Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 140

Tema: Ekonomisti, ujedinimo se!

  1. #51
    širokobriježanin
    Guest
    Već sam se uplašio...

  2. #52
    širokobriježanin
    Guest
    Nisi mi rekao kakva ti je to slika ispod nicka.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  3. #53
    zonta
    Guest
    ŠB, mislim da ti na fax nema puno svrhe ići............otkad su ukinuli Kefu i zabranili pušenje na cijelom faksu više nema smisla ići tamo...........imaš onih 5-6 kafića preko puta, tamo ćeš saznat sve šta trebaš

    Ako si baš navalio na predavanja, onda jedino iz Rčn, jer sam nema teorije da to shvatiš

    Adios !

  4. #54
    širokobriježanin
    Guest
    Pokušat ću ići na što više predavanja, ali mislim da baš i neću stići. Sutra baš imam predavanje u 10 iz statistike. Baš me zanima kakva je škvadra...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #55
    Pocket Rocket
    Guest
    Škvadra?
    Kompleksaši, kurvice, normalni ljudi, pristojne djevojke i tak to...Ko i svugdje...
    Kloni se kafića preko...
    Malo ko' pametan je tam...


  6. #56
    širokobriježanin
    Guest
    Bio sam danas na 15 minuta i stvarno sam se puno toga nagledao. Prvo što mi je upalo u oči par sređenih pila (astra, bravo, bembure...), a unutra kao neki cirkus, prevelika gužva i zbrka za moj ukus...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  7. #57
    Pocket Rocket
    Guest
    O tom ti ja pričam...

  8. #58
    širokobriježanin
    Guest
    Jedno pitanje nevezano za temu, koliko imaš godina? Negdje sam pročitao, ali zaboravih.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #59
    Fresh
    Guest
    OS PUNTO

    Nisam se htio ranije uključiti jer sam i ja sumljao da je širokobriježanin = Perac.

    Da se širokobriježanin ne zamara o čemu pričamo, povući ću samo neke paralele

    oboje ste brucoši na ekonomiji,
    oboje ste iz približno istih krajeva (ako ti nick odaje porijeklo)
    oboje radite
    oboje tek spoznajete o autima
    oboje imate Golfa

    Razlike:
    Perač ima četvorku TDI, ti imaš jedinicu
    Perac sluša Matu Bilića, ti ?
    Perac je bio ''pain in the ass'', ti djeluješ kao normalni sugovornik

    Sad ti je jasno od kuda sumnje, usput, sad znaš profil Peraca, pa javi kad ga upoznaš.

  10. #60
    širokobriježanin
    Guest
    Evo, da ja kažem ono što imam za reći.

    Da, ja jesam "Perac".
    Prvo isprika OS PUNTU što sam ti slagao.

    Naime, radi se o ovome:
    Ovaj forum sam otkrio prije par mjeseci i odmah mi se jako svidio. Htio sam odmah sve saznati o vama pa sam počeo s onim napadnim pitanjima. Što se tiče golfa IV TDI, trebao sam ga dobiti, tj. nadao sam se, ali to se izlojavilo. Ali prije nego se izlojavilo ja sam počeo pričati po forumu kako ga već imam, kako sam radio za njega (što i jesam) i kupio ga, i pitao sam vas kako ga nabrijat, bla, bla, bla...
    Kako sam shvatio da neće biti ništa od TDI-a, prestao sam jednostavno pisati po forumu, ali nisam ga i prestao čitati.
    Htio sam se priključiti, ali ovaj put bez "laži" o nekom TDI-u, jednostavno sam htio biti ja i reći da vozim jedinicu dizela, a ne četvorku turbo dizela.
    Pod nickom Perac sam jednostavno krivo započeo i sada sam to htio ispraviti, jednostavno pod novim nickom, ali sam se na početku previše otkrio pa ste i zdravim razumom mogli lako zaključiti da sam ja on - Perac.
    Nadam se da mi nećete zamjeriti, ali ako skužim da baš nisam među omiljenijima, jednostavno ću se povući...
    Još jednom isprika svim članovima foruma!

  11. #61
    mc
    Guest
    Kume, daj se skuliraj malo...
    Za pocetak se rijesi kompleksa sto vozis Golfa 1 - ima nas ovdje s jeftinim autima, bez auta, a neki jos nemaju ni vozacku. Sve to ne znaci da nisi ljubitelj automobila - bit ce jednog dana i neka pila... Isto tako ovo nije natjecanje u popularnosti, pa se nemoj sekirati ako nekima neces biti simpatican zbog ovog ili onog (npr. M. Bulic ) ). Po meni si kulturan momak i kao takav dobrodosao na mjesto na kojemu se trudimo kulturno raspravljati o zajednickim interesima.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #62
    Girrari
    Guest
    Potpisujem uz dodatak da si meni odmah simpatičniji s Golf kecom nego četvorkom. Jedinica je ipak legendarna.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  13. #63
    širokobriježanin
    Guest
    HVALA MC!
    Krivo si me shvatio, nemam ja kompleksa što se tiče jedinice, samo se kajem što sam uopće spominjao četvorku i što sam ispao glup.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  14. #64
    Girrari
    Guest
    Ma ajde, naj se uzrujavat. Pići dalje i bok.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  15. #65
    Cezy
    Guest
    Sad ce se pojavit za dva tjedna,decec sa spikom,nemam ja ni tas-a,ja ga samo sanjam.

  16. #66
    širokobriježanin
    Guest
    Moram još nešto priznati...

    Auto je burazov, ja sam ga prisvojio pošto idem na posao, a nemam buseva (pošto radim do kasno).
    Ali kao da je moj <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  17. #67
    Bmw Touring
    Guest
    cezy ubra si ga dobro )

  18. #68
    Cezy
    Guest
    Sta sam ti rekao. )

  19. #69
    širokobriježanin
    Guest
    Pa gdje sam ja napisao da je MOJ?
    Samo sam rekao da ga vozim...

  20. #70
    Megane_SB
    Guest
    Fresh i OS, Sherlock Holmes je naspram vas goli k...c )
    Kakva logika i zaključivanje....
    Fresh, da ti mozda ne vozis Renaulta ?

  21. #71
    Girrari
    Guest
    ×××× ga stari, ni Punto de iure nije moj nego glasi na staru iako ona nema vozačku još od Juge.
    A i Alfa glasi na starog, no tu je već situacija drugačija jer on taj auto vozi više neg ja, ali to bu se promjenilo čim završi uređenje.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  22. #72
    POLOVNJAČA
    Guest
    Dragi (!?!) PERAC !
    Snimila sam te prije par dana po forumu (nekad samo otvorim , pročitam pa zatvorim ) ,ali nisam reagirala na tvoje širokobriško glasanje .O.K. Malo si laga ,ali svo zlo u tome ,mada je ružno na ti način .
    Prije desetak godina moji su ostali bez posla ,stana ,auta...a vozili smo Renolića ČVRKU (4) ,koju smo prali subotom pa pituravali jupolom ( da se ne vidi kaka je jadna ).Ali ima čari u tome ,tek sad vidim. Ne srami se auta.Sutra ćeš imati razloga za tisuću drugih i gorih stvari , a auto nije bitno.
    MOJ NAJBOLJI SEX DESIO SE U ČVRKI!!!
    A sad se vrati ko Perac i ostani to.
    Bit ću ti prijateljica.
    I vi ostali forumaši ne budite pizde!!!!

  23. #73
    POLOVNJAČA
    Guest
    Kad smo već kod toga moj Clio nije moj već NJEGOV ( POD KREDITOM JE PA JE PAMETNIJE DA IDE ON U ZATVOR NEGO MAJKA TROJE DICE )
    Moja je bila Vectra koju sam donila u dotu!

  24. #74
    širokobriježanin
    Guest
    Da vam iskreno kažem, samo sam čekao kad će netko skužit...

    Stvarno sam dao previše informacija, i pod nickom "Perac" i pod ovim sad. Evo, koristim još jednu priliku da se ispričam i obećajem da se neće ponoviti....možda <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  25. #75
    Perac
    Guest
    Jesam vam nedostajao???

Slične teme

  1. Ekonomisti pomozite!
    By EP in forum Ekonomisti
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-04-2004, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •