ) . Nisan je vozila ali iznutra i ono šta mi je prodavač pokaza oduševilo me .

  9. #59
    Pocket Rocket
    Guest
    I INTCP,samo sam čekao da navedeš razloge zašto nećeš ni Hondu,a ni GTS.
    Znao sam da mora bi Alfa, ali da je tako ×××××vi razlog za Hondu recimo, ne mogu vjerovati. Kako si ti zatucan...
    Ali dobro, nadajmo se da će propasti Fiat, a s njim i druga talijanska smeća.


    Šala...

    Daj dođi sebi...Ima još automobila INTCP...
    Ima još...

  10. #60
    POLOVNJAČA
    Guest
    Nemoj tako , Pocket ! Čovik je zaljubljen u talijane pa imaj razumjevanja . Čudni su osjećaji ...znam to dobro....

  11. #61
    Pocket Rocket
    Guest
    POLOVNJAČA

    sam Vectrom GTS sam prevalio nekih 400 km u komadu u jednom danu i auto je zaista odličan.Ima zaista izuzetan mjenjač, direktan volan.Udobnost je fenomenalna, kao i ovjes koji je malo krući, a opet strašno ugodan.Od opreme auto ima sve,izgleda fenomenalno, a ovaj motor mu je taman mjera.Uz sve to je i štedljiv.
    Bravo za OPEL.
    Pogotovo moram naglasiti i Signum koji sam također upoznao.OPEL grabi u velikim koracima, a ako ljudi na forumu to ne vide, onda su oni sami GASTERBAJTERI.
    Jer, u dolasku je nova ASTRA naspram koje GOLF 5 izgleda kao kola za voziti sijeno.Najljepši auto u klasi.Naravno Alfistima je 147 koju niti jedan Alfist ne prizna pod pravu Alfu.Poluproizvod.
    Šlag na kraju, djeco moja će biti CORSA OPC sa 175ks, koja je već na tržištu duže vrijeme, a dolazi kod nas.

  12. #62
    POLOVNJAČA
    Guest
    Sa starom sam prišla 300 000 km bez da sam imala problema ikakvog , pa mi je to bila ponovna opcija ,ali sam išla da mi triba malo gradsko auto i za...la se . Clio nije loš ali sa njom sam sve mogla duplo više . A tek da je ova nova ...

  13. #63
    _VR6_
    Guest
    1. Honda Accord
    2. Opel Vectra
    3. Alfa 156

    Vectra i Alfa bi se mogle zamjeniti u slucaju da Opel ima los mjenjac.

  14. #64
    Kas odlog.
    Guest
    Hondo, kad si promjenio avatar? Ništa od onog Alfo? Stara ljubav ostaje.

  15. #65
    Hondo
    Guest
    Kaj ga ti vidiš izmjenjenog?
    Sad postam sa posla i sve mi je po starom. Kad postam od doma, onda je promjenjen. Ništ ne kužim.

  16. #66
    Kas odlog.
    Guest
    Pa prije si imao znak Honde, a sad GTA mašinica. Nisam primjetio kad si mijenjao. Jel znaš zašto se nemogu ulogirati sa posla?

  17. #67
    Girrari
    Guest
    Pocket, ×××ך li ga ×××ך.

    Vectra je jedna pristojna i solidna limuzina. Nije da me preveč oduževljava, ali Bože moj...

    U ovoj kombinaciji bi radije uzel Hondu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  18. #68
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mi u firmi imamo novu Vectru GTS V6... ful oprema... auto izgleda ××××no i izvana i iznutra... ××××ga mala je vjerojatnost da ću se provozat u njoj... ali šoferi kažu da joj je jedina ozbiljna mana premali rezervoar benzina... kad je sparkana uz Lagunu V6 (max oprema).. izgleda nekako čvršće, masivnije...opakije....

  19. #69
    Hondo
    Guest
    Kas
    Mijenjao sam prekjučer, no baš mi i nije primio promjene. Ne kužim kaj mu je.
    Sličan problem sa logiranjem sam imao i ja i čak sam kontaktirao webmastera, no zaključak je da su to neke mušice operativnog sistema i da logičnog lijeka i nema. Meni se sve sredilo kad sam se sa laptopa direktno (a ne preko mreže kao sa posla) logirao i odonda i preko mreže sve radi. Lude stvari.

  20. #70
    Pocket Rocket
    Guest
    Girrari, jesi vozio GTS-a?
    Nitko nije rekao da nebi Hondu, ali govorim da je GTS ××××n auto.A to i je.

  21. #71
    Girrari
    Guest
    Ma ne mislim na ovo kaj pišeš o Vectri; to je OK i s masom toga se slažem.
    Nego ovo za Alfu... poluproizvod, da j Astra lepša od 147...hmmm

    Ono kaj mene užasno odbija od 147 je cijena koja je bolesno visoka i činjenica da nemaju pošteni motor u ponudi izuzev GTA.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  22. #72
    piquet
    Guest
    kao i obično se ×××× po autima, a kada netko provoza onda je fenomenalan.
    pocket rocket baš me zanima tvoje mišljenje o vectri prije nego si je imao priliku provozati?

  23. #73
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket, a što je to toliko ×××××vo? Meni je uz per. na autu glavni dizajn i zato hondu ne bi ni pogledao jer mi se auto ne sviđa. A meh mi nije uopće bolji od alfe. Eto toliko. Sa alfinom kvalitetom nikad nismo imali nenormalnih problema i zato ne bi ni razmišljao o nekom drugom autu.

  24. #74
    Pocket Rocket
    Guest
    Tvoj izbor.
    A što se tiče 147-ice, Girrari, sam si rekao u jednoj diskusiji sa mnom da se slažeš i da to nema veze sa Alfom i da je poluproizvod...

    ××××ga, ajmo se odlučiti...

  25. #75
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket, u vezi vectre, baš me briga za koju je namjenu taj auto. Pa baš i zbog namjene ga ne bi kupio kad mogu imati NAJSPORTSJKIJU LIMUZINU SREDNJE KLASE ALFU 156. Mazda 323 turbo je bolji auto od petarde, a tebi ipak nije legla i zgadila ti se. E pa tako bi se meni zgadila vectra na prvi pogled, a i accord kad bi ugledao na cesti 156. Ništa mi ne može zamijeniti one ćukice i onako ukusno složen auto. Pa čim sjednem unutra znam na čemu sam,. Sve boje pomno odabrane, materijali PRVOKLASNI. Ime, tradicija, performanse, stil, pa ja da gledam vecrtu GTS? Opel? Koji će mi to k..? P anisam starac od 55 godina da mi treba prostor, neupadljivost, štedljivost i druge ×××××rije.

    Po svemu mi 156 najviše odgovara. Najljepša, najbrža, najbolje leži, koči solidno, a izgleda da ove nove koče ubojito - 37m za 2.4 JTD 16V). Mjenjač brz, precizan, istina malo duži hod, al još uvijek dovoljno kratak (vama peugeot 206 ima OK hod), upravljivost odlična, predvidivo ponašanje, direktan volan, dobar feedback, zvuk (nije kako treba, al ima ono malo alfinog, čak i u 1.6 motoru), Jesam li spomenuo dizajn? Ukusno odbarane materijale sa stilom. To je sve meni važno pocket, sve, a ne samo da ide, da je jeftin i da se ne kvari. Takve čisto ekonomske činjenice me ne zanimaju iako sam na ekonomiji.

    To su ukusi i preferencije kupaca pocket. Ljudi nisu roboti da kupuju ono što najviše nudi za te novce. Barem aj nisam i uvijek ću platiti više makar dobio 10 ks više i bolje ležanje na uštrb potrošnji, udobnosti i prostoru. Možda je vectra full packet za tu cijenu, al to me čisto ne dira i ja znam što mi treba od auta.

Slične teme

  1. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  2. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •