Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: jos jedan dokaz neiskusnosti mladih vozaca

  1. #1
    astra-man
    Guest
    U prometnoj nesreći u Sopju šestero ozlijeđenih
    Objavljeno prije sat vremena


    U SUDARU dvaju automobila koji se dogodio sinoć oko 19.20 sati u Sopju kod Slatine dvije su osobe teže a četiri lakše ozlijeđene, izvijestila je jutros Policijska uprava virovitičko-podravska.

    Sudar se dogodio na križanju županijskih cesta 4026 i 4024, kada je vozač osobnog automobila zagrebačkih oznaka Davor E. (1984.) iz Slavonskog Broda, ne propustivši sva vozila koja su išla cestom s prednošću prolaza, udario u vozilo slatinskih oznaka, kojim je upravljao Mato S. (1979.) iz Čađavice. Iako je vozač Davor E. kočio, automobil se nije mogao zaustaviti, udario je u auto slatinskih oznaka te ga od siline udarca odbacio na istočni kolnički trak. Automobil zagrebačkih oznaka zaustavio se na zapadnom kolničkom traku.

    Teže ozlijeđeni su putnici u zagrebačkom automobilu Alen R. (1975.) iz Slavonskog Broda, koji je zadobio ozljede glave i Miroslav R. (1976.) također iz Slavonskog Broda s ozljedom nosa. Oni su prevezeni u virovitičku bolnicu, gdje su zadržani na liječenju.

    Lakše ozlijeđeni su vozač zagrebačkog automobila Davor. E i treći putnik Robert T. (1981.) iz Slavonskog Broda te vozač slatinskog vozila Mato S. i putnica Ljubica S. (1961.).

    Ulje koje je pri sudaru isteklo po kolniku očistili su slatinski djelatnici poduzeća "Ceste" iz Bjelovara.

    Protiv vozača Davora E. bit će podnesena kaznena prijava zbog kaznenog djela izazivanja prometne nesreće te zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, priopćila je, uz ostalo, policija.

  2. #2
    Megane_SB
    Guest
    Na čast i diku mom gradu...
    Odfurajte ×××××a drito u zatvor...

  3. #3
    skywalker
    Guest
    nije to nikakvo neiskustvo, to je bezobrastina, bahatost i primitivizam, odraz (ne)odgoja i stanja duha u drustvu.
    ×××××u, sve dok ne smisle neke primjerenije kazne ljudi ce stradati po cestama i onda kad to ne bi trebali.

  4. #4
    QV
    Guest
    Ak nemaš auto i sposobnost, nemoj brzo voziti. Ali ima i slučajeva da te spori i nesposobni vozači iživciraju i posredno izazivaju nezgodu.

  5. #5
    Mario Haas
    Guest
    Puno se pisalo na tu temu. Stvar je u tome da se svi znaju brzo vozit, imaju mrak aute, znaju sve o nogometu, kako treba sa ženama, razumiju se u politiku i znaju sve marke piva na pamet.

    Osim Turbolimača i mene. Mi smo loši vozači.


  6. #6
    Cezy
    Guest
    Pa istina ziva,gas zna dat svaka ××××××.Samo kak se zaustavit?

  7. #7
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ja ću ti reć.
    Ciljan u stablo ,kontejner ,zidić ,kupinu....

  8. #8
    QVerde
    Guest
    )

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Ovo nije smjesno.Neki se to pitaju kad je vec prekasno.

  10. #10
    T-IE
    Guest
    E pa ti koji se to pitaju nek se ne hvataju volana.

  11. #11
    Megane_SB
    Guest
    E, a to neznaju dok ne pogode stablo ,kontejner ,zidić ,kupinu....
    Ja srećom nisam do sada u ovih 10 godina ništa pokupio ali sam bio jebački blizu...Par puta sam bio pokupljen...I to dobrano...
    Počeo sam cijeniti sigurnost u autu i đinđe kao ABS, ESP i slične traction dodatke.
    28 god i još bi barem 10 ako je ikako moguće ....

  12. #12
    širokobriježanin
    Guest
    NE BUDI SKROMAN MEGANE!
    Bit će ti i malo kad doživiš osamdesetu...
    Evo, moj pradid se može pohvaliti s čak 92! Rodio se kad i Hajduk!!!

  13. #13
    Megane_SB
    Guest
    Nažalost, nije to samo do mene...
    Ali ne dam se....
    Evo vam k...c što ćete od mene nj napraviti, kako bi rekao jedan naš heroj.
    Ako idem, vodim barem dvoje sa sobom )

  14. #14
    QVerde
    Guest
    Živi brzo, umri mlad! )

  15. #15
    cuore
    Guest
    i budi lijepo truplo. )

  16. #16
    Pocket Rocket
    Guest
    HASS,

    ne sekiraj se...Ni ja ne znam baš voziti!!!
    Morao sam skinuti turbo i staviti čep jer bi jednostavno bilo kobno..



    Sada ide samo 160 km/h po vukovarskoj...



    Navecer, naravno...
    Tako da je 110% sigurno!!!

  17. #17
    širokobriježanin
    Guest
    Idem ja s posla, curu odbacujem u Zaprešić, siđem s autoputa kod King Crossa i idem prema Podsusedu, vozim 40 zato što znam da je tamo murja (a i ne mogu više ) ), i štrumf za lizalicu i STOP!
    Dobra večer, jel bilo alkohola, nije, doviđenja...
    Vraćam se iz Zaprešića istim putem, kad opet oni. I tip (isti) opet meni "vozačku i prometnu..." Gledao me je nekoliko sekundi sve dok ga nisam pitao moramo li to sve ponovno prolaziti jer me je zaustavio prije 20 minuta. Prvo se je malo zamislio i mrko me pustio dalje.
    Još me nikad nisu zaustavili, a večeras dvaput.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Jel vam se SVT pohvalio kako ga je murja ćopila u subotu? I to pod flešom...

  19. #19
    Pocket Rocket
    Guest
    Čuo bogami...
    Zato i želi Renaulta...
    DA MOŽE BJEŽATI!!!

  20. #20
    QVerde
    Guest
    Rocket, onda smo istomišljenici. Ja uredno sa 160-170 ispod podvožnjaka savska-slavonska. Samo da ovo ne čita koji drot. )

  21. #21
    QVerde
    Guest
    Ak je bila sa Golfom SDI, pobjegao bi im i nabrijani wartburg. Ne vole ti se oni ganjat, rađe ti blokiraju cestu, da se ne sramote u sdi-u. Sad sam čuo da su nabavili superbe sa travimom. Imaju i merc. karavanke, samo ne znam koji motor unutra?

  22. #22
    POLOVNJAČA
    Guest
    Mene je murija zaustavila ( u mom kratkom životu ?!? ) jedno 150 puta ,uslikalo 20-etak ,a plavih kuverti stiglo doma neman pojma koliko ( uredno , sa uplatnicama ) , pa se ti sad nemoj bojat ?!?!
    Sve u svemu , nije to neki strah ko strah već sam mogla kupit Perčevog ČAĐU za te novce...
    Jeli tako Perac ?
    Ako ne i dva , tri...

  23. #23
    QVerde
    Guest
    Zaboravil sam, na dionici zg-bregana, patrolira jedan audi A4 1.8T sa čipotekom unutra, sive boje, nisam gledao regu. Vidio sam da je zaustavil tipa u ML-u, i na žutu sastrane. To im je valjda najbrži auto u ergeli.

  24. #24
    Cezy
    Guest
    Zato se namjerno vozim ko puz,jel nedam toj gamadi nofce.A pogotovo sad kad su uveli section control,je tempo u banani.

    Qv benzovi su 220 cdi.

  25. #25
    QVerde
    Guest
    cezy, idem skinut onaj filmić o giuliji ti, pa ću se javiti

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •