Stranica 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Prikazujem rezultate 351 do 362 od 362

Tema: Honda Accord 2.4 executive , Opel Vectra GTS sport 2.2 dtr

  1. #351
    Cezy
    Guest
    Abarth rulez

  2. #352
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari ti pričaš o natjecateljskim verzijama.

    Uglavnom ja znam da s minijev ovakvim serijskim operem puno auta, a s fićekom je to nemoguća misija.

  3. #353
    INTERCEPTOR
    Guest
    Uglavnom to je kao da uspoređuješ porsche 911 i lotus esprit. Porsche se u pogledu upravljivosti i ležanja može sakriti pred lotusom.

  4. #354
    Cezy
    Guest
    Daaaa,imao si oba dva,pa ih poznas u milimetar!?!?!?!

  5. #355
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nisam, al to je opće poznata stvar. Od lotusa ima učiti i ferrari, a kamoli porsche.

  6. #356
    Girrari
    Guest
    INTCP, svaka čast Miniju, ali tako degradirati jednu legendu poput 1000 Abarth... fakat nemam riječi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  7. #357
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nisam ga uopće degradirao. OK TC je konkurentan. Al obićni fićeki koji nisu abarth su da oprostiš klasa ispod običnih minija 1000 i 1100.

    Pa mene vrijeđa kad mi netko kaže da imam nešto tipa fićo.

  8. #358
    Girrari
    Guest
    Dok se javno ne ispričaš za uvrede i objede na račun legende kao što je 1000 TC Abarth, ne razgovaram s tobom.

    A Fićo je jugoslavenski proizvod!<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  9. #359
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ok javno se ispričavam što sam povrijedio tal. legendu.

  10. #360
    Cezy
    Guest
    Thats better! )

  11. #361
    Girrari
    Guest
    Eto, sad smo opet kolege. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  12. #362
    Alan
    Guest
    Alo ljudi. Pa nitko nije sa prvim koracima dostigao zvijezde. Nije fer govoriti o hondinom dieselu kao necem novom neisprobanom. Vrlo sam dapace siguran da ako je po opcenitoj kvaliteti honde suditi, nebude nimalo los. Naime ljudima je tesko prihvatiti da jedna honda sa prvim dieselom moze nadmasiti dugogodisnju tradiciju jednog svabe, no o tome cemo raspravljati za koju godinu kad se pokaze (ne)kvaliteta. Moj glas ide za hondu. P.S. za INTERCEPTOR: Covjece sta si ti jeo? Novi accord ti je ruzan!? Auto izgleda pre××××no. Ali o ukusima se ne raspravlja... Razmisli jos jednom..

Slične teme

  1. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  2. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •