Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Getaway In Stockholm 4

  1. #1
    101
    Guest
    Koga zanima moze trailer novog GIS4 da nadje ovdje:

    http://www.webpage.se/gis4/gis4trailer.mpg

    DVD izlazi za 15-ak dana, DIVX je na Kazaa do kraja iduceg mjeseca...

    Pozdrav iz Svedske!

  2. #2
    DKW
    Guest
    Bravo!

    Tako će moj potpis dobiti na aktualnosti još više.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  3. #3
    VR6
    Guest
    Mozda skinem, imam 1 i 2 samo za sada...

  4. #4
    S V T
    Guest
    Ja nemam ni jedan, di ih mogu skinut??

    jesu li na tom siteu svi ili samo 4.<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  5. #5
    VR6
    Guest
    Valjda samo 4, puno oni nose. Meni 1 nosi preko 100 a 2 preko 200 mb...

  6. #6
    101
    Guest
    Na ovom linku gore je samo TRAILER, gis-filmovi se inace mogu kupiti na (ako se ne varam) getawayinstockholm.com u DVD formatu, ali se obicno pojave na Kazaa nekoliko dana nakon pocetka prodaje... Ko bude trazio za jedno mjesec dana vjerovatno ce moci skinuti i cetvorku.

  7. #7
    S V T
    Guest
    Bože dragi treba mi 2 sata za skinut ovaj ××××ni trailer!!

    Popizdit ću kad dođe račun!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #8
    Brock
    Guest
    E bando... jel netko gledao "Getaway in Zaton" i "Getaway in Dugo Selo?"

    Strgo sam se!!! )

  9. #9
    S V T
    Guest
    Di bi se to dalo nabavit??<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  10. #10
    Brock
    Guest
    Napishi mail... i javi koliki ti je limit... jedan filmić ima 6MB, a drugi 3MB.

    Ak nećeš tu... javi na brock@net.hr

  11. #11
    S V T
    Guest
    svt@net.hr samo šalji<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  12. #12
    S V T
    Guest
    već 2,5h skidam GIS 4, još 4% mi ostalo popizdil sam!

    gis4 19,8mb <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  13. #13
    S V T
    Guest
    Evo konačno skinuo gis4, nakon 2 sata i 34 min! luuuuuuud<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    Stiže!

  15. #15
    Brock
    Guest
    Hej.... javlja mi da ti je mailbox full... kaj sad?

  16. #16
    101
    Guest
    , S V T

    14 sekundi sa broadband...


  17. #17
    _Stevo
    Guest
    Brock Getaway in Zaton, dal je to ono kad se ganjaju po noći sa Puntom pa se izvrte u jednom zavoju? I u Dugom Selu kad se sa Astrom 1.6 čini mi se ganjaju...tam blizu moje kuće prolaze. Dobro da mi ulica nije asfaltirana, još da mi drveće strgaju na dvoru...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  18. #18
    S V T
    Guest
    Brock ispraznio ga cjelog, šalji!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  19. #19
    VR6
    Guest
    Ta "domaca" serija Getaway je odlicna... )

    Ima i onaj isto iz ZG sto voza onog BMW-a 316i kroz garazu izmedju stubova. Taj radi pri najmanjoj brzini (koliko moze razviti) ali najopasnije nekako. Jedina utjeha je sto taj zna voziti, za razliku od onih iz ova gore dva Gatewaya...

  20. #20
    Brock
    Guest
    Stevo... je, to je to!

    Najbolje mi je na kraju u Zatonu gdje suvozač(nakon što je ispsovao vozača) kaže :"Reći ću te ćaći, matere mi!!!" ) ) )

  21. #21
    Brock
    Guest
    SVT - skini ovaj, da ti mogu poslat drugi.

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ej Brock jel bi ti bilo bed da i meni pošalješ te domaće gatewaye ili nekaj slično? Mislim nadam se da imaš dobar link na poslu... moj je ful brz.. ako ti nije tlaka, poslo bi ti mail adresu na tvoj mail?

  23. #23
    Brock
    Guest
    Samo šalji doktore...

  24. #24
    mc
    Guest
    Biljezim se sa stovanjem... Salji kume i meni - moze i sve odjednom - kod mene je "no limit"... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  25. #25
    Brock
    Guest
    Ideeeeeeeee!!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •