Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Trebam pomoć...

  1. #1
    Brock
    Guest
    Ej ekipo....

    Kao što znate... ×××××× u prometu se dešavaju svakodnevno, pa se jedno takvo (poveće) dogodilo i starom od moje drage.

    Naime... prije 2 dana je imao sudar i ...nakon što je prošao šok... sad se treba odlučit što sa autom.

    Auto:

    1. Renault Clio 1.4, 3 vrata, 30000km, 1998.
    2. Nalazi se u Garešnici (blizu Bjelovara i Kutine)
    3. Totalno je razbijen sa prednje strane, motor je OK, getriba je OK, vrata se normalno otvaraju.
    Sjebani su prednji branik, svjetla, maglenke, hauba, bočni blatobrani, gume, šajba,...

    To je sve od oka... još nije bio na stručnoj procjeni.

    Kaj da radimo? Da se popravlja i prodaje ili da se proda u dijelove ili...

    Jel netko od vas zna nekog na tom području ko bi mogao dat realnu procjenu ili ga eventualno kvalitetno popravit? <br><hr><font color="blue"></font>

  2. #2
    astra-man
    Guest
    popraviti!
    u njemacku po drugog!pogledaj si na mobile.de karambolirane....za sitne pare..do 1000E nadjes kompletnog.......trazis onog koji je dobio zguza i eto....dobar majstor da preslozi prednji dio ............i gotova prica!

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Brock, teško je ovako po tvom opisu skužit kakvo je stvarno stanje. Ja u svakom slučaju glasam za popravak.
    E sad, danas idem Dedi da vidim kak mi Alfa stoji, pa bum ga pital jel ima koga da bi to mogel napravit. Ali velim ti, teško bu koji majstor mogel procjenit dok ne vidi auto.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Znam... zato i tražim nekoga na onom području, ko bi ga mogao kvalitetno pogledat, procijenit i popravit.

  5. #5
    reno
    Guest
    popravi ga. za njega nebuš dobil ni 1000 E u tom stanju. a ak čovjek nije kriv za sudar dobit će od osiguranja novce.to nije niš takvog. ljudi to najviše popravljaju. Svaki treći auto je bio karamboliran najmanje jedanput.jače ili slabije...ali je bio.

  6. #6
    Brock
    Guest
    Kriv je.

    Kiša je ××××no padala... ograničenje je 80km/h, on je vozio 60km/h i još je htio malo prikočit, al ga je zanjelo i opizdio je drugi auto koji je išao iz suprotnog smijera.

    A... baš se vraćao sa redovitog servisa jer za par dana ima registaciju. Još je prije par dana i nove gume stavio...

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Živjele naše masne i sjebane ceste!<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  8. #8
    mc
    Guest
    Jel Michelin Energy?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Hebes takav auto,koji pri 60kmh uspije zaplesat.

    Inace glasam za popravak.

  10. #10
    Brock
    Guest
    Nisam vidio dio ceste di se to ×××××× dogodilo, ali se ne bi začudio da je zavoj...

    Ne znam koje su gume bile, ali saznat ću...

    Samo se nadam da će bit sve u redu sa ljudima iz drugog auta.

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    Popravit svakako... e sad za dijelove...nije loš savjet izvana dofurat nekog razbijenog ili bar dijelove.. samo moraš imat nekoga ko se s tim bavi...

  12. #12
    Ed Hunter
    Guest
    Ja također glasam za popravak. Svaki pravi preprodavač auta bi ti takav auto prodal pod 'nikad udaren, ovo su male crtice od parikaranja'.

  13. #13
    mc
    Guest
    Moja frendica je imala slican slucaj sa svojim Coltom i isto su zakljucili da im se najvise isplati popraviti auto... Bilo je skupo ali je auto dobro sredjen i dobro sluzi svrsi.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Fresh
    Guest
    98 godina, 30 000 km, pa puno se čovjek vozi.

    Kad se moja šogorica razbila sa novim Puntom (2 mj. star) prodali smo ga jer je bio razbijen cijeli prednji kraj, motor je propao, mjenjač se zaglavio (šta reći direktan sraz tramvaja i auta).

    Tip koji je kupio auto je burazov frend, dao ga je popravit, prodao i zaradio na njemu.

    Prema godištu ja bi ga možda prodao, ali prema kilometraži, ne znam.

  15. #15
    Brock
    Guest
    Auto je jako pažen, mažen, servisiran i garažiran. Nije vidio snjega i do ovog nemilog događaja nije imao niti jednu ogrebotinu.

    Večinom je vožen samo na duge relacije (do mora i nazad) par puta godišnje.

    Šteta...

  16. #16
    Fresh
    Guest
    Rekao si da se vraćao sa servisa, pa neka tuži servis, iamo je nove gume, vozio je ispod ograničenja, tko zna šta su mu ovi u servisu zbrljali s kočnicama

  17. #17
    S V T
    Guest
    Brock bez zajebancije nazovi AUTOLIMARSKU RADIONU
    vl. Ivan Horvatek
    St.Slatina 198
    Oroslavje

    Tel 049/274037<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  18. #18
    Brock
    Guest
    Hvala!

    Bum se možda za vikend zaletil poslikat auto...

  19. #19
    S V T
    Guest
    Pazi ovo, priej 1,5g. svt se zajebavao sa vw polom i malo se za××××! polo '99g, također cjeli prednji kraj i evo ti sve stavke sa računa tog lika

    1. prednja hauba
    2.farovi i žmigavci
    3.branik
    4.hladnjak za motor
    5.prednji vezni lim
    6.limena lajsna ukrasne maske
    7.rešetka ukrasne maske
    8.radovi i lakiranje
    9. prijevoz i dovoz vozila

    UKUPNO 6.727.50 kn (hravtskih novaca)

    Lik je došao iz krapine u crikvu po auto i vratio ga natrag te za to mi uzeo samo 400kn!

    NEmam nikakvih zamjerki , auto je fenomenalno složen i polakiran!

    Moja preporuka ti je on!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  20. #20
    206-os-
    Guest
    Popraviti i onda vidit jel sve u redu, tj. uskladiti svoja mjerila s stanjem auta i ako je u razini zadovoljavajuceg ostaviti, ako nije prodati. Jer mene bi mucila sama cinjenica da je auto bio razbijen dok mozda nekoga drugoga to nece muciti. To sve govorim jer vidim da je covjek stvarno mazio i pazio auto pa kontam da da nebi bio najsretniji da mora voziti skrpani auto.

  21. #21
    VR6
    Guest
    Sve zavisi od toga za koliko ga mozes prodati u tom stanju. Ako ces dobiti znatno manje nego da ga popravis pa eventualno prodas, onda je popravak bolji izbor.

  22. #22
    FIAT-FUN
    Guest
    pa taj sudar sam neki dan vidio na TV!
    bio je clio i četiri žene u fiat unu!
    bili su ××××no razvaljeni oba dva.
    inace sve se da popravit, samo mora bit dobar majstor.

  23. #23
    Brock
    Guest
    E... to je to.

    Bilo je u ponedjeljak na Panorami.

    Clio je razvaljen do motora, a ovaj Uno je doslovno raznesen. Morali su ga rezat da izvade jadne žene van...

    SVT - puno hvala! Punac bu danas nazval servis...

    Auto definitivno ide u prodaju nakon slaganja, a zamjenit će ga novi Clio.

  24. #24
    mc
    Guest
    Na popisu obavezne opreme obavezno ide ABS, EBD, BAS i ESP - jesam li sto zaboravio? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

Slične teme

  1. Trebam pomoć
    By zum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 29-03-2003, 12:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •