Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 140

Tema: Ekonomisti, ujedinimo se!

  1. #26
    širokobriježanin
    Guest
    Hvala dečki na informacijama, upamtiti ću to!
    Ali eto nisam na prvom danu zato što sam - prespavao. Pocket, sve si ti kriv!!! Da se nismo zapričali... )

  2. #27
    Girrari
    Guest
    Evo iskustva zamalo propalog studenta.

    Kada sam upisao faks, nisam išao na predavanja jer je na Pravu njihov smisao jako upitan. Naime, uz par iznimaka, većina se predavanja sastoji od čitanja knjige od strane prof., a predavanja su ex catedra tako da ne možeš postaviti pitanja ak nešto ne kužiš.
    Da ne duljim, ići na predavanja se nikako ne isplati ako misliš da buš tam nekaj naučil; ne buš i daleko ti je bolje da sjediš doma i učiš tih par sati. Ono kaj je bitno i zakaj se ide na predavanja je druženje sa studentima i saznavanje raznoraznih finti, novosti, iskustava... Onog trenutka kad prestaneš ići na predavanja, mislit ćeš da imaš svo vrijeme na svijetu za učiti, a upravo je u tome greška. Što manje vremena imaš, bolje ćeš ga iskoristit.

    Vjeruj mi, nisam za badava dvaput roknuo prvu godinu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  3. #28
    širokobriježanin
    Guest
    Znam, i želim ići na predavanja, ali bed mi je što sad radim pa nikako ne mogu stići na sva predavanja, morat ću ih bar pola propustit. Valjda ću se već nekako snaći...
    Sad idem na faks da vidim mogu li išta saznati. Čujemo se kad dođem na posao.
    Pozdrav<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #29
    Girrari
    Guest
    Kaj ja znam; kod mene na faksu su predavanja ujutro i popodne tak da možeš birat.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  5. #30
    mc
    Guest
    Imas nekoliko vrsta profesora:
    1. isplati se ici na predavanja jer su zanimljiva i korisna - vrlo rijetka vrsta kojoj prijeti izumiranje;
    2. isplati se ici na predavanja jer te upamte ili ti omoguci da polozis ispit na laksi nacin - narocito na visim godinama i u manjim grupama.
    3. ne isplati se ici na predavanja jer nisu niti korisna, a i nemaju nikakav utjecaj na prolaz na ispitu - jedan veliki dio pogotovo na nizim godinama.

    Sve ovisi o tebi kao osobi, ali ako nisi pretjerano savjestan i uporan, onda ti odlazak na predavanja moze pomoci zadrzati radne navike.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari, pa na kojoj si sad? Na prvoj?Ja sam jednom roknuo prvu i sad mi je ostao 1 do uvjeta.


  7. #32
    Girrari
    Guest
    Parc. druga sa potencijalon za parc. treću no to bumo vidli.
    Imam rokove do 30. 11. kao izvanredni.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  8. #33
    širokobriježanin
    Guest
    Bio ja na faksu, zakasnio 2 sata i propustio Mineu .
    To si stvarno nikad neću oprostiti!!!

    Već su mi predavanja počela, a morao sam na posao. Brijem da ljudi sjede po podu, jedni na drugima, stvarno je bila gužva.
    Brijem da ću morati dati otkaz, ipak mi je fax na prvom mjestu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #34
    mc
    Guest
    Tako ti je prvih tjedan-dva, a poslije nema zive duse...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #35
    Initiale
    Guest
    Na ekonomskom se ne isplati ici na predavanja,osim prva dva,tri tjedna da vidis kod koga moras ici na predavanje (Bujas iz ekonomije i jos neki),a inace dojdi jedanput tjedno da vidis kaj ima novoga.
    Girrari ti si opako zapel na pravu,frend je sad na trecoj i treba mu jos jedan ispit da upise parcijalu cetvrte,a i on je rekel da se na pravu ne isplati ici na predavanja

  11. #36
    širokobriježanin
    Guest
    Ja bi na pravu poludio!!!
    Ekonomiju sam upisao jer me zanima i baš sam to htio, nije da nisam znao šta bi pa otišao na ekonomiju što je veoma čest slučaj.

  12. #37
    OS PUNTO
    Guest
    Široki briježe,nisi li ti bio vec na ovom forumu pod nickom Perac?

  13. #38
    širokobriježanin
    Guest

    Ne, zašto?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  14. #39
    OS PUNTO
    Guest
    Ok,nista posebno.Ima samo nekih podudarnosti.Kako god,dobro dosao ovdje.

  15. #40
    S V T
    Guest
    Stvarno, di nestade Perac??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  16. #41
    S V T
    Guest
    Široki nisam se ja za×××× dvaput, neg samo jednom, kad sam upisal srednju ekonomsku!

    Od fakxa sam odustal u startu pa sad samo ××××m po forumu ) , zato bolje uči, da ne budeš propalica ko ja!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  17. #42
    OS PUNTO
    Guest
    Bio je kao elementarna nepogoda,brzo dosao i jos brze otisao.

  18. #43
    širokobriježanin
    Guest
    Hvala OS!!!
    Moram priznati da se baš kul osjećam na ovom forumu.

  19. #44
    širokobriježanin
    Guest
    Hvala SVT, potrudit ću se!!!

  20. #45
    Cesare Fiorio
    Guest
    širokobriježanine je te nemam baš što savjetovati jer nisam tvoje struke. ja sa ti isto danas krenuo na daljnje školovanje....nego odlučio sam odgovoriti na ovu temu jer sam malo čitao i shvatio da na ovom forumu ima istinski dobrih ljudi!!! Dečki svaka čast! respect....<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">The Lancia Delta S4 could accelerate from 0 to 100km/h in 2.3s on gravel road! Henri Toivonen drove S4 around Estoril,the Portuguese Grand Prix circuit so quickly that he would have qualifed 6. for 1986.Portuguese Grand Prix!</font>

  21. #46
    Pocket Rocket
    Guest
    Također Cesare, također...

  22. #47
    širokobriježanin
    Guest
    Hvala legendo!
    Sad sam baš na poslu i totalno sam u kurcu, ali ove tvoje riječi su me stvarno oraspoložile!!!

    H V A L A ! ! !

  23. #48
    Pocket Rocket
    Guest
    Kaj ti fali, na poslu si...
    VIDI:
    www.gt-turbo.org
    Vidi slikice...

  24. #49
    širokobriježanin
    Guest
    K A J MI FALI ? ? ? ? ? ? ?
    Reci da si se šalio...

  25. #50
    Pocket Rocket
    Guest
    p r i z n a j e m

Slične teme

  1. Ekonomisti pomozite!
    By EP in forum Ekonomisti
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-04-2004, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •