Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Trebam pomoć...

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Brock
    Guest
    Ej ekipo....

    Kao što znate... ×××××× u prometu se dešavaju svakodnevno, pa se jedno takvo (poveće) dogodilo i starom od moje drage.

    Naime... prije 2 dana je imao sudar i ...nakon što je prošao šok... sad se treba odlučit što sa autom.

    Auto:

    1. Renault Clio 1.4, 3 vrata, 30000km, 1998.
    2. Nalazi se u Garešnici (blizu Bjelovara i Kutine)
    3. Totalno je razbijen sa prednje strane, motor je OK, getriba je OK, vrata se normalno otvaraju.
    Sjebani su prednji branik, svjetla, maglenke, hauba, bočni blatobrani, gume, šajba,...

    To je sve od oka... još nije bio na stručnoj procjeni.

    Kaj da radimo? Da se popravlja i prodaje ili da se proda u dijelove ili...

    Jel netko od vas zna nekog na tom području ko bi mogao dat realnu procjenu ili ga eventualno kvalitetno popravit? <br><hr><font color="blue"></font>

  2. #2
    astra-man
    Guest
    popraviti!
    u njemacku po drugog!pogledaj si na mobile.de karambolirane....za sitne pare..do 1000E nadjes kompletnog.......trazis onog koji je dobio zguza i eto....dobar majstor da preslozi prednji dio ............i gotova prica!

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Brock, teško je ovako po tvom opisu skužit kakvo je stvarno stanje. Ja u svakom slučaju glasam za popravak.
    E sad, danas idem Dedi da vidim kak mi Alfa stoji, pa bum ga pital jel ima koga da bi to mogel napravit. Ali velim ti, teško bu koji majstor mogel procjenit dok ne vidi auto.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Znam... zato i tražim nekoga na onom području, ko bi ga mogao kvalitetno pogledat, procijenit i popravit.

  5. #5
    reno
    Guest
    popravi ga. za njega nebuš dobil ni 1000 E u tom stanju. a ak čovjek nije kriv za sudar dobit će od osiguranja novce.to nije niš takvog. ljudi to najviše popravljaju. Svaki treći auto je bio karamboliran najmanje jedanput.jače ili slabije...ali je bio.

  6. #6
    Brock
    Guest
    Kriv je.

    Kiša je ××××no padala... ograničenje je 80km/h, on je vozio 60km/h i još je htio malo prikočit, al ga je zanjelo i opizdio je drugi auto koji je išao iz suprotnog smijera.

    A... baš se vraćao sa redovitog servisa jer za par dana ima registaciju. Još je prije par dana i nove gume stavio...

Slične teme

  1. Trebam pomoć
    By zum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 29-03-2003, 12:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •