Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 140

Tema: Ekonomisti, ujedinimo se!

  1. #1
    širokobriježanin
    Guest
    Evo jedna tema na kojoj će se od sada okupljati ekonomisti s foruma ili oni koji će to (valjda) jednog dana postati.
    Sutra mi počinje faks na kojem ću se slijedećih 4,5,6,7,8... godina obrazovati za spomenuto zanimanje pa ako netko ima kakva iskustva, prijedloge, neka se osjeća slobodnim da podjeli s mladim nadama hrvatske ekonomije! )

    Za početak: zna li tko šta će se to sutra raditi, ima li uopće svrhe ići i gužvat se među 1000 brucoša, dobijemo li ikakav raspored sutra za buduća predavanja ili?<br><hr>

  2. #2
    S V T
    Guest
    Jesi li završio gimnaziju ili ekonomsku??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  3. #3
    širokobriježanin
    Guest
    Gimnaziju. Zašto?

  4. #4
    S V T
    Guest
    Samo pitam, reko da vidim da se nisi dva put za××××! )

    <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  5. #5
    širokobriježanin
    Guest
    Ti to iz vlastitog iskustva ili? )

  6. #6
    širokobriježanin
    Guest
    Samo provjeravam.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  7. #7
    @sule@
    Guest
    nas ekonomista ima ko g......!taj fax valjda upisu svi koji ne znaju gdje bi sami sa sobom......sutra....profe ce vam se predstavljat....i uvodit vas u daljnji program rada....biti ce vas pun k..... pretpostavljam...i nece te znat kaj bu te sami sa sobom....krasan dozivljaj......na pocetku je sve ok.....cini se interesantno, a onda kad naidjete na nekog ××××nog idiota prilikom polaganja ispita zgadi vam se sve...........

  8. #8
    širokobriježanin
    Guest
    Pa isplati li se sutra uopće dolazit? Imam nekih drugih poslova pa me zanima propuštam li išta.

  9. #9
    @sule@
    Guest
    ak su vam dali indexe...a trebali su...mislim da nebu nis interesantno propustio ak ne dodjes.......

  10. #10
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Iskreno, nisam bio na klasičnoj ekonomiji, već na Vernu, tako da ne bih znao točno.Ja sam na kraju zadovoljan.

  11. #11
    širokobriježanin
    Guest
    Na Vernu? Kad si išao?

  12. #12
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Prije 3 godine.
    Sada ću diplomirati u 12. mjesecu.

  13. #13
    širokobriježanin
    Guest
    Mislio sam da mi znaš bratića, ali mislim da je on bio prva generacija, prije nekih 5,6 godina...

    Ja sam isto razmišljao o Vernu, ali upao sam na ekonomiju pa mi se baš i nije dalo izdvajat 33000 kuna godišnje.

  14. #14
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Ahh, ××××ga, bolje na školovanje, nego na aute...

    Ovako izdvajam na školovanje i za aute...

  15. #15
    širokobriježanin
    Guest
    Pa otkud??? Tajkun ili?

  16. #16
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Ne...
    Radim 12h na dan, roditelji mi pomažu...
    Ali, sve na autu, i dio fakulteta, 50/50 sam si sam financirao.

  17. #17
    širokobriježanin
    Guest
    Respect!
    I još stigneš švrljat po forumu??? Odakle ti snaga? Ja isto radim, ali mi je olakšavajuće da ne moram plaćati smještaj (živim sa starcima) i faks (plaća mi naša prelijepa država) pa se mogu baciti na skupljanje za neku malu pilu. Pošto nemam baš neku veliku ušteđevinu, radim svaki (ali baš svaki) dan po 8 sati, i to posao od kojeg ću za nekih mjesec, dva ziher poludit!!! Ali, za 18 kuna po satu mi se valjda isplati.<br><hr><font color="blue">el presidente</font>

  18. #18
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Radim ko' životinja.
    Tako je i meni, ne plaćam smještaj, roditelji su mi relativno dobrostojeći, a svoj mukotrpan rad i novac koji steknem ulažem u svoj GTT.
    To mi je ljubav i veseli me više od ičega.
    Nisam tip koji voli plastike,spojlere i ostale seljačizme već konkretne preinake na automobilu,koje se ne vide previše, ali mene ispunjavaju i čine zadovoljnim.
    Dosta učim, volim automobile, ali više stare, nego nove, pa na forumu baš nisam omiljen.Ljubav koju sam sanjao kao klinac mi je bio GTT, ništa drugo, tako da nekad popizdim kad ljudi koji ga nikada nisu vozili ×××× po njemu.
    Stari auti mi imaju više karizme od novih,ljepši su mi i imaju pakleno izraženu dušu.
    U GTT, san mi je i Integrale EVO.

  19. #19
    širokobriježanin
    Guest
    Pročitao sam da i to ubrzo dolazi...
    Ja isto sanjam aute zadnjih mjeseci, ali nijedan posebno, zato i jesam tako naporan jer me svi zanimaju. Možda je još prerano da si ga kupujem, ali srce ne sluša... Pa znaš ziher kako je...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  20. #20
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Ma znam..
    Ma Integrale bi mi trebao doći u 11 mj.
    Ne znam koliko mi je pametno kupiti ju jer onda neću imati za benzin, a kamoli održavanje, pošto me dosta koštao GTT.
    Vidjet ću,staviti na papir, ako treba odgoditi još koji mjesec, ali bi trebalo ići sve po planu.

  21. #21
    širokobriježanin
    Guest
    Razmisli dobro prije nego ju kupiš.
    Ma šta ti ja, balavac, imam to govoriti, sve znaš i sam. Ništa, kolega ekonomista, bilo mi je drago "ćakulat" s tobom večeras, ali okice se polako same sklapaju, a sutra ću malo i skoknut do faksa da vidim šta ima.
    Odite spavati kolege forumaši, sutra nastavljamo rasprave... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  22. #22
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Laku noć prijatelju.

  23. #23
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    LOGO U STILU!!!
    <br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo - The original Pocket Rocket</font>

  24. #24
    mc
    Guest
    Sirokobrijezanine, ako ides na faks samo zbog diplome, onda se to da brze i jeftinije nabaviti. Ako vec studiras, gledaj da s faksa poneses i neko znanje, a ne samo diplomu. Sve ti ovisi kako ces pristupiti svom skolovanju - ako si das truda, rezultati ce se osjetiti. I ne brini sto ima jako puno studenata ekonomije - vecina mojih prijatelja s faksa se lijepo "utopila" po solidnim firmama. Moja preporuka ti je da na pocetku odes na sva predavanja i vidis koga ima smisla slusati, a tko baljezga gluposti i trosi ti dragocijeno vrijeme. Studiranje ce ti biti lagano ili tesko ovisno o tome koliko si upoznat s "pravilima igre". Druzi se sa studentima i saznaj kakav je koji profesor na ispitu - dobra informiranost ti je pola prolaza na ispitu.
    Toliko za sada...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    Fresh
    Guest
    Ovo ti govori revni student, koji je očito sve položio u roku, i sad radi za svjetski poznatu korporaciju.

    Prvi dani na faksu su potrebni samo za skupljanje potpisa i informacije o tome da li neki profa zahtjeva da mu budeš na predavanju ili ne (uvjet za drugi potpis).

Slične teme

  1. Ekonomisti pomozite!
    By EP in forum Ekonomisti
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-04-2004, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •