Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 362

Tema: Honda Accord 2.4 executive , Opel Vectra GTS sport 2.2 dtr

  1. #1
    Opelek
    Guest
    Evo otvaram jednu novu temu dosad nismo uspoređivali danas tri atraktivna automobila tri limuzine Honda accord 2.4 EXECUTIVE , OPEL VECTRA GTS SPORT 2.2 DTR I ALFA ROMEO 2.0 JTS DISTINCTIVE .Jedan japanac i njemac i talijan zelim cuti vase komentare i otim automobila jer znamo da su danas najvise atraktivni izmedu srednje klase limuzina koje nude dosta komfora i perfomansa .Moj prvi je izbor Honda Accord onda Opel Vectra onda Alfa Romeo . Zelim cuti vase komentare Hvala....

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Čekaj da počne pljuvanje po GTS-u koji je izuzetan automobil, sada će Alfisti dizati Alfu u nebesa.
    Honda je mrak, tu neće srati puno...
    ETO...

  3. #3
    Opelek
    Guest
    znam accord mi je mrak auto makar kaj je limuzina ali karavan mi nije nesto ali ovaj novi dizel sta ce se sad ugradivat accord je super 2.2 i-CTDi , snaga 140 konja ubrzanje 9.4 sek do 100
    210 km/h potrosnja 4.6/6.7l na 100 km , opel mi je vise obiteljski auto a alfa ne znam je dizajn lijep ali kvaliteta nije kao kod accorda i mislim da cu na proljece mozda kupit accord novu ili dvije godine staru ali kad dode Honda Accord Type - R.Vidio sam neki dan u zagrebu novu accord nazad sa spojlerima ××××no izgleda

  4. #4
    Cezy
    Guest
    Ne kazem da je najbolja,ali ja bi uzo alfu,zato kaj me rajca vise nego accord ili vectra.

  5. #5
    rale
    Guest
    isao sam u hondu pitat za accord 2.2 i-ctdi
    stize u 2 mjesecu i kostace 28000E sport verzija
    to je fakat prevelka razlika...benzinac slicnih performansi je pre 5000E jeftiniji sto je cudno jer su danas razlike u cijeni fakat male izmedu dizela i benzinca

    kak me zanima slicna klasa auta,moj izbor bi bio mazda 6 karavan CD136ks TE


    a cek.....tema je pocela s benzincima....onda accord 2.4

  6. #6
    rale
    Guest
    stavili su cijene za 2.2 i-ctdi na hondine stranice
    cak je skuplja i od 2.4

  7. #7
    Hondo
    Guest
    Malo razmislite zašto:
    ovo je prvi pravi Hondin diesel pa je u pitanju i malo prestiža. Po testovima kažu da su sa ovim motorom opet pomaknuli granice kod konstrukcije i performansi diesel motora. I ono zapadnom svijetu skoro pa najvažnije: ctdi već sad zadovoljava (i premašuje) euro 4 normu, dok su svi današnji dieseli jedva na euro 3 (zapravo su svi ispod).

  8. #8
    QVerde
    Guest
    Nove honde su mrak složene i lijepe, ali imaju nažalost preslabe motore, jedino accord type S dolazi u obzir. Vectra = dobar izbor za svekoliko boljestojeće pučanstvo. Alfa, the one & only! Još da dođe novi quadrifoglio koji najavljuju! Možda uskoro, a možda tek u 158-ici.

  9. #9
    rale
    Guest
    nisam obracao paznju na euro norme

    al performanse i oprema...malo mi je preskup...laguna nudi dci 150ks za puno manje novaca....mada mi je honda draza i ljepsa

  10. #10
    opelek
    Guest
    je sam isto procitao na internet stranici da je to prvi pravi deizel iz honde koji puno bolji od danjasnjih da zadovoljava euro 4 norme kozne kakve ce mozda motor poslije 50000 km imati problema snasim dizelom jer zanmo da je nas dizel najnekvalitetniji dizel u svijetu . Mislim da je eurodizel izmedu d1 i d2 dizela koji se prije proizvodio

  11. #11
    Hondo
    Guest
    Djetelino, Type S ti je samo paket opreme koji dolazi sa 2.4l motorom koji je isti kao i recimo u opremi Executive, a glavna odlika mu je tzv. Aero kit odn. malo izraženiji spojleri po autu. Ekvivalent kod 2.0l motora mu je paket Sport, no on nema Aero kit.

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja ću samo reći zašto ne bi vectru npr. Zato jer je ružna, teška, slaba, spora, usran mjenjač, prosječno ležanje, gastarbeiterski brand.

    Zašto ne bi Hondu? Samo jedan razlog - ne sviđa mi se uopće. Ljepši je bio stari accord.

  13. #13
    Mick Jagger
    Guest
    Pocket ti se bar družiš sa Bullitom pa nek ti on objasni kako je GTS izuzetan auto.Daj odrasti više.

  14. #14
    rale
    Guest
    a 156 mi nekak ne spada tu

    znam da je stavljena u srednju klasu al baza je ista ko i za 147-icu?

    tu bi onda ulazili svi kompakti s gepekom...mislim cak da astra ima duzi meduosovinski razmak(a kao po tom se gleda klasa?)...
    uglavnom vectra,accord i ostali su za pol broja veci od 156-ice tak da mi ne zgledaju ko medusobna konkurencija kod kupnje

  15. #15
    QVerde
    Guest
    Dečki, kod nas vam diesel u hondi nebu prošao, ima po salonima rabljenih hondi diesel pa nitko ne kupuje. Prvo kaj zamisliš kad se spomene honda je superkvalitetan benzinac, a za diesela nitko i nezna, kupit će mazdu 6 ditd.

  16. #16
    širokobriježanin
    Guest
    Kad smo već kod ekotestova, prolazi li Clio 91. godište ekotest i šta bi se trebalo napraviti na njemu da prođe?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Rale 156 je čista srednja klasa. Nije ona na bazi 147 nego je 147 na bazi 156.

    Ne možeš reći da je focus s gepekom klasa alfe 156.

    Samo je problem štoe je srednja klasa narasla u međuvremenu.

  18. #18
    Hondo
    Guest
    Ono su Roverovi dieseli koji od Hondinih odlika nemaju nijednu.
    opelek, a kakvi su (ili budu) francuski HDI motori sa filterom čestica kojem treba i aditiv doljevati, a ljudi ih i dalje kupuju?

  19. #19
    QVerde
    Guest
    Hondo, da 2.4 je od 190 ks, pogledao sam. Mislio sam da ima razlike u snazi, što bi bilo logično. Ograničen sam na djeteline. )

  20. #20
    Cezy
    Guest
    Pa onaj 1,7 cdti iz civic-a,koji je prvi hondin diesel,se nije bas proslavio.Malo sam skeptican kak ce sad ovaj funkcionirat.

    Cep,mrzim opele isto kao i ti ali meni GTS nije bas gastarbeiterski.Crni sa felgom mi jos izgleda schick.

  21. #21
    rale
    Guest
    mislim da se taj 1.7 u civicu jos vukao od isuzua

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Istina. al sam brand opel je gastarbeiterski.

  23. #23
    QVerde
    Guest
    Hondo, a u starijim roverima su hondini benzinci, kaj su napravili trampu? Hondini benzinci za roverove diesele?

  24. #24
    Hondo
    Guest
    1.7 iz Civica nije Hondina konstrukcija. To je Isuzuov motor malo prilagođen Hondinim zahtjevima.

  25. #25
    Cezy
    Guest
    Neznam rale,ali sam 100% ziher da su svi pisali kak je to prvi hondin diesel.

Slične teme

  1. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  2. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •